Tivoli Audio Model 10+ tuner FM i radia cyfrowego DAB/DAB+

Tivoli Audio Model 10+ w jednej, niewielkiej obudowie łączy luksusowe wykończenie i zaawansowaną elektronikę, gwarantującą wysoką jakość dźwięku. Urządzenie wyposażone jest w tuner do odbioru radia cyfrowego DAB/DAB+ i analogowego FM, a także zegar cyfrowy z alarmem oraz funkcją drzemki i timera. Wszystkie podzespoły znajdują się w drewnianej obudowie.

Model 10+ już w chwilę po włączeniu zachwyca wysoką jakością dźwięku. To m.in. zasługa 76-mm, pełnozakresowego przetwornika o długim skoku membrany oraz wentylowanej obudowy, która wzmacnia brzmienie niskich tonów. Ponadto wbudowany korektor umożliwia perfekcyjne dopasowanie barwy brzmienia do własnych preferencji – użytkownik może regulować poziom basów i sopranów, a także aktywować filtr loudness i ustawić poziom balansu.

Wszystkimi funkcjami radia można sterować za pomocą pojedynczego pokrętła znajdującego się na górnej ściance, a także z wykorzystaniem zdalnego sterowania. Cyfrowy interfejs jest intuicyjny i łatwy w nawigowaniu, dzięki czemu użytkownik w bezproblemowy sposób może wybierać pomiędzy różnymi funkcjami i opcjami. Duży, podświetlany panel LCD i ekran menu gwarantują doskonałą czytelność, a dodatkowo użytkownik może dopasować intensywność podświetlenia. Cyfrowy zegar ma dwa niezależne alarmy, które budzą muzyką lub dzwonkiem, a także wyposażony jest w funkcję timera i drzemki.

Model 10+ to uniwersalne urządzenie, którego funkcjonalność można jeszcze rozszerzyć. Wejście Aux pozwala podłączyć odtwarzacz CD, iPhona, iPoda lub inny odtwarzacz MP3, użytkownik zyskuje również dostęp do wyjścia słuchawkowego i dla subwoofera. Dołączenie opcjonalnego głośnika zamienia całość w stacjonarny, w pełni stereofoniczny system.

Specyfikacja Tivoli Audio Model 10+

Opinie o Tivoli Audio Model 10+

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Nowsze produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: