Marka: Thorens

TD 203 (piano biały) - OUTLET

Special Price 999 zł Regular Price 3 299 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1399 zł
  • Typ wkładki: MM
  • Waga talerza: 0.8 kg
  • Wymiary (S x W x G) mm: 400 x 92,6 x 320
  • Waga kg: 3,53

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 50 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

Gramofon Thorens TD 203 (Piano Czarny)

Szukasz gramofonu zaawansowanego technologicznie, nowoczesnego od znanego producenta w przystępnej cenie? Thorens TD 203 jest właśnie dla Ciebie!

Na przestrzeni wielu lat Thorens dostarcza produkty, które zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Podobnie jest w przypadku najnowszego dzieła tej niezwykle szanowanej w branży audio firmy szczycącej się ponad 125-letnią tradycją. Thorens TD 203 wpisuje się w kanony producenta i zapewnia najnowosześniejsze rozwiązania zapożyczone z wyższych modeli. TD 203 może pochwalić się jakością dźwięku znaną z wielokrotnie nagradzanych i niezwykle cenionych modeli TD 309, TD 209 i TD 206, które doskonałe brzmienie mają wpisane w swoje DNA.


Dopracowanie gramofonu do perfekcji, wymaga czasu. Dużo czasu. I doświadczenia. Thorens zmienia reguły gry swoim gramofonem Thorens TD 203, który jest w pełni wyposażony i gotowy do pracy w chwilę po wyjęciu z pudełka. Najnowszy model, oprócz wyjątkowego dopasowania i wykończenia, z którego znany jest Thorens, przekonuje nowym, inteligentnym systemem pakowania, który gwarantuje bezpieczny transport i umożliwia szybkie wypakowanie i podłączenie urządzenia, dzięki czemu od otworzenia pudełka do odtworzenia pierwszego nagrania z płyty winylowej upływa zaledwie kilka minut.

Thorens TD 203 tak jak jego bracia został zaporjektowany w Niemczech. Aby zapewnić jak najlepsze parametry silnik napędowy został odizolowany od płyty nośnej za pomocą gumowych absorberów drgań, natomiast łożysko wykonane zostało z brązu. To tylko niektóre rozwiązania pokazujące z jakim pieryzmem konstruktorzy podeszli do tego projektu. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązań możemy mieć pewność, że nasze urządzenie będzie przez długi czas dostarczać nam muzycznych przyjemności. W razie konieczności możemy wyregulować napięcie paska napędowego bez konieczności wymiany. Wkładkę możemy wymienić w kilka minut, a prędkość obrotową talerza ustawić przy pomocy specjalnego pokrętła. Thorens TD 203 nie może być już łatwiejszy w istalacji.

Pomimo fabrycznego ustawienia gramofonu entuzjaści płyty winylowej będą w stanie prezycyjnie ustawić gramofon zgodnie ze swoimi preferencjami. Na przykład ramię umożliwia dopasowanie wysokości (pionowy kąt śledzenia) i prostopadłości wkładki do powierzchni płyty (azymut).

Gramofon Thorens TD 203 jest wyposażony w ramię TP 82. Jest to nowe ramię mające jednoosiową konstrukcję - jako pierwszy w tej klasie cenowej. Łożysko TP 82 to końcówka z węglików, opierająca się wewnątrz skomplikowanych pięciu bardzo małych kulek łożyskowych. Opisana konfiguracja umożliwia swobodny ruch ramienia, bez tarcia w płaszczyznach pionowej i poziomej, przy jednoczesnym zapewnieniu ekstremalnie wysokiej stabilności. To z kolei również wpływa na wydłużenie żywotności.

Gramofon Thorens TD 203 wyposażony został we wkładkę TPU 257, która w razie konieczności może zostać w sposób szybki zastąpiona przez inną bardziej zaawansowaną konstrukcję.

Gramofony są już dostępne w naszych salonach Top Hi-Fi, gdzie oprócz tego urządzenia możesz zapoznać z całą ofertą producenta począwszy od najprostrzych rozwiązań po najbardziej zaawansowane urzadzenia z segmentu hi-end.

Specyfikacja Thorens TD 203 (piano biały) - OUTLET

Typ wkładkiMM
Waga talerza0.8 kg
Wymiary (S x W x G) mm400 x 92,6 x 320
Waga kg3,53

Opinie o Thorens TD 203 (piano biały) - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: