Prosimy wybrać kolor produktu.

Beethoven Concert Grand Symphony Edition

Ocena
14 799
sztuka

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Kolumny wolnostojące Beethoven Concert Grand Symphony Edition

Już sama nazwa tych 3-drożnych wolnostojących kolumn głośnikowych, Beethoven Concert Grand Symphony Edition, sugeruje wprost, że za ich pośrednictwem będziemy uczestniczyli w wyjątkowej uczcie muzycznej. Są tak samo wirtuozerskie jak kompozytor, którego nazwisko dumnie noszą i tak jak prawdziwy fortepian koncertowy gwarantują ten poziom potęgi, którego wymagają największe sale koncertowe i pokoje odsłuchowe. Jak przystało na konstrukcję sygnowaną „Symphony Edition” kolumny te dostarczają dźwięk mocny, a przy tym niezwykle detaliczny i czysty, z łatwością oddając klimat zapisany w dowolnym utworze muzycznym oraz intencje i emocje, które towarzyszyły artystom podczas nagrania.

Swoje wyrafinowanie kolumny głośnikowe Beethoven Concert Grand Symphony Edition zawdzięczają zastosowanym komponentom i dopracowanej konstrukcji. 28-milimetrowa jedwabna kopułka wysokotonowa z neodymowym magnesem gwarantuje niesamowitą rozdzielczość i w pełni naturalny dźwięk. Przeciwległy zakres – niskie tony – obsługują trzy 178-milimetrowe przetworniki XPP Spidercone, które znaleźć można również w kolumnach głośnikowych Liszt. Dzięki przeprojektowaniu układu napędowego oraz żeber wzmacniających membranę głośniki niskotonowe zapewniają szerszy zakres brzmienia i lepszą kontrolę. Trzy przetworniki tworzą ogromną powierzchnię, która pozwala odtwarzać niskim tonom ekstremalną dynamikę i siłę.

Specjalne wewnętrzne wzmocnienia dzielą obudowę na dwie komory – jedną, w której pracuje pojedynczy głośnik i drugą z dwoma przetwornikami. Dwa dolne głośniki pracują równolegle i odtwarzają najniższy bas, podczas gdy pojedynczy przetwornik jest idealnym pomostem łączącym bas z zakresem średniotonowym.  Reprodukcję średnich tonów projektanci powierzyli 152-milimetrowemu głośnikowi z membraną X3P, wyróżniającą się maksymalnym tłumieniem wewnętrznym. Membrana łączy precyzję i transparentność sztywnych membran, m.in. metalowych, z gładkością i muzykalnością bardziej miękkich materiałów.

Wolnostojące kolumny głośnikowe Vienna Acoustic Beethoven Concert Grand Symphony Edition przekonują nie tylko perfekcją brzmienia i dopracowaną konstrukcją, lecz także pięknym wzornictwem i szlachetnym wykończeniem. Kolumny są ręcznie produkowane w Wiedniu przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Konstrukcja
System 3-drożny
Obudowa Bass-reflex
Dane techniczne
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 50 – 300 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 7”
Przetwornik średniotonowy 6”
Przetwornik wysokotonowy 1.1”
Pasmo przenoszenia 28 - 22000 Hz
Impedancja 4 Ω
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 190.5 x 1084.5 x 398.7
Waga kg 65 kg para
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław