Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Tuner FM Model One Frost White Tivoli Audio

Seria Frost White Collcection Model One posiada obudowę ręcznie wykończoną śnieżnobiałym lakierem o wysokim połysku, srebrne pokrętła i przedni panel w wielu kolorach do wyboru, które przekształcą Twoje urządzenie w unikatowy i nowoczesny sposób, przy zachowaniu jego ponadczasowego uroku.

Model One® AM/FM składa się z tunera gwarantującego czysty oraz klarowny dźwięk odbierając stacje na falach krótkich i średnich, nawet tych o bardzo słabym zasięgu. Całość, wraz z wysokiej klasy głośnikiem, zamknięta została w drewnianej, ręcznie wykonanej obudowie o charakterystykach obojętnych akustycznie. Sam głośnik napędzany jest potężnym magnesem, połączonym z układami odpowiedzialnymi za odpowiednie kształtowanie pasma dźwięku, umożliwiającymi wysterowanie brzmienia z dokładnością do pół oktawy. Dodatkową zaletą zarówno tego, jak i pozostałych produktów Tivoli Audio, jest kompatybilność z iPod’em oraz innymi odtwarzaczami CD i MP3.


Dźwięk oferowany przez Model One® jest ciepły, głęboki i pełny. To zdumiewające, jeśli weźmiemy pod uwagę, że wydobywa się z tak niewielkiej skrzyneczki. Jego doskonała jakość potrafi zaskoczyć nawet ekspertów z dziedziny audio. Jednak, nie tylko brzmienie, ale również harmonia oraz piękno wzornictwa sprawiają, że odbiornik ten jest nie tylko najlepiej wyglądającym radiem, ale także jedynym w swoim rodzaju i jednym z najbardziej kunsztownych urządzeń audio, jakie kiedykolwiek zostało wyprodukowane.

Powyższe oceny znajdują potwierdzenie w szeregu opiniotwórczych magazynach. Zdaniem Forbesa „Model One® dostarcza przyjemnie brzmiącego, wypełniającego całe pomieszczenie, czystego dźwięku, czego nie umożliwiają inne radia dostępne na rynku.”

Magazyn Elle natomiast opisuje Model One® następującymi słowami: „Z chwilą, gdy Twój miłośnik stereo włączy zamknięte w solidnej obudowie radio Henry Kloss Model One®, szybko pozbędzie się swoich uniwersalnych, bezprzewodowych gadżetów i odda prawdziwej przyjemności płynącej z czystego hi-fi."

Obcowanie z urządzeniami Tivoli Audio to unikatowe doświadczenie. Seria Platinum czyni te chwile jeszcze bardziej specjalnymi. Spraw prezent sobie lub komuś, o kogo dbasz i kogo darzysz uczuciem. Prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy codziennie rano, wywołany ciepłym i pięknym brzmieniem, wydobywającym się z produktów Tivoli Audio®.

 

 

Zakresy falAM, FM
Pojemność programatora-
Pasmo przenoszenia (FM)-
Stosunek sygnał/szum (FM)-
Zniekształcenia THD (FM)-
Selektywność (FM)-
Czułość użytkowa (FM)-
Separacja kanałów (FM)-
Pasmo przenoszenia (DAB)-
Stosunek sygnał/szum (DAB)-
Zniekształcenia THD (DAB)-
Selektywność (DAB)-
Czułość (DAB)-
Separacja kanałów (DAB)-
Wyjścia cyfroweNie
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm213 x 114 x 134
Waga kg1.8

Marka: Tivoli Audio

Model One Frost White

Już od 699 zł Normalna cena 849 zł
/ sztuka
  • Bluetooth: Nie
  • Zakresy fal: AM, FM
  • Wymiary (S x W x G) mm: 213 x 114 x 134
  • Waga kg: 1.8

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 35 zł

Sprawdź szczegóły
Urządzenie w stylistyce retro łączące w sobie tuner FM/AM z wysokiej klasy głośnikiem. Całość zamknięta jest w drewnianej, ręcznie wykonanej obudowie wykończonej śnieżnobiałym lakierem.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: