Marka: Tivoli Audio

Music System Three+

Outlet

Tivoli Audio Music System Three przenośny system hi-fi z tunerem FM, bluetooth i cyfrowym radiem DAB/DAB+ 

Tivoli Audio Music System Three+ jest funkcjonalnym, przenośnym systemem hi-fi, który doskonale sprawdzi się w domu i w biurze, a z racji swoich kompaktowych rozmiarów i niewielkiej wagi także podczas podróży i spotkań na świeżym powietrzu. Urządzenie zapewnia dostęp do muzyki z radia cyfrowego DAB/DAB+ oraz analogowego FM i pozwala odtwarzać nagrania z urządzeń komunikujących się bezprzewodowo za pomocą łączności Bluetooth. Dzięki temu można cieszyć się muzyką zgromadzoną w swoim smartfonie, tablecie lub komputerze, a nawet utworami udostępnianymi za pośrednictwem serwisów muzycznych takich jak Spotify i iTunes.

tivol audio music system three +

Wygodę użytkowania modelu Music System Three+ zwiększa wbudowany akumulator litowo-jonowy, który po pełnym naładowaniu zapewnia energię na ponad 20 godzin pracy. Zintegrowany uchwyt ułatwia przenoszenie systemu hi-fi Tivoli Audio i jednocześnie pełni rolę schowka dla pilota zdalnego sterowania. Szybki dostęp do ulubionych stacji radiowych gwarantuje możliwość zaprogramowania wybranych przez siebie częstotliwości, a dostęp do informacji nadawanych wraz z sygnałem radiowym gwarantuje system RDS.

tivoli audio music system three + lifestyle picture

Tivoli Audio Music System Three+ przekonuje także wysoką jakością brzmienia oraz łatwością obsługi. Dwa 76-mm przetworniki pełnozakresowe współpracują z dwoma portami bas refleks i gwarantują fantastyczny i potężny jak na tak kompaktową konstrukcję dźwięk stereo.

tivoli audio music system three + white, lifestyle picture

Dołączony do urządzenia pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami urządzenia, obsługę umożliwiają również przyciski i pokrętła na panelach frontowym i górnym. Współpracę z dodatkowymi źródłami dźwięku umożliwia wejście Aux, Music System Three+ wyposażony jest także w wyjście słuchawkowe. 

Specyfikacja Tivoli Audio Music System Three+

Opinie o Tivoli Audio Music System Three+

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Adam

  Ocena:
  Ocena: 5
  Wizualnie nie powala, ale jak na kompaktowe stereo naprawdę wymiata. Pełne spektrum dźwięku w systemie stereo. Łatwa nawigacja. Radio z RDS. Wygodne wybieranie ulubionej stacji. No i 20 godzin na 1 ładowaniu. Konkret po prostu.

Nowsze produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: