Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Tivoli Model One Digital

Model One Digital bostońskie Tivoli Audio stworzyło na bazie cieszącego się powodzeniem modelu Tivoli Model One. I analogicznie do znanego poprzednika, również w przypadku One Digital, właściwości audio oraz bezkompromisowy design są tu równie istotne. Jednak One Digital to nie tylko ciekawa historia, zamknięta w funkcjonalnym projekcie. To również duży ukłon w kierunku nowoczesności, pokazujący, że mamy do czynienia z konstrukcją na miarę potrzeb współczesnego użytkownika cyfrowego audio.

Tivoli Audio Model One Digital

 

Dlatego model One Digital to – poza odbiorem radia FM – również dostęp do radia cyfrowego (DAB) oraz internetowego (TuneIn), jak również możliwość korzystania z najbardziej popularnych usług strumieniowych, jak Spotify, Tidal czy Deezer.

Model One Digital to również funkcje Bluetooth i Wi-Fi, które pozwalają łączyć urządzenie z innymi produktami Tivoli, uzyskując brzmienie o znacznie bardziej stereofonicznym charakterze. Kompatybilność z pozostałą ofertą Tivoli daje możliwość korzystania z możliwości, jakie daje system multi-room.

Tivoli Audio Model One Digital

Minimalistyczna obudowa, łącząca metal z fornirem, skrywa obszerny ekran, wyświetlający informacje o stacjach radiowych czy aktualnie słuchanych utworach,  natomiast dedykowana aplikacja Tivoli Wireless App sprawia, że korzystanie z nowych możliwości wymaga niewiele więcej, niż kilka dotknięć na ekranie smartfona.

BluetoothTak
Zakresy falAM, DAB+, FM
Wymiary (S x W x G) mm222 mm X 115 mm X 140 mm
Waga kg1.55

Marka: Tivoli Audio

Model One Digital

Cena promocyjna 1 099 zł Normalna cena 1 299 zł
  • Bluetooth: Tak
  • Zakresy fal: DAB+, FM
  • Wymiary (S x W x G) mm: 222 mm X 115 mm X 140 mm
  • Waga kg: 1.55

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Urządzenie w stylistyce retro łączące w sobie tuner FM/AM z wysokiej klasy głośnikiem.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: