Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Koss SB42

Facebook Koss Polska 

Słuchawki multimedialne KOSS SB42 to model wielozadaniowy, który doskonale sprawdzi się jako zestaw słuchawkowy dla osób pracujących przez telefon, jak i w roli słuchawek gamingowych.

Najważniejsze cechy:

 • pełnowymiarowa konstrukcja nauszna,
 • dynamiczne przetworniki audio generujące dzwięk o wysokiej rozdzielczości,
 • nauszniki Koss "D-Profile” dopasowujące się do kształtu ucha,
 • odpinany przewód z wbudowanym mikrofonem,
 • możliwość połączenia szeregowego z inną parą.

Słuchawki KOSS SB42 w założeniu zostały przeznaczone dla użytkowników, którym zależy na czystym i wyraźnym dźwięku docierającym do ich uszu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów dźwięku.

Koss SB42

The Sound of Koss™

Chcą sprostać wysokim wymogom, konstruktorzy postawili na mikrofon wyposażony w technologię Clear Voice i redukcję szumów, która odpowiada za usunięcie dźwięków tła, które mogą destrukcyjnie wpływać na jakość przekazu. Połączenie tych funkcji powoduje, że model SB42 doskonale sprawdzi się jako narzędzie do pracy z aplikacjami rozpoznającymi mowę. Niepożądane głosy przebijające się na pierwszy plan wprowadzają w błąd algorytmy odpowiadające np. za przekładanie mowy na tekst. Dyktowanie tekstu za pomocą słuchawek KOSS SB42 zmniejsza ryzyko wystąpienia błędu.

Wysoką jakość mikrofonu docenią też gracze. Dzięki wspomnianym rozwiązaniom uczestnicy rozgrywki będą głośno i wyraźnie słyszeć przekazywane informacje. Czytelne komunikaty mogą przesądzić o wygranej lub porażce, dlatego czystość przekazu jest niewątpliwie kluczowym elementem słuchawek gamingowych. 

Ergonomia

Zarówno gracze, jak i osoby używające zestawu do pracy, będą spędzać dużo czasu ze słuchawkami na głowie, dlatego podczas projektowania modelu SB42 zadbano i komfort i wygodę użytkownika. Słuchawki są lekkie, szeroki zakres regulacji pozwala dopasować urządzenie do indywidualnych preferencji, a nauszniki Koss "D-Profile” dopasowują się do kształtu ucha – szczelnie, a jednocześnie delikatnie, przykrywając ucho słuchacza..


Gniazda mini-jack 3,5 mm umieszczono w obydwu nausznikach, dzięki czemu kabel z mikrofonem na szyjce można podpiąć zgodnie z indywidualnymi preferencjami – do lewej, bądź do prawej muszli.

Słuchawki SB42 zapewniają duże natężenie dźwięku, nawet w urządzeniach niskonapięciowych. Poduszki nauszne dobrze przylegają do uszu, blokując hałas z zewnątrz i zapobiegając wydostawaniu się muzyki spod nausznika.

Zestaw słuchawkowy z łatwością składa się na płasko, co ułatwia przechowywanie i transport.

Dziel się dźwiękiem

Model SB42 można połączyć szeregowo, dzięki czemu kolejni użytkownicy mogą w łatwy sposób słuchać rozmowy prowadzonej przez mentora lub lidera. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia szkolenia tzw. shadowingu przeprowadzane np. w centrach telefonicznej obsługi klienta.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

 • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypNauszne
PrzeznaczenieUniwersalne
Pasmo przenoszenia (Hz)20 – 20 000
Długość przewodu (m)2,4
KonstrukcjaZamknięta
Złącze3,5 mm (Mini Jack)
Odłączany przewódTak
SkładanieNie
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie

Marka: Koss

SB42

Cena promocyjna 279 zł Normalna cena 339 zł
/ sztuka
 • Typ: Nauszne
 • Przeznaczenie: Uniwersalne
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 20 – 20 000
 • Długość przewodu (m): 2,4

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 14 zł

Sprawdź szczegóły

Koss SB42

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: