Marka: Como Audio

Musica

Como Audio Musica

Como Audio Musica to znacznie więcej niż tylko odtwarzacz CD - to kompletny system muzyczny smart, który zapewnia dostęp do wszystkich twoich ulubionych funkcji, dodając do tego łączność Ethernet i obsługę serwisów strumieniowych.

 • Szczelinowy mechanizm CD obsługujący płyty CD, CD-R i CD-RW (dekoduje MP3, WMA).
 • Łączność Bluetooth 4.1 A2DP z aptX, NFC, Direct Wi-Fi.
 • Internetowe serwisy muzyczne: Spotify Connect, Tidal, Deezer, Napstwer, Amazon Prime Music.
 • Radio internetowe i analogowe FM/cyfrowe DAB.
 • Multiroom, sterowanie za pomocą aplikacji na iOS i Android.
 • Kolorowy wyświetlacz, budzik, pilot zdalnego sterowania.

Como Audio Musica

Model Musica jest bardzo wszechstronną konstrukcją, która zapewnia użytkownikowi niemal nieograniczony dostęp do muzyki. Oprócz odtwarzania płyt CD, Musica zapewnia dostęp do ponad 30 tys. internetowych stacji radiowych z całego świata, pozwala bezprzewodowo strumieniować dźwięk poprzez Bluetotoh (AAC i Qualcomm aptX), ładować baterię smartfona poprzez port USB, obsługiwać dźwięk z telewizora korzystając z wejścia optycznego, podłączać analogowy sprzęt audio do dwóch wejść Aux, a także łączyć się z siecią zarówno bezprzewodowo (Wi-Fi), jak i przewodowo (Ethernet).

Como Audio Musica

Korzystanie z modelu Musica ułatwia czytelny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala, na którym może być wyświetlane logo stacji internetowych i cyfrowych DAB, a także okładki albumów muzycznych. Do zarządzania wszystkimi funkcjami użytkownik może wykorzystać dołączony pilot zdalnego sterowania lub smartfon z systemem iOS lub Android i zainstalowaną na nim bezpłatną aplikacją Como Control. A to nie koniec udogodnień zamkniętych w obudowie systemu Musica. Urządzenie pozwala także odtwarzać muzykę z serwisów strumieniowych, m.in. Spotify Connect, Amazon Prime Music, Tidal, Deezer i Napster. Dostęp do ulubionej muzyki ułatwia osiem programowalnych przycisków szybkiego wyboru. Całości dopełniają dwa niezależne alarmy, korektor barwy dźwięku i regulacja jasności wyświetlacza.

Użytkownicy większej liczby systemów muzycznych Como Audio mogą korzystać z funkcji multiroom i przesyłać dźwięk z płyty CD lub innych źródeł do jednego lub wszystkich urządzeń Como Audio. Rozwiązanie to pozwala wypełnić cały dom swoją ulubioną muzyką.

 

 

Specyfikacja Como Audio Musica

Pobór mocy (max)25 W
Pobór mocy (standby)< 1 W
Wymiary (S x W x G) mm405 x 149 x 165
Waga kg4,2
InneBluetooth 4.1 A2DP aptX, odtwarzacz CD, CD-R, CD-RW, Spotify Connect, Amazon Prime Music, Tidal, Deezer, Napster, Internet Radio, Direct Wifi streaming, Google Chromecast for Audio & Amazon Dot–ready, wejście USB, sterowanie aplikacją, pilot, kontrola gło

Opinie o Como Audio Musica

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Marcin

  Ocena:
  Ocena: 5
  Szkoda, produkt juz nie występuje w ofercie. Mam 2 lata i jestem bardzo zadowolony. W sypialni nie zastąpiony. Jak na tak małe rozmiary dzwiek fenomenalny jak dla mnie,obsluga intuicyjna i wygląd rewelacyjny. Bardzo polecam ten sprzęt

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: