Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Gramofon Thorens TD158

Gramofon Thorens TD 158 to w pełni automatyczny gramofon, gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania i podłączeniu do sieci. Ramię i wkładka są zamontowane i ustawione fabrycznie, a wszystkie niezbędne akcesoria są dostarczone w komplecie wraz z gramofonem. 


Thorens TD 158 wyposażony jest w przełącznik prędkości (33 i 45 obr/min.), przełącznik rodzaju płyt (LP i single) oraz automatyczne ramię ustawiające wkładkę na początku płyty. Urządzenie samo wyłącza się po przesłuchanej płycie – podnosi ramię, a następnie przywraca je na miejsce, wyłączając tym samym silnik. Dodatkowym atutem gramofonu jest mechanizm miękkiego opuszczania ramienia. Użytkownik sam naprowadza igłę w wybrane miejsce nad płytą, a mechanizm samodzielnie i lekko opuszcza ramię gramofonu. Dzięki temu wydłużamy trwałość igły i wkładki, a także nie słyszymy nieprzyjemnego dla ucha zgrzytania przy starcie płyty. Gramofon wyposażony jest w akrylową pokrywę chroniącą przed kurzem.

 

Typ ramieniaKlasyczne
Typ wkładkiMM
Stosunek sygnał/szum65
Odczyt płytyAutomatyczny
Pasmo przenoszenia20 - 18000
Poziom wyjścia4
Prędkość obrotowa33 1/3, 45
Waga talerza0,4
Przeniesienie napęduPasek
Wyjście USBNie
Wbudowany przedwzmacniaczNie
Pokrywa w komplecieTak
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm440 x 120 x 360
Waga kg4,5
Inne-

Marka: Thorens

TD 158

W pełni automatyczny gramofon, gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania i podłączeniu do sieci. Urządzenie pracuje z prędkościami 33 i 45 obr./min. i wyposażone jest w akrylową pokrywę ochronną.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Nowsze produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: