Marka: Thorens

TD 158

Gramofon Thorens TD158

Gramofon Thorens TD 158 to w pełni automatyczny gramofon, gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania i podłączeniu do sieci. Ramię i wkładka są zamontowane i ustawione fabrycznie, a wszystkie niezbędne akcesoria są dostarczone w komplecie wraz z gramofonem. 


Thorens TD 158 wyposażony jest w przełącznik prędkości (33 i 45 obr/min.), przełącznik rodzaju płyt (LP i single) oraz automatyczne ramię ustawiające wkładkę na początku płyty. Urządzenie samo wyłącza się po przesłuchanej płycie – podnosi ramię, a następnie przywraca je na miejsce, wyłączając tym samym silnik. Dodatkowym atutem gramofonu jest mechanizm miękkiego opuszczania ramienia. Użytkownik sam naprowadza igłę w wybrane miejsce nad płytą, a mechanizm samodzielnie i lekko opuszcza ramię gramofonu. Dzięki temu wydłużamy trwałość igły i wkładki, a także nie słyszymy nieprzyjemnego dla ucha zgrzytania przy starcie płyty. Gramofon wyposażony jest w akrylową pokrywę chroniącą przed kurzem.

 

Specyfikacja Thorens TD 158

Typ wkładkiMM
Stosunek sygnał/szum65
Pasmo przenoszenia20 - 18000
Poziom wyjścia4
Waga talerza0,4
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm440 x 120 x 360
Waga kg4,5
Inne-

Opinie o Thorens TD 158

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Piciu

  Ocena:
  Ocena: 5
  Klasyczny gramofon od Thorensa, legendy w tym obszarze rynku. Gotowy do użytku od razu po zakupie, nie trzeba nic składać, ani ustawiać. Ramię parkowane jest automatycznie po zakończeniu odtwarzania. Warto jeszcze dodać, że igła opuszcza się na winyl płynnie, aby zapobiec jego porysowaniu.

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: