Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

KOSS GMR 545 AIR USB

Facebook Koss Polska 

Słuchawki Koss GMR-545-AIR USB to niesamowicie lekka konstrukcja otwarta skierowana do wymagających użytkowników. Znakomita izolacja od bodźców zewnętrznych sprzyja pełniejszemu zanurzeniu się w wirtualnej rozrywce.

KOSS GMR 545 AIR USB

Lekka konstrukcja GMR-545-AIR USB pozwala na wielogodzinną grę i słuchanie muzyki bez uczucia zmęczenia ze strony użytkownika. Jest to zasługa muszli wyposażonych w nauszniki Koss „D-Profile”, które naśladują kształt anatomiczny ucha, przeprojektowanego pałąka i niskiej wagi słuchawek.

Wiele gier oferuje dźwięk przestrzenny. Dlatego też producenci, chcąc zwiększyć imersję graczy z wirtualnym światem, implementują w swoich produktach dźwięk 3D. Przekłada się to na iście kinowe wrażenia podczas obcowania z grą. Słuchawki GMR-545-AIR USB, dzięki otwartej konstrukcji i starannie dobranym podzespołom, wiernie odwzorowują przestrzeń dźwiękową. Zgodnie z intencjami producentów gier zapraszają do przeżycia wspólnej cyfrowej przygody.

KOSS GMR 545 AIR USB

Mikrofon na pałąku znajduje się blisko ust gracza, dzięki czemu użytkownik może liczyć na znakomitą jakość głosu transmitowanego do uszu graczy. Wyraźne komunikaty, polecenia dotyczące strategii i taktyki są jednym z czynników decydujących o ewentualnym sukcesie. Słuchawki GMR-545-AIR USB są kluczem do zwycięstwa w grze wieloosobowej.

KOSS GMR 545 AIR USB

Projektanci słuchawek pomyśleli o tym, że po zakończonej rozgrywce warto wyjść na spacer, zażyć trochę ruchu czy posłuchać ulubionej muzyki. Aby zmienić GMR-545-AIR USB w zwykłe słuchawki, wystarczy odłączyć kabel ze zintegrowanym mikrofonem na wysięgniku przeznaczonym do gamingu i podpiąć na kabel z mikrofonem na kablu, który zmienia słuchawki w zestaw hands free.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Firma KOSS udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje słuchawki. Urządzenia te będą naprawione lub wymienione w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia elektrycznego lub mechanicznego podczas całego życia pierwszego użytkownika, bez względu na liczbę usterek reklamowanych w ramach dożywotniej gwarancji.

Przed zakupem słuchawek marki KOSS zwróć uwagę na:

  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy KOSS!

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Na opakowaniu pod zieloną naklejką znajdziesz kod, który należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Pewność o pochodzeniu i oryginalności produktu,
  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną,
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdziesz w Warunkach dożywotniej gwarancji.

 

 

 

TypWokółuszne
PrzeznaczenieDomowe
Impedancja (Ω)60
Pasmo przenoszenia (Hz)15-22 000
Długość przewodu (m)1,2 i 2,4
KonstrukcjaOtwarta
ZłączeUSB
Odłączany przewódTak
SkładanieNie
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie

Marka: Koss

GMR 545 AIR USB

Cena promocyjna 249 zł Normalna cena 379 zł
/ sztuka
  • Typ: Wokółuszne
  • Przeznaczenie: Domowe
  • Impedancja (Ω): 60
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 15-22 000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 12 zł

Sprawdź szczegóły

Koss GMR 545 AIR USB

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: