Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

System audio TEAC LP-R500

Niezwykle utalentowana konstrukcja, pozwalająca odtwarzać lub nagrywać na CD utwory z płyt gramofonowych, kaset magnetofonowych i programy radiowe. LP-R500 został zaprojektowany z myślą o tych, którzy nie chcą całej swojej radości muzycznej wiązać wyłącznie z komputerem i wciąż mają wiele analogowych nagrań. Ten unikatowy model wyposażony jest w gramofon obsługujący trzy szybkości obrotu płyty (33, 45 i 78 obr./min.), odtwarzacz kasetowy, radio AM/FM oraz odtwarzacz/nagrywarkę CD. Całość umieszczona jest w klasycznej, drewnianej obudowie.
 


TEAC LP-R500 jest ciekawym urządzeniem audio dla każdego, kto chce zachować swoje stare nagrania z płyt winylowych i ponownie skopiować je przy użyciu nowoczesnej technologii cyfrowej i zapisać ją na płycie CD. Użytkownik zyskuje przy tym niemal pełną kontrolę nad kopiowanym materiałem – może nagrać cały album lub wybrać pojedyncze utwory, automatycznie lub manualnie ustawić poziom nagrywania i numery ścieżek. Co więcej, LP-R500 umożliwia również nagrywanie z wbudowanego tunera AM/FM, a w przypadku skorzystania z wejścia Aux także z podłączonych zewnętrznych źródeł dźwięku.

Wygodę używania urządzenia zwiększa pilot zdalnego sterowania oraz podświetlany wyświetlacz LCD. Ponadto LP-R500 wyposażony jest stereofoniczne wyjścia liniowe, dzięki czemu dowolny z odtwarzaczy można podłączyć do wejść liniowych jakiegokolwiek zewnętrznego wzmacniacza. Projektanci wzbogacili LP-R500 także o wyjście słuchawkowe.

Typ ramieniaKlasyczne
Prędkość obrotowa33 1/3, 45, 78
Przeniesienie napęduPasek
Wyjście USBNie
Wbudowany przedwzmacniaczTak
Pokrywa w komplecieTak

Marka: TEAC

LP-R500 (czarny)

2 199 zł
/ sztuka
  • Typ ramienia: Klasyczne
  • Prędkość obrotowa: 33 1/3, 45, 78
  • Przeniesienie napędu: Pasek
  • Wyjście USB: Nie

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 110 zł

Sprawdź szczegóły

Uniwersalny urządzenie łączące w jednej obudowie różnorodne źródła dźwięku, takie jak gramofon TEAC LP-R500, magnetofon, nagrywarkę CD i radio, a także wzmacniacz 2 x 3,5 W o dwa pełnozakresowe głośniki. Funkcjonalność LP-R500 zwiększają pilot zdalnego sterowania, wyświetlacz i wyjście słuchawkowe.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: