Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Stabilizator płyty gramofonowej Audio-Technica AT618a

Równomierność obrotu płyty gramofonowej i perfekcyjne przyleganie krążka do talerza są jednymi z kluczowych elementów, które decydują o jakości odtwarzania nagrań i uzyskiwanym brzmieniu. Dla najbardziej wymagających melomanów Audio-Technica przygotowała specjalny ciężarek stabilizujący. Docisk sprawdza się szczególnie wtedy, gdy drgania pochodzące od niskich częstotliwości wpływają na jakość dźwięku.

Ten ważący 600 g element wykonany jest ze stopu metalu i pokryty przyjemną w dotyku gumową otoczką. Zadaniem AT618a jest stabilizowanie prędkości obrotu talerza oraz poprawa przylegania do niego płyty winylowej. Perfekcyjna równomierność i stabilność pracy pozwala uzyskać możliwie najwierniejszy dźwięk pozbawiony zniekształceń.  

Marka: Audio-Technica

AT618a

Cena promocyjna 226 zł /sztuka Normalna cena 299 zł /sztuka

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 11 zł

Sprawdź szczegóły

Audio-Technica AT618a to stabilizator płyty gramofonowej. Ten ważący 600 g element skutecznie utrzymuje płytę w jednym miejscu, dzięki czemu stabilizuje winylowe krążki i zapewnia wysoką jakość odtwarzania. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: