Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Koss KPH30i

Facebook Koss Polska 

Słuchawki nauszne KPH30i to przykład lekkiej konstrukcji otwartej dostarczającej do uszu pełnię mocy The Sound of Koss™.

Najważniejsze cechy:

 • dynamiczne przetworniki,
 • lekka nauszna konstrukcja,
 • pilot i mikrofon wbudowane w kabel,
 • idealne do urządzeń mobinych

Koss KPH30i jest bezpośrednim potomkiem Kossa Pro35 i popularnego Koss KTXPro1. Z całkowicie nowymi funkcjami, takimi jak wbudowany mikrofon i pilot, KPH30i łączy ze sobą słuchaczy, jednocześnie niosąc radości poprzez bezbłędne odwzorowywanie brzmienia ulubionych utworów.

Koss KPH30i


Koss KPH30i są doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających pełnego i klarownego brzmienia przy jednoczesnym zachowaniu lekkiej wagi słuchawek. Ten nauszny model jest  wyposażony w dynamiczne przetworniki, zapewniające rozszerzoną charakterystykę częstotliwości.

Dzięki wentylowanej konstrukcji maskownicy scena dźwiękowa jest przestrzenna. Odsłuch sprawia dużo przyjemności za sprawą znakomitej selektywności brzmienia. Wyłowienie poszczególnych rytmów i melodii w utworach z różnych gatunków muzycznych nie stanowi problemu, nawet „nieosłuchanemu” użytkownikowi.

Dzięki całkowicie nowemu systemowi samonapinającego się zawieszenia, KPH30i absolutnie idealne dopasowuje się do głowy, zapewniając słuchaczowi wiele godzin komfortowego słuchania muzyki. Koss KPH30i to doskonałe słuchawki do współpracy z urządzeniami i mobilnymi wyposażonymi w gniazdo mini-jack 3,5 mm.

Koss KPH30i

 

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

 • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypNauszne
PrzeznaczenieUniwersalne
Impedancja (Ω)60
Pasmo przenoszenia (Hz)15 – 25 000
Czułość (dB/V)101
Długość przewodu (m)1,2
KonstrukcjaOtwarta
Złącze3,5 mm (Mini Jack)
Odłączany przewódNie
SkładanieNie
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie
Materiał wykończeniaMateriał

Marka: Koss

KPH30i czarne

Cena promocyjna 158 zł Normalna cena 159 zł
/ sztuka
 • Typ: Nauszne
 • Przeznaczenie: Uniwersalne
 • Impedancja (Ω): 60
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 15 – 25 000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 8 zł

Sprawdź szczegóły

Słuchawki nauszne KPH30i to przykład lekkiej konstrukcji otwartej dostarczającej do uszu pełnię mocy The Sound of Koss™.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: