Marka: Yamaha

EPH-W32

Douszne słuchawki zamknięte Yamaha EPH-W32

Yamaha EPH-W32 to douszne słuchawki zamknięte z serii EPH-32, które projektanci wzbogacili o wiele niespotykanych dotychczas rozwiązań. Wygodę użytkowania zwiększa moduł Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie muzyki, np. ze smartfonu. Wysoką jakość dźwięku gwarantują nowo opracowane 8-mm przetworniki oraz obudowy, które dzięki zastosowaniu materiałów o różnej twardości minimalizują niepożądane wibracje. Specjalne silikonowe wkładki douszne zapewniają komfortowe dopasowanie słuchawek do uszu, a przewód pokryty prążkowaną osłoną pozostaje odporny na splątanie się kabla.


Nowo opracowane 8-mm przetworniki i konstrukcja ukierunkowana na jakość brzmienia zapewniają bogactwo dźwięku

Yamaha zaprojektowała obudowę serii EPH-32 tak, aby przetwornik i kanał dźwiękowy znajdowały się na jednej osi, dzięki czemu dźwięk z przetwornika kierowany jest wprost do bębenka usznego. Materiały o różnej twardości – tworzywo ABS w przedniej części obudowy i poliwęglanowy ABS w tylnej sekcji - zostały wykorzystane w celu zredukowania niepożądanych drgań, które ograniczają przejrzystość dźwięku. W nowo opracowanych 8-mm przetwornikach zastosowano usztywnienie wzdłużne membrany, zapobiegające zmianie jej kształtu przy silnych wychyleniach (technologia „tangential edge”) i wyposażono we wbudowany kanał dostrajania dźwięku, kontrolujący skoki sygnału w zakresie wysokotonowym. Dzięki temu mimo swoich kompaktowych rozmiarów słuchawki z serii EPH-32 oddają całe bogactwo zakresu nisko-średniotonowego, czyniąc brzmienie wokali niezwykle ciepłym.

Ząbkowane wkładki douszne zapewniają doskonałe dopasowanie i wysoką jakość dźwięku

Wkładki douszne wykonane są z dwóch rodzajów materiałów silikonowych – twardego i miękkiego. Sekcja, przez którą przepływa dźwięk, wykorzystuje twardy silikon, który dzięki specjalnemu ząbkowaniu łączy elastyczność i wytrzymałość. Całość zachowuje swój kształt nawet po umieszczeniu słuchawek w uszach i perfekcyjnym dopasowaniu ich do kanałów słuchowych. Dopełnieniem komfortowego dopasowania jest ochrona przed pogorszeniem jakości brzmienia wynikającego z ubytków dźwięku.

Obustronne podparcie ucha: wybierz styl, który najbardziej ci odpowiada

Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary słuchawki z serii EPH-32 zapewniają wygodę użytkowania. Ponadto specjalny system obustronnego podparcia ucha pozwala nosić słuchawki na dwa różne sposoby - zarówno z przewodem poprowadzonym ponad uchem, co większą pewność zachowania stałej pozycji lub w tradycyjny sposób. Obustronne podparcie ucha wykonane jest z elastycznego materiału elastomerowego, zapewniającego wygodne dopasowanie do kanału słuchowego, umożliwiając słuchanie muzyki w komfortowy i bezproblemowy sposób.

Prążkowany przewód minimalizuje ryzyko splątania się kabla

Osłonę przewodu wykonano z prążkowanego materiału, którego zadaniem jest redukowanie tarcia. Nie tylko ogranicza to możliwość splątania kabla, lecz także pomaga zapewnić wysoką jakość dźwięku poprzez ograniczenie szumu tarcia w przewodzie. Prążkowany kabel ułatwia także wyjmowanie słuchawek i zdalnego sterowania.

Zmysłowo proste wzornictwo i wysokiej jakości kolorowe wykończenie

Wyróżnikiem serii EPH-32 jest proste wzornictwo, ozdobione jedynie charakterystycznym logo Yamahy z kamertonami, które zostało umieszczone na płaskiej części obudowy. Każdy model wykończony jest elegancką i udoskonaloną błyszczącą powłoką, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele lat. Wybierz jeden z trzech pięknych kolorów.

Bluetooth - wysoka jakość odtwarzanego dźwięku i wygodne telefonowanie

Funkcjonalność Bluetooth w modelu Yamaha EPH-W32 pozwala bezprzewodowo odtwarzać muzykę po sparowaniu ze smartfonem lub telefonem obsługującym Bluetooth. Dzięki kompatybilności z formatem aptX użytkownik może cieszyć się wyższą jakością dźwięku. Podstawowe funkcje, takie jak start i zatrzymywanie odtwarzania, a także odbieranie połączeń telefonicznych można obsługiwać bezprzewodowo. Ponadto funkcja "multi-pairing" umożliwia zarejestrowanie do ośmiu urządzeń i równoległe wielopunktowe połączenie z dwoma urządzeniami, co gwarantuje wygodę korzystania z różnych urządzeń źródłowych, zarówno w domu, jak i poza nim. 

Specyfikacja Yamaha EPH-W32

Impedancja (Ω)16 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz - 40 kHz
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódTak

Opinie o Yamaha EPH-W32

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Do pobrania

News

Katalog

Test / Recenzja

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: