Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Outlet

Sonoro Lounge

Sonoro Lounge

Sonoro Lounge jest stylowym systemem audio typu „wszystko w jednym”, który wizualnie i brzmieniowo uatrakcyjnia wnętrze domowego salonu. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i mocnemu dźwiękowi gwarantowanemu przez 2-drożny system ze zintegrowanym subwooferem Sonoro Lounge staje się idealnym towarzyszem wszelkich domowych wydarzeń.

Od strony funkcjonalnej Sonoro Lounge jest w pełni kompletnym systemem audio. Dostęp do muzyki zapewniają wbudowany odtwarzacz płyt CD, radio analogowe FM i radio cyfrowe DAB+. Użytkownik może również odtwarzać muzykę, np. ze smartfona, korzystając z łączności bezprzewodowej Bluetooth. Model Lounge wyróżniają także wgrana muzyka relaksacyjna, medytacyjna i dźwięki natury. Wewnątrz obudowy o wymiarach 450 × 153 × 258 mm (S × W × G) projektanci umieścili układ DSP oraz wzmacniacz o mocy 2 × 20 W + 1 × 40 W, który zasila parę 3-calowych przetworników pełnozakresowych i 4-calowy subwoofer.

Sonoro Lounge

Ręcznie wykonana drewniana obudowa z zaokrąglonymi narożnikami przykuwa uwagę wysokiej jakości fortepianowym wykończeniem w czarnym lub białym kolorze. Atrakcyjna stylistyka urządzenia idzie w parze łatwością użytkowania – Sonoro Lounge można obsługiwać za pomocą pilota zdalnego sterowania lub wprost z panelu frontowego urządzenia. Funkcjonalność modelu zwiększa port USB umożliwiający ładowanie dowolnych urządzeń przenośnych, wliczając smartfony i tablety. Ponadto Lounge wyposażony jest w dwa wejścia Aux (RCA i 3,5 mini-jack), liniowe wejście RCA, liniowe wyjście RCA oraz gniazdo słuchawkowe.

Wymiary (S x W x G) mm450 x 153 x 262,5
Waga kg6,3

Marka: Sonoro

Lounge (biały) - OUTLET

Special Price 1 999 zł Regular Price 2 999 zł
/ sztuka
  • Wymiary (S x W x G) mm: 450 x 153 x 262,5
  • Waga kg: 6,3

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 100 zł

Sprawdź szczegóły
Sonoro Lounge

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: