• Multiroom z jakością Yamaha
 • MusicCast Surround
MusicCast BAR 400 stworzony dla emocji

Yamaha MusicCast BAR 400 to nowoczesny i niezwykle funkcjonalny soundbar z bezprzewodowym subwooferem, który wspaniale łączy dwa światy: kinowych emocji i muzycznych doznań.

Kino domowe
dźwięk przestrzenny w technologii DTS Virtual:X
bezprzewodowy subwoofer
obsługa obrazu 4K Ultra HD
złącza HDMi
MusicCast Surround - dodaj do soundbara bezprzewodowe głośniki dla jeszcze lepszych efektów surround
Muzyka
 • WiFi
 • Bluetooth
 • AirPlay
odtwarzaj muzykę tak jak chcesz
 • Spotify
 • deezer
 • Tidal
 • qobuz
wbudowane serwisy muzyczne
MusicCast
funkcja multiroom dzięki technologii MusicCast
 • Flac
 • Hi-Res Audio
odtwarzanie plików wysokiej rozdzielczości
Poznaj MusicCast BAR 400

MusicCast BAR 400 to sześć przetworników, w tym dwa wysokotonowe, o łącznej mocy 100 W. Za niskie tony odpowiada bezprzewodowy subwoofer (także o mocy 100 W), który możesz postawić w dowolnym miejscu pokoju.

Soundbar z telewizorem łączysz tylko jednym przewodem HDMI, którym zostanie przesłany obraz i dźwięk. Ten ostatni wróci automatycznie do soundbara dzięki funkcji ARC (Audio Return Channel).

Zastanawiasz się czy soundbar będzie współpracował z Twoim nowym telewizorem 4K? Nie martw się – MusicCast BAR 400 jest w pełni kompatybilny z formatami 4K, a także najnowszymi standardami HDR: HDR10, Dolby Vision oraz Hybrid Log Gamma.

Poznaj MusicCast BAR 400
MusicCast
Przesyłaj dźwięk z soundbara do innych pokojów – bezprzewodowo

BAR400 jest elementem autorskiego systemu multiroom MusicCast firmy Yamaha. Dzięki temu możesz kilkoma ruchami na ekranie Twojego smartfona przenieść dźwięk z soundbara do np. głośnika bezprzewodowego w kuchni lub mini-wieży w sypialni. Wszystko bezprzewodowo!

Co ważne działa to również w drugą stronę – w ten sposób możesz przesłać dźwięk np.z mini-wieży do BAR400 i cieszyć się w salonie dźwiękami swojej ulubionej płyty CD!

Wszystko to odbywa się za pomocą Twojej domowej sieci Wi-Fi. Co więcej, soundbar wyposażono w możliwość wyboru częstotliwości takiego połączenia – 2,4 GHz lub 5 GHz. Możesz zatem wybrać takie pasmo, które jest mniej obciążone innymi sieciowymi urządzeniami w Twoim domu.

Dowiedz się więcej o systemie yamaha MusicCast
Odtwarzaj muzykę z urządzeń mobilnych
 • WiFi
 • Bluetooth
 • AirPlay

Do soundbara z łatwością bezprzewodowo prześlesz muzykę ze swojego smartfona, tabletu czy laptopa. Pliki muzyczne zapisane w pamięci twojego urządzenia mobilnego wyślij za pomocą Wi-Fi, a jeśli chcesz na BAR 400 odtworzyć muzykę z internetowych serwisów wideo np. YouTube, użyj Bluetooth. Jeśli jesteś użytkownikiem urządzeń Apple, masz do dyspozycji jeszcze AirPlay. Nieważne co przesyłasz i nieważne jak - z MusicCast BAR 400 możesz to zrobić!

Cała muzyka świata w Twoim soundbarze
 • Spotify
 • deezer
 • Tidal
 • qobuz

Dzięki bezpośredniej obsłudze serwisów muzycznych możesz na MusicCast BAR 400 odtworzyć muzykę z Tidal, Spotify, Deezer lub Qobuz, nie absorbując baterii Twojego smartfona. Wybierz tylko żądany utwór a soundbar pobierze muzykę bezpośrednio z sieci. Ty możesz w tym czasie dzwonić, odbierać, a nawet wyłączyć telefon – bez przerywania odtwarzania!

Muzyka w najwyższej jakości
 • Flac
 • Hi-Res Audio

MusicCast BAR 400 został stworzony po to, aby dostarczyć Ci nie tylko filmowych emocji, ale i odtwarzać muzykę na najwyższym poziomie. W tym celu wyposażono BAR 400 w możliwość odtwarzania plików wysokiej rozdzielczości takich jak FLAC/WAV/AIFF (192 kHz/24 bity), a także Apple Lossless (96 kHz/24 bity). Studyjna jakość w domowych warunkach!

 • dts Virtual:X
 • YAMAHA
DTS Virtual:X – dźwięk 3D

Większość nowoczesnych telewizorów z płaskimi ekranami zapewnia doskonvały, detaliczny obraz, ale nie potrafi we właściwy sposób oddać przestrzenności i potęgi dźwięku. Cienka ramka wokół ekranu i płytka obudowa uniemożliwiają wbudowanie głośników z prawdziwego zdarzenia.

Soundbar MusicCast BAR 400 nie tylko zaoferuje lepszy dźwięk – dzięki technologii DTS Virtual:X zapewni dźwięk trójwymiarowy! DTS Virtual:X to rewolucyjna technologia dźwięku przestrzennego przygotowana przez specjalistę od formatów wielokanałowych, firmę DTS. Dzięki procesowi zaawansowanego przetwarzania dźwięku zyskujesz chociażby dodatkowy kanał wysokości, dzięki czemu dźwięk uniesie nad Twoją głowę sprawiając, że poczujesz się jak w samym środku akcji.

Jeszcze więcej głośników = jeszcze lepsze kino

MusicCast BAR 400, dzięki technologii DTS Virtual:X, to dźwięk przestrzenny z prawdziwego zdarzenia. Pragniesz jeszcze więcej? Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom konstruktorzy MusicCast BAR 400 umożliwili dodanie do soundbara głośników tylnych, aby efekty przestrzenne w Twoim kinie domowym uzyskały dodatkowy, jeszcze bardziej rzeczywisty wymiar. Co najważniejsze głośniki te łączą się z soundbarem bezprzewodowo nie wymagając prowadzenia żadnych dodatkowych przewodów głośnikowych.

Zobacz zestawy BAR400 z głośnikami bezprzewodowymi

Co więcej głośniki Yamaha MusicCast 20 lub MusicCast 50, bo o nich mowa, to w pełni funkcjonalne, samodzielne urządzenia, więc mogą służyć Ci także jako nagłośnienie pozostałych pomieszczeń w domu, a jako głośniki surround wtedy, gdy oglądasz film.

Chcesz jeszcze
większych wrażeń?

W kinie za stworzenie niezwykłych wrażeń przestrzenności dźwięku odpowiada wiele głośników zainstalowanych przed, nad i za widzem, a także po jego bokach. Jeśli chcesz stworzyć w domu swoje własne, prywatne kino - sprawdź składające się z większej ilości konwencjonalnych głośników tradycyjne zestawy kina domowego lub flagowe soundbary Yamaha, w których zastosowano rewolucyjną technologię YSP i nawet 46 przetworników, aby zapewnić niespotykane doznania filmowe!

nasze zestawy kina domowego zobacz
soundbary Yamaha z technologią YSP sprawdź

Showroom

Salony pokazowe YAMAHA działają jako ogólnopolska sieć Top Hi–Fi & Video Design, oferująca najszerszą na rynku gamę wysokiej jakości urządzeń audio oraz specjalistyczną pomoc doświadczonych ekspertów.

adresy salonów

Profesjonalne sale odsłuchowe

Jeśli chcesz zobaczyć sprzęt „na żywo” i ocenić jego możliwości w komfortowych warunkach, odwiedź jeden z 14 salonów pokazowych marki YAMAHA, które czekają na ciebie w największych miastach Polski. Znajdziesz w nich najpełniejszą ofertę urządzeń oraz otrzymasz bezpłatną 3 letnią gwarancję.

20 lat doświadczenia
Najlepsi specjaliści

Po prostu zadzwoń, opowiedz czego oczekujesz i umów się na prezentację, podczas której zapoznasz się ze wszystkimi możliwościami, jakie oferuje ci rozważany sprzęt. Zawsze zaproponujemy optymalne rozwiązanie, uwzględniające twoje potrzeby, warunki wnętrza oraz przeznaczony budżet.

Najlepsze marki
Najnowsze technologie

Oferta obejmuje praktycznie wszystko, czego możesz potrzebować do domowej rozrywki audio-wideo, zaś jej szerokość, gwarantuje niezwykłą swobodę wyboru i całkowitą satysfakcję. Jeszcze dziś odwiedź salon Top Hi-Fi & Video Design w swoim mieście i przekonaj się jak przyjemne i łatwe może być wyposażenie twojego domu w najwyższej jakości muzykę.

KIM JESTEŚMY

W salonach Top Hi-Fi & Video Design nie sprzedajemy po prostu pudełek ze sprzętem. Naszym Klientom proponujemy przemyślane i dobrze dobrane rozwiązania audio-wideo, znakomicie dopasowane do faktycznych potrzeb i oczekiwań użytkownika.

14 salonów
w całej Polsce

Jeśli chcesz zobaczyć sprzęt „na żywo” i ocenić jego możliwości w komfortowych warunkach, odwiedź jeden z 14 salonów pokazowych marki YAMAHA, które czekają na ciebie w największych miastach Polski. Znajdziesz w nich najpełniejszą ofertę urządzeń oraz otrzymasz bezpłatną 3 letnią gwarancję.

Bydgoszcz
Lublin
Katowice
Łódź
Sopot
Warszawa
Kielce
Poznań
Szczecin
Warszawa
Kraków
Poznań
Warszawa
Wrocław

Bezprzewodowe audio dla domu

MusicCast to autorska technologia firmy Yamaha, która pozwala na bezprzewodowe przesyłanie muzyki między urządzeniami i wiele innych unikalnych funkcjonalności.

Sprawdź które urządzenia Yamaha
współpracują z MusicCast

Zobacz co zyskujesz dzięki MusicCast!

 • 1 bezprzewodowo przesyłaj muzykę pomiędzy pokojami
 • 2 odtwarzaj muzykę z urządzeń mobilnych wybierając dowolną technologię bezprzewodową (Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi)
 • 3 korzystaj z najlepszych serwisów muzycznych on-line (Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz), słuchaj tysięcy internetowych stacji radiowych
 • 4 przesyłaj dźwięk do dowolnych słuchawek i innych urządzeń audio wyposażonych w Bluetooth
 • 5 ciesz się wysoką jakością dźwięku i odtwarzaj pliki high-res
 • 6 steruj wszystkimi urządzeniami za pomocą wygodnej aplikacji
 • 7 stwórz bezprzewodowe kino domowe i bezprzewodowe stereo
 • 8 integruj urządzenia MusicCast z Twoim domowym sprzętem audio
1

Nagłośnij cały dom

MusicCast

Wszystkie urządzenia MusicCast komunikują się ze sobą za pomocą domowej sieci Wi-Fi – dzięki czemu możesz bezprzewodowo przesyłać między nimi dźwięk, nawet jeśli znajdują się w różnych pokojach w domu! Prześlij dźwięk z TV w salonie do głośnika w kuchni lub z mini-wieży w sypialni do soundbara w salonie – wszystko łatwo, bezprzewodowo i z jakością dźwięku Yamaha!

2

Przesyłaj muzykę bezprzewodowo

WiFi Bluetooth AirPlay

Dzięki obsłudze wielu sposobów komunikacji bezprzewodowej (Wi-Fi, Bluetooth, Airplay) z łatwością odtworzysz na urządzeniu Yamaha MusicCast dowolne pliki muzyczne zapisane na Twoim telefonie, tablecie lub komputerze/serwerze NAS.

YouTube

Możesz także przesyłać w ten sposób muzykę z internetowych serwisów video takich jak np. YouTube. Dowolny utwór z dowolnego urządzenia – przesyłaj tak jak Ci wygodnie!

3

Cała muzyka świata w jednym miejscu

Urządzenia Yamaha MusicCast obsługują wiele popularnych serwisów muzycznych takich jak Spotify, Tidal, Deezer czy Qobuz. Korzystaj ze swojego ulubionego i ciesz się milionami utworów w jednym miejscu.

Dzięki temu, że obsługa powyższych serwisów jest wbudowana w urządzenie, odtworzy ono muzykę bezpośrednio z sieci a nie z Twojego smartfona. W ten sposób oszczędzasz baterię w telefonie i możesz z niego dowolnie korzystać bez przerywania odtwarzania.

Każde urządzenie Yamaha MusicCast obsługuje również radio internetowe, w którym znajdziesz tysiące stacji radiowych z całego świata!

4

Słuchaj na innych urządzeniach

Każde urządzenie Yamaha MusicCast wyposażono w dwukierunkowy Bluetooth. Oznacza to, że cokolwiek odtwarzasz na urządzeniu Yamahy, możesz także wysłać na dowolny produkt Bluetooth – np. bezprzewodowe słuchawki lub głośnik.

Twoje słuchawki i głośniki Bluetooth zyskują teraz nowe możliwości – możesz słuchać na nich np. dźwięku z telewizora czy muzyki z płyt winylowych – wszystko to, co odtwarzasz na swoim urządzeniu Yamaha MusicCast możesz przesłać dalej!

5

Ciesz się muzyką w najwyższej jakości

Yamaha zawsze słynęła z wysokiej jakości dźwięku – to dziedzictwo znalazło swoje zastosowanie również w przypadku produktów rodziny MusicCast. Wszystkie urządzenia obsługują pliki wysokiej rozdzielczości do 192 kHz (FLAC, ALAC, WAV), a wiele z nich także referencyjne pliki DSD (do 5.6 MHz).

 • High-Res Audio
 • DSD
 • flac
6

Steruj aplikacją

Każdym urządzeniem Yamaha MusicCast (a także wszystkimi na raz) możesz zarządzać za pomocą bezpłatnej aplikacji w języku polskim. Aplikację MusicCast Controller pobierzesz ze sklepów Google lub AppStore – na systemy Android i iOS.

Aplikacja pozwala Ci zarządzać wieloma ustawieniami urządzeń, a także łączyć je w grupy, aby odtwarzały tę samą muzykę. W aplikacji możesz też zapisywać ulubione stacje radiowe, tworzyć playlisty, zarządzać serwisami muzycznymi. Wygodnie steruj urządzeniami Yamaha z ekranu swojego smartfona!

7

Stwórz bezprzewodowe kino domowe

MusicCast SURROUND

Ciesz się kinem domowym bez kabli! Bezprzewodowo połącz amplituner kina domowego lub soundbar Yamaha z głośnikami MusicCast 20 lub MusicCast 50 i subwooferem MusicCast SUB 100.

Bezprzewodowe stereo

MusicCast SURROUND
 

Stwórz wysokiej jakości zestaw stereo bez konieczności łączenia sprzętu przewodami! Bezprzewodowo połącz dwa głośniki MusicCast 20 lub MusicCast 50 i dodaj subwoofer MusicCast SUB 100.

8

Dodaj MusicCast do swojego sprzętu audio!

Jeśli zależy Ci na funkcjach sieciowych, ale nie chcesz wymieniać swojego sprzętu audio lub zastanawiasz się nad zakupem urządzenia spoza rodziny Yamaha MusicCast - mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: stworzyliśmy specjalną grupę produktów, dzięki którym możesz cieszyć się możliwościami MusicCast na dowolnym urządzeniu.

Za pomocą WXAD-10 dołączysz do MusicCast i wyposażysz w funkcje sieciowe absolutnie każdy sprzęt muzyczny.

WXC-50 to świetne rozwiązanie dla prawdziwych melomanów, ponieważ oferuje więcej możliwości i jeszcze wyższą jakość dźwięku.

A jeśli masz kolumny głośnikowe i szukasz dla nich wzmacniacza sieciowego, wybierz WXA-50.

Dodaj MusicCast do swojego systemu audio

Wybierz produkty dla siebie

Yamaha MusicCast to największy system multiroom na rynku – wybierz dokładnie takie produkty, których potrzebujesz i stwórz swój własny domowy system bezprzewodowej muzyki – taki jak chcesz!

Z YAMAHĄ MOŻESZ WIĘCEJ.

Głośniki bezprzewodowe Yamaha oferują prawdziwą wolność wyboru. W odróżnieniu od zwykłych modeli Bluetooth, pozwalają odtwarzać bezprzewodową muzykę także za pomocą AirPlay lub Wi-Fi, a zaawansowana technologia Yamaha MusicCast umożliwia jej łatwe przesyłanie pomiędzy pokojami. Korzystając z dowolnego smartfonu lub tabletu możesz nie tylko cieszyć się swoją muzyką, ale też dzielić tę radość z innymi.

DLACZEGO BEZPRZEWODOWE
GŁOŚNIKI YAMAHY SĄ WYJĄTKOWE ?

 • dysponują aż trzema bezprzewodowymi technologiami (Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi)
 • potrafią przesyłać muzykę pomiędzy pokojami
 • obsługują najlepsze serwisy muzyczne on-line (Spotify, Tidal, Deezer)
 • umożliwiają dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych
 • potrafią przesyłać dźwięk do dowolnych słuchawek i innych urządzeń audio wyposażonych w Bluetooth
 • zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku i odtwarzanie plików high-res
 • możesz nimi sterować za pomocą wygodnej aplikacji
 • pozwalają na integrację z domowym sprzętem audio
 • wybrane modele głośników możemy wykorzystać jako głośniki surround w kinie domowym albo sparować w zestaw stereo
 • wifi
 • bluetooth
 • airplay
 •  
 • spotify
 • deezer
 • tidal
 • hiresaudio

Głośniki bezprzewodowe

Dzięki wbudowanej obsłudze serwisów muzycznych takich jak Spotify, Tidal czy Deezer możesz odtwarzać swoje ulubione utwory na głośnikach Yamaha MusicCast, wygodnie sterując odtwarzaniem ze swojego urządzenia mobilnego. Jeśli muzyki słuchasz najczęściej w serwisie YouTube lub z plików muzycznych, też łatwo wyślesz dźwięk do głośników używając Bluetooth lub Airplay. Dodatkowo każdy głośnik ma wbudowane radio internetowe!

Możesz wybierać spośród różnych wielkości i designu głośników, tak aby zawsze pasowały do miejsca, w którym chcesz je postawić. A może wolisz powiesić głośnik na ścianie? Nie ma problemu!

Multi-room

Dzięki kompatybilności głośników bezprzewodowych Yamaha z systemem multi-room MusicCast, możesz wysyłać jak i odbierać dźwięk z innych pomieszczeń w domu lub odtwarzać ten sam utwór jednocześnie na wielu urządzeniach.

Łatwiejszy dostęp do muzyki

Funkcja programowania przycisków to proste narzędzie, które pozwala  włączyć swoją ulubioną stację radiową bez sięgania po telefon z aplikacją sterującą. Zapisz swoje ulubione radio pod danym przyciskiem preset, a w przyszłości wystarczy nacisnąć przycisk (1-3) na górze obudowy aby pokój rozbrzmiał dźwiękami ulubionej stacji.
*dotyczy modeli MusicCast 20 i MusicCast 50

Stwórz
bezprzewodowe kino domowe

MusicCast SURROUND

Ciesz się kinem domowym bez kabli! Bezprzewodowo połącz amplituner kina domowego lub soundbar Yamaha z głośnikami MusicCast 20 lub MusicCast 50 i subwooferem MusicCast SUB 100.

MusicCast SURROUND

Bezprzewodowe stereo

Stwórz wysokiej jakości zestaw stereo bez konieczności łączenia sprzętu przewodami! Bezprzewodowo połącz dwa głośniki MusicCast 20 lub MusicCast 50 i dodaj subwoofer MusicCast SUB 100.

Podłącz swój sprzęt audio

Yamaha MusicCast pozwala wykorzystać każdy sprzęt audio, zarówno ten, który już masz w domu, jak i nowe urządzenia, które dopiero zamierzasz kupić.

WXAD-10

Masz już sprzęt audio, ale brakuje Ci odtwarzania muzyki np. ze Spotify, Tidal oraz łączności Bluetooth? WXAD-10 doda do niego te funkcje i zintegruje z innymi urządzeniami MusicCast.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WXC-50

Potrzebujesz tego samego zestawu funkcji, co w modelu WXAD-10, ale z większą ilością gniazd i jeszcze wyższą jakością dźwięku? WXC-50 to idealny wybór!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WXA-50

Masz w domu głośniki, z których jesteś zadowolony? Podłącz do nich wzmacniacz WXA-50 i odtwarzaj miliony utworów z sieci oraz korzystaj z funkcji multiroom Yamaha MusicCast.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

60 LAT W ŚWIECIE HI-FI

Ponad 60 lat temu, w 1954 roku, Yamaha zaprezentowała urządzenie o nazwie „Yamaha Hi-Fi Player” będące pierwszym na świecie sprzętem audio używającym pojęcia „Hi-Fi” w nazwie. Po dziś dzień Yamaha wierna jest stworzonym wówczas zasadom perfekcyjnej reprodukcji dźwięku dwukanałowego wyrażonym w haśle „Natural Sound”. Dotyczy to w tym samym stopniu wzmacniaczy, jak i nowoczesnych, sieciowych amplitunerów stereo.

movie

SIECIOWE AMPLITUNERY STEREO

Amplituner stereo to wszechstronne urządzenie łączące w sobie wzmacniacz oraz tuner radiowy. Yamaha nie poprzestaje jednak na tych funkcjonalnościach – prawie wszystkie (poza R-S202D) modele naszych amplitunerów współpracują z autorskim systemem Yamaha MusicCast, dzięki czemu:

 • dysponują aż trzema bezprzewodowymi technologiami (Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi)
 • potrafią przesyłać muzykę pomiędzy pokojami
 • obsługują najlepsze serwisy muzyczne on-line (Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz)
 • umożliwiają dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych
 • potrafią przesyłać dźwięk do dowolnych słuchawek i innych urządzeń audio wyposażonych w Bluetooth
 • zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku i odtwarzanie plików high-res
 • możesz nimi sterować za pomocą wygodnej aplikacji
 • pozwalają na integrację z domowym sprzętem audio

WZMACNIACZE SERII A-S

Wzmacniacze stereo Yamaha to rezultat kilkudziesięcioletniego doświadczenia – zastosowane w nich komponenty opracowano z niezwykłą dbałością o detale, tak aby użytkownik zawsze otrzymał urządzenie o doskonałym stosunku jakości do ceny. Niezależnie od tego czy wybierzesz referencyjny A-S3000 czy popularny A-S501 masz gwarancję pięknego dźwięku zgodnie z filozofią Yamahy wyrażoną w haśle „Natural Sound”.

Zobacz ofertę wzmacniaczy stereo
tabela

ODTWARZACZE CD

Urządzenie źródłowe wysokiej jakości to niezwykle ważny element systemu audio. Oferta odtwarzaczy CD Yamaha to pewność, że ten ważny komponent będzie stanowił mocny punkt naszego domowego zestawu.

tabela

ODTWARZACZE
SIECIOWE I TUNERY

Dzisiaj słuchamy muzyki głównie z plików i serwisów muzycznych takich jak Spotify czy Tidal. Również radio przechodzi ważne zmiany dzięki rosnącej popularności odbioru cyfrowego w technologii DAB+. Yamaha staje na forpoczcie tych zmian oferując odtwarzacze sieciowe i tunery z najnowszymi funkcjonalnościami – i zawsze z wysokiej jakości dźwiękiem!

Zobacz ofertę
odtwarzaczy sieciowych i tunerów

TO YAMAHA STWORZYŁA
KINO DOMOWE

Już w latach 80. minionego wieku, zanim jeszcze kino domowe zyskało prawdziwą popularność, Yamaha stworzyła przełomowy na tym polu produkt: procesor DSP-1. Potrafił on przetworzyć sygnał stereo na dźwięk surround – dzięki stworzonej przez Yamahę technologii opartej na pomiarach prawdziwych sal kinowych i koncertowych. Dziś w każdym amplitunerze kina domowego Yamaha znajduje się rozwinięcie tego pomysłu: autorska technologia Cinema DSP – rezultat całych dekad badań i rozwoju. Usiądź wygodnie w fotelu i ciesz się prawdziwym dźwiękiem dookoła Ciebie.

CO OFERUJĄ WSZYSTKIE AMPLITUNERY KINA DOMOWEGO YAMAHA?

Każdy amplituner AV firmy Yamaha jest urządzeniem gotowym sprostać wysokim oczekiwaniom melomanów oraz miłośników filmów i seriali. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, zawsze możesz:

 • odtwarzać muzykę przesyłaną bezprzewodowo przez Bluetooth
 • wysyłać dźwięk z amplitunera na słuchawki i głośniki bezprzewodowe dzięki funkcji Bluetooth Output
 • słuchać muzyki w jakości Hi-Res
 • łatwo połączyć amplituner z telewizorem: za pomocą tylko jednego przewodu HDMI
 • oglądać filmy w jakości UltraHD, a także skalować te nagrane w HD do rozdzielczości 4K
 • korzystać z najnowszych technologii obrazu HDR: Dolby Vision, HDR10 oraz Hybrid Log Gamma
 • automatycznie kalibrować głośniki kina domowego dzięki technologii YPAO
 • korzystać z wielu programów dźwięku przestrzennego Cinema DSP opartych na pomiarach prawdziwych sal kinowych i koncertowych

AMPLITUNERY
KINA
DOMOWEGO Z MUSICCAST

Wszystkie amplitunery Yamaha począwszy od modelu RX-V485 wyposażono w autorską technologię MusicCast, dzięki czemu:

 • dysponują aż trzema bezprzewodowymi technologiami (Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi)
 • potrafią przesyłać muzykę pomiędzy pokojami
 • obsługują najlepsze serwisy muzyczne on-line (Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz)
 • umożliwiają dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych
 • potrafią przesyłać dźwięk do dowolnych słuchawek i innych urządzeń audio wyposażonych w Bluetooth
 • zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku i odtwarzanie plików high-res
 • możesz nimi sterować za pomocą wygodnej aplikacji
 • pozwalają na integrację z domowym sprzętem audio

Stwórz
bezprzewodowe kino domowe

MusicCast SURROUND

Ciesz się kinem domowym bez kabli! Bezprzewodowo połącz amplituner kina domowego lub soundbar Yamaha z głośnikami MusicCast 20 lub MusicCast 50 i subwooferem MusicCast SUB 100.

AMPLITUNERY Z OBSŁUGĄ DOLBY ATMOS I DTS:X

Dolby Atmos i DTS:X to najnowsze formaty dźwięku przestrzennego, które pozwalają na precyzyjne lokalizowanie poszczególnych dźwięków w przestrzeni trójwymiarowej, również powyżej słuchacza. Ta zaawansowana technologia używana w produkcji filmów pozwala na stworzenie również w domowych warunkach wspaniałego dźwięku surround. Dzięki współpracy z Dolby Atmos i DTS:X amplitunery Yamaha sprawią, że helikopter przelatujący nad głowami bohaterów filmu usłyszysz naprawdę nad sobą!

AMPLITUNERY Z RADIEM CYFROWYM
DAB+

Radio cyfrowe DAB+ to szereg korzyści takich jak lepsza jakość odbioru i dźwięku stacji radiowych, łatwość wyszukiwania stacji (po nazwie a nie tylko częstotliwościach), możliwość programowania i nagrywania, a także przesyłanie wraz z dźwiękiem dużej liczby informacji, zarówno tekstowych jak i wizualnych. Wszystkie amplitunery Yamaha z serii Aventage (nazwy modeli zaczynające się od RX-A), a także RX-D485, RX-S602 i RX-AS710D to urządzenia, które obsługują technologię DAB+.

AMPLITUNERY Z OBSŁUGĄ WIELU STREF

Amplitunery kina domowego Yamaha pozwalają na nagłośnienie wielu pokojów w domu. Można to zrobić bezprzewodowo przy użyciu technologii MusicCast lub tradycyjnie łącząc urządzenia przewodami. To drugie rozwiązanie można dodatkowo wzbogacić o przesyłanie nie tylko fonii, ale i wizji. W tym celu wybrane modele amplitunerów Yamaha wyposażono w dwa wyjścia HDMI.

Dzięki takiemu rozwiązaniu programy TV lub filmy wyświetlane w salonie można oglądać również w innych pokojach lub na innych odbiornikach np. projektorze – bez konieczności podpinania dodatkowych przewodów. Najbardziej zaawansowane amplitunery pozwalają nagłośnić nawet 4 strefy i przesyłać dwa niezależne źródła obrazu – dzięki temu oglądając np. film z płyty Blu-Ray w salonie, możesz przesyłać obraz z tunera TV do drugiego pokoju.

Amplitunery
z funkcją Surround:AI

Każdy film składa się z tysięcy scen, które mogą zasadniczo różnić się od siebie jeśli chodzi o efekty dźwiękowe, dialogi, tło muzyczne. Rewolucyjna technologia Surround:AI firmy Yamaha pozwala teraz w czasie rzeczywistym rozpoznać każdą pojedynczą scenę i dopasować do niej specjalny tryb DSP aby zoptymalizować efekt dźwiękowy. Wszystko dzieje się automatycznie, a Ty możesz odłożyć pilota i wygodnie usiąść w fotelu - usłyszysz wszystko tak jak nigdy dotąd!

*modele kompatybilne z Surround:AI: RX-A1080, RX-A2080, RX-A3080

Surround AI

KRÓL KINA DOMOWEGO MUSICCAST
RX-A3080

RX-A3080 to najbardziej zaawansowany amplituner kina domowego. Całą jego konstrukcję oparto na podwójnie usztywnionej ramie, dzięki czemu wyeliminowano wszelkie drgania obudowy – nawet przy wysokim poziomie głośności. Wewnątrz obudowy znajdziemy m.in. najnowszy 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy SABRE Premier ES9026PRO – to jedyny model Yamahy wykorzystujący też zaawansowany komponent, dzięki któremu muzyka ze źródeł cyfrowych zabrzmi jak nigdy dotąd. Wisienką na torcie jest zastosowanie w RX-A3080 zbalansowanych gniazd XLR firmy Neutrik, dzięki czemu podłączenie wysokiej klasy urządzeń źródłowych takich jak np. odtwarzacz Blu-Ray Yamaha BD-A1060 lub odtwarzacz CD CD-S3000 pozwoli na transmisję najwyższej jakości sygnału. Nadchodzi król kina domowego!

SYNONIM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DŹWIĘKU

Od wielu lat nazwa Piano Craft oznacza wysokiej klasy zestawy stereo, które dzięki swojej kompaktowej formie znalazły miejsce w domach setek tysięcy miłośników dobrego dźwięku. Dzisiaj systemy Piano Craft oprócz wspaniałych wrażeń muzycznych dostarczają także pełnię funkcji sieciowych, aby idealnie łączyć tradycję z nowoczesnością.

Wszystkie poniższe modele zestawów Piano Craft wyposażono w technologię MusicCast, dzięki czemu:

 • dysponują aż trzema bezprzewodowymi technologiami (Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi)
 • potrafią przesyłać muzykę pomiędzy pokojami
 • obsługują najlepsze serwisy muzyczne on-line (Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz)
 • umożliwiają dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych
 • potrafią przesyłać dźwięk do dowolnych słuchawek i innych urządzeń audio wyposażonych w Bluetooth
 • zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku i odtwarzanie plików high-res
 • możesz nimi sterować za pomocą wygodnej aplikacji
 • pozwalają na integrację z domowym sprzętem audio
fonts/

MusicCast MCR-N470D

Sercem zestawu jest amplituner CRX-N470D wyposażony także w odtwarzacz CD. Wykończone aluminiowym panelem przednim urządzenie posiada tuner radia cyfrowego DAB+, port USB oraz wyjście słuchawkowe i gniazdo do podłączenia subwoofera.

MusicCast MCR-N570D

W składzie tego zestawu znajdziemy ten sam amplituner stereo co w modelu MCR-N470D, ale większe kolumny - wyposażone także w inne membrany. Zastosowano w nich mniejszą wersję głośnika niskotonowego z referencyjnej serii kolumn Yamaha Soavo.

MusicCast MCR-N670/670D

Osobny wzmacniacz i sieciowy odtwarzacz CD oraz wysokiej klasy kolumny głośnikowe NS-BP301 to cechy wyróżniające ten zestaw PianoCraft. Zarówno elektronika jak i kolumny wykończono niezwykle eleganckim lakierem fortepianowym. Wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy oraz wzmacniacz modułowy typu PWM dopełniają obrazu nowoczesnego sprzętu wysokiej klasy. Zestaw występuje w dwóch wersjach – MCR-N670D wyposażono dodatkowo w tuner cyfrowy DAB+.

MusicCast MCR-N870/870D

System MCR-N870 posiada dwie ważne cechy, wyróżniające go spośród innych Piano Craftów. Po pierwsze zastosowano tu inny wzmacniacz (AU-670), który wyposażono w wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy USB pozwalający na odtwarzanie plików DSD. Po drugie znajdziemy tu inne kolumny głośnikowe - NS-BP401 – o niezwykle sztywnej obudowie, aby tłumić niepożądane rezonanse. Zestaw posiada dwie wersje – ta oznaczona literką D dodatkowo obsługuje radio cyfrowe DAB+.

Poczuj prawdziwe emocje z soundbarem Yamaha!

Większość nowoczesnych telewizorów z płaskimi ekranami zapewnia doskonały, detaliczny obraz, ale nie potrafi we właściwy sposób oddać przestrzenności i potęgi dźwięku. Cienka ramka wokół ekranu i płytka obudowa uniemożliwiają wbudowanie głośników z prawdziwego zdarzenia.

Soundbar to urządzenie, którego zadaniem jest dostarczenie dźwięku znacznie pełniejszego niż ten, który można uzyskać z głośników telewizora. Urządzenie zostało wynalezione przez firmę Yamaha już kilkanaście lat temu i choć dziś ma wielu naśladowców, to żadna z firm nie jest w stanie dorównać technologicznej perfekcji oferowanej przez modele Yamahy.

Dowiedz się więcej
o technologii Yamaha YSP

Modele soundbarów wyposażone
w technologię Yamaha YSP

Tylko YAMAHA to potrafi

Soundbary Yamahy, oprócz imponującego dźwięku, jako jedyne oferują także prawdziwe efekty przestrzenne! Modele z technologią cyfrowej projekcji dźwięku YSP, gwarantują rzeczywisty wielokanałowy dźwięk przestrzenny emitowany z pojedynczego urządzenia. Jest to możliwe dzięki autorskiej technologii wiązek dźwiękowych, które są „wystrzeliwane” przez soundbar, i odbijając się od ścian pokoju, wracają do widza z różnych kierunków. Po prostu musisz to usłyszeć!

Bezprzewodowa komunikacja

Soundbary Yamaha oferują możliwość odtwarzania muzyki przesyłanej bezprzewodowo z twojego smartfona, tabletu czy laptopa za pomocą Bluetooth (wszystkie modele) oraz Wi-Fi i Airplay (modele soundbarów współpracujące z technologią MusicCast). Dzięki temu możesz cieszyć się milionami utworów z dowolnego serwisu muzycznego, np. YouTube.

Zobacz, które soundbary Yamaha
mają Wi-Fi, Bluetooth i Airplay

Kino domowe bez przewodów

Ciesz się kinem domowym bez kabli! Bezprzewodowo połącz soundbar Yamaha z głośnikami MusicCast 20 lub MusicCast 50 i subwooferem MusicCast SUB 100. Efekty przestrzenne w Twoim kinie domowym uzyskają dodatkowy, jeszcze bardziej rzeczywisty wymiar. Bez konieczności prowadzenia żadnych dodatkowych przewodów głośnikowych!

Zobacz zestawy soundbarów Yamahy
z bezprzewodowymi głośnikami surround
MusicCast Surround

NAGŁOŚNIJ CAŁY DOM

Soundbary Yamaha jako jedyne na świecie wyposażone są w technologię MusicCast, dzięki czemu:

 • dysponują aż trzema bezprzewodowymi technologiami (Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi)
 • potrafią przesyłać muzykę pomiędzy pokojami
 • obsługują najlepsze serwisy muzyczne on-line (Spotify, Tidal, Deezer)
 • umożliwiają dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych
 • potrafią przesyłać dźwięk do dowolnych słuchawek i innych urządzeń audio wyposażonych w Bluetooth
 • zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku i odtwarzanie plików high-res
 • możesz nimi sterować za pomocą wygodnej aplikacji
 • pozwalają na integrację z domowym sprzętem audio
 • wifi
 • bluetooth
 • airplay
 •  
 • spotify
 • deezer
 • tidal
 • hiresaudio

Prosta obsługa i łatwa konfiguracja

Obsługa soundbaru Yamaha jest niezwykle prosta. Wystarczy podłączyć go jednym przewodem do telewizora i gotowe! Modele Yamahy włączają się automatycznie gdy chcesz korzystać z telewizora, więc możesz zapomnieć o ich istnieniu i cieszyć się wspaniałym dźwiękiem i efektami za każdym razem, gdy włączysz swój telewizor!

YAMAHA IntelliBeam ustawi wszystko za ciebie

Yamaha, jako jedyna marka na świecie, wyposaża wybrane modele swoich soundbarów w technologię Intellibeam, która umożliwia samoczynne rozpoznawanie warunków wnętrza, w którym pracują, aby optymalnie dopasować oddziaływanie efektów przestrzennych na widza. Urządzenie, sprawdzając przebieg ścian pokoju, usytuowanie mebli oraz pozycje miękkich elementów wystroju wnętrza, tak dobiera kąty i punkty odbicia wiązek, aby zawsze zapewnić fantastyczne wrażenia dźwiękowe.

Poznaj króla
soundbarów!

Wielokrotnie nagradzany (m.in. nagrodą EISA 2016-2017) referencyjny model MusicCast YSP-5600 to pierwszy na świecie soundbar oferujący również efekty dźwięku dobiegające z góry. Obsługa formatów dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i DTS:X sprawia, że dźwięk otoczy Cię ze wszystkich stron, a przelatujący nad bohaterami filmu helikopter naprawdę usłyszysz nad swoją głową!

Dowiedz się więcej
o modelu YSP-5600

ZESTAWY PROMOCYJNE

Stworzenie swojego domowego systemu audio wymaga czasu i doświadczenia – komponenty powinny być starannie dobrane, aby zapewnić optymalne wykorzystanie ich potencjału. Aby ułatwić rozpoczęcie wspaniałej przygody z muzyką i filmami, przygotowaliśmy atrakcyjne zestawienia urządzeń wręcz idealnie współpracujących ze sobą. Znajdź coś dla siebie!

Zestawy Stereo

Wysoka jakość dźwięku to w przypadku zestawów stereo absolutny priorytet. Ale nasze zestawy nie tylko dobrze brzmią - oferują także całą gamę nowoczesnych funkcjonalności takich jak obsługa serwisów muzycznych, radia internetowego czy współpraca z systemem multiroom Yamaha MusicCast. Daj się oczarować dźwiękiem i możliwościami!

Zestaw 1

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Amplituner stereo
Yamaha MusicCast R-N303D
Kolumny głośnikowe
Indiana Line NOTA 260X

Yamaha MusicCast R-N303D jest zaawansowanym sieciowym amplitunerem stereo, bogato wyposażonym zarówno w nowoczesne technologie jak i klasyczne rozwiązania gwarantujące świetny dźwięk. W połączeniu z pięknie wykonanymi kolumnami włoskiej marki Indiana Line tworzy świetne zestawienie gwarantujące naturalny dźwięk i multum możliwości.

Zestaw 2

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Amplituner stereo
Yamaha MusicCast R-N402D
Kolumny głośnikowe
Indiana Line NOTA 550

Sieciowy amplituner R-N402D oferuje naturalne brzmienie i wysoką moc wyjściową - idealnie, aby napędzić podłogowe kolumny włoskiej firmy Indiana Line. Cała paleta funkcji sieciowych pozwoli na wygodne korzystanie z nowoczesnych źródeł muzyki takich jak serwisy strumieniowe czy muzyka z plików.

Zestaw 3

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Amplituner stereo
Yamaha MusicCast R-N602
Kolumny głośnikowe
Bowers&Wilkins 685 S2

MusicCast R-N602 swoim wyglądem nawiązuje do klasycznych urządzeń hi-fi - mocny, aluminiowy panel wyposażono zarówno w okrągłe jak i charakterystyczne hebelkowe pokrętła i przełączniki. Podstawkowe kolumny brytyjskiej marki B&W to dla niego idealne dopełnienie - kompaktowe rozmiary głośników kryją potężne brzmienie.

Zestaw 4

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Amplituner stereo
Yamaha MusicCast R-N602
Odtwarzacz CD
Yamaha CD-S300
Kolumny głośnikowe
Bowers&Wilkins 685 S2

Jeśli Twoja kolekcja płyt CD to nadal ważne źródło muzyki w Twoim domu, wybierz koniecznie ten zestaw - wzbogacony o odtwarzacz Yamaha CD-S300. Idealnie pasujące do siebie (również wyglądem) komponenty i markowe kolumny Bowers&Wilkins. Czego chcieć więcej?

Zestaw 5

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Amplituner stereo
Yamaha MusicCast R-N602
Kolumny głośnikowe
Bowers&Wilkins 683 S2

Jeśli pomieszczenie, które chcesz nagłośnić, jest na tyle duże, że wymaga zastosowania kolumn podłogowych - ten zestaw będzie idealny. Niezwykle wszechstronny amplituner pozwoli Ci korzystać z wielu źródeł dźwięku - fizycznych i sieciowych - a kolumny Bowers&Wilkins zapewnią potężny, a jednocześnie niezwykle precyzyjny dźwięk.

Zestaw 6

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Amplituner stereo
Yamaha MusicCast R-N602
Odtwarzacz CD
Yamaha CD-S300
Kolumny głośnikowe
Bowers&Wilkins 683 S2

Zestaw przeznaczony do większych pomieszczeń i dla tych, którzy nie wyobrażają sobie muzyki bez swoich płyt CD. Nowoczesny amplituner, świetny odtwarzacz CD oraz kolumny podłogowe brytyjskiej marki Bowers&Wilkins - te komponenty gwarantują wysokiej jakości dźwięk i nowoczesne funkcjonalności!

Zestaw 7

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Amplituner stereo
Yamaha MusicCast R-N803D
Odtwarzacz CD
Yamaha CD-S700
Kolumny głośnikowe
Bowers&Wilkins 683 S2

R-N803D to referencyjny amplituner stereo Yamahy. Jest to pierwsze dwukanałowe urządzenie wyposażone w system automatycznej kalibracji YPAO - do tej pory stosowany tylko w amplitunerach kina domowego. Wysterowanie kolumn nigdy nie było łatwiejsze - a głośniki Bowers&Wilkins 683 S2 zapewnią świetny, detaliczny dźwięk! Zestaw uzupełnia wysokiej klasy odtwarzacz CD-S700. Piękny zestaw stereo dla Twojego domu!

Zestawy Kina Domowego

Wspaniałe efekty kinowe w Twoim domu? Z amplitunerami Yamaha
zawsze otrzymasz najlepszy dźwięk - nie tylko gdy oglądasz filmy,
ale i wtedy, gdy wieczorem relaksujesz się przy ulubionej muzyce.
A jeśli nie chcesz rozstawiać w domu kilku głośników wybierz
soundbar Yamaha wyposażony w unikalną technologię YSP,
która tworzy prawdziwy dźwięk dookólny z jednego
urządzenia. Niezależnie co wybierzesz, możesz również
korzystać z możliwości systemu MusicCast i przesyłać
dźwięk do innych pokojów - bezprzewodowo!

Zestaw 1

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Amplituner stereo
Yamaha MusicCast RX-V483
Kolumny głośnikowe
Indiana Line NOTA 550 / NOTA 240 / NOTA 740

Wyróżniony nagrodą EISA 2017-2018 amplituner MusicCast RX-V483 to prawdziwe centrum domowej rozrywki - obsługuje formaty obrazu 4K i HDR, pliki muzyczne wysokiej rozdzielczości (nawet DSD!), a współpraca z systemem MusicCast pozwoli Ci wysłać dźwięk (np. z podłączonego telewizora) do innych pokojów! 5 kolumn głośnikowych włoskiej marki Indiana Line z serii Nota pozwoli Ci stworzyć w domu prawdziwe kino!

Zestaw 2

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Amplituner stereo
Yamaha MusicCast RX-A2070
Kolumny głośnikowe
Bowers&Wilkins 683 S2 / 686 S2 / HTM61 S2

RX-A2070 to jeden z czołowych modeli referencyjnej serii amplitunerów AV Yamahy - Aventage. Uzupełniony o zestaw kolumn Bowers&Wilkins serii 600 pozwoli Ci stworzyć wysokiej klasy kino domowe o niezwykłym dźwięku przestrzennym. Amplituner wyposażono w szereg funkcji sieciowych, a przede wszystkim obsługę technologii MusicCast. Teraz możesz przesyłać dźwięk również do innych pomieszczeń w domu!

Zestaw 3

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Soundbar
Yamaha MusicCast YSP-2700
Głośnik bezprzewodowy
Yamaha MusicCast ISX-80
Głośnik bezprzewodowy
Yamaha MusicCast WX-010

Chciałbyś stworzyć prawdziwe kino domowe z otaczającym Cię ze wszystkich stron dźwiękiem, ale nie chcesz prowadzić po całym domu przewodów i ustawiać kolumn? Yamaha jako jedyna oferuje prawdziwy dźwięk przestrzenny z jednego urządzenia! Dzięki unikalnej technologii YSP soundbar YSP-2700 pozwoli Ci przenieść się w sam środek akcji Twojego ulubionego filmu - wiązki dźwięku będą odbijały się od ścian i tworzyły wspaniały efekt surround. Możesz także wysłać dźwięk z soundbara na głośniki bezprzewodowe, które uzupełniają ten zestaw. Z głośników możesz oczywiście korzystać też niezależnie - idealna propozycja dla nagłośnienia całego Twojego domu!

Zestawy Mini

Potrzebujesz zestawu, który będzie oferował świetną jakość dźwięku, ale bez problemu zmieści się na małej szafce, półce lub biurku? Zestawy mini, które przygotowaliśmy to wielkie możliwości drzemiące w urządzeniach o kompaktowych rozmiarach - plus oczywiście współpraca z systemem multiroom Yamaha MusicCast!

Zestaw 1

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Amplituner stereo
Yamaha MusicCast CRX-N470D
Kolumny głośnikowe
Bowers&Wilkins 686 S2

Potrzebujesz uniwersalnego urządzenia, które jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca? Serwisy muzyczne, radio DAB+, odtwarzacz CD, wejście USB - wszystko to znajdziesz w amplitunerze CRX-N470D. Nic nie zagra z nim lepiej niż podstawkowe kolumny 686 S2 renomowanego producenta kolumn - firmy Bowers&Wilkins!

Zestaw 2

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Wzmacniacz
Yamaha A-670
Sieciowy odtwarzacz CD
Yamaha MusicCast CD-NT670
Kolumny głośnikowe
Bowers&Wilkins 685 S2

Zestaw mini, który w zasadzie jest klasowym systemem stereo z oddzielnym sieciowym odtwarzaczem CD i wzmacniaczem - nie zajmuje jednak tak dużo miejsca jak klasyczne zestawy. Elektronika legendarnej serii PianoCraft zagra świetnie z kolumnami Bowers&Wilkins 685 S2 - i otrzymujesz zestaw, który wypełni pięknym dźwiękiem każdą przestrzeń!

Zestaw 3

wifi bluetooth airplay spotify deezer tidal quobuz hi-res audio
Głośnik bezprzewodowy
Yamaha MusicCast WXA-50
Głośnik bezprzewodowy
Bowers&Wilkins 685 S2

WXA-50 to niezwykły wzmacniacz - w kompaktowym urządzeniu znajdziesz wszelkie możliwe funkcjonalności sieciowe z obsługą serwisów muzycznych i technologii MusicCast na czele. Dzięki możliwości obsługi przez aplikację lub przeglądarkę internetową możesz nawet ukryć go w szafce! Z kolumnami podstawkowymi Bowers&Wilkins 685 S2 zagra naprawdę świetnie - to mały wzmacniacz w wielkim stylu!