Radia


Radio cyfrowe to obecnie najbardziej zaawansowany sposób emisji audycji radiowych. Tunery DAB+ i inne urządzenia wyposażone w moduł umożliwiający obsługę radia cyfrowego pozwalają cieszyć się czystym dźwiękiem – bez szumu i zakłóceń, często pojawiających się w przypadku tradycyjnego radia analogowego. Dzięki temu nie trzeba wymieniać radia, aby korzystać z szerokiego dostępu do radia analogowego, jak i cieszyć się czystym dźwiękiem, który zapewnia radio cyfrowe. Zaletą technologii cyfrowej jest również to, że pozwala ona dostarczać większą ilość informacji niż popularny system RDS (Radio Data System), np. strony internetowe, obrazy, tytuły piosenek, nazwy albumów i informacje o wykonawcy. Co więcej, DAB+ ułatwia także wyszukiwanie stacji radiowych. Można je odnaleźć m.in. wpisując nazwę rozgłośni, a nie tylko częstotliwość, jak w przypadku radia analogowego.

Sklep tophifi.pl oferuje szeroką gamę urządzeń radiowych, które obsługują zarówno analogowe radio FM, jak i cyfrowe DAB+. Wybierając dowolny tuner z FM i DAB+ z gamy produktowej firm Rotel, Yamaha lub Tivoli Audio można zyskać pewność, że odtwarzany dźwięk spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Na szczególną uwagę zasługują modele, które dodatkowo obsługują łączność bezprzewodową. Radio Bluetooth to uniwersalna konstrukcja, umożliwiająca odsłuch audycji radiowych i pozwalająca odtwarzać muzykę wprost ze smartfona, tabletu, komputera lub innego źródła kompatybilnego z Bluetooth.

W wielu urządzeniach z wbudowanym tunerem DAB+ dostępne są także praktyczne udogodnienia. Wśród nich znajdziemy m.in. zegar z budzikiem, moduł CD, a także port USB. Ten ostatni umożliwia podłączenie do urządzenia zewnętrznego odtwarzacza i przesyłanie plików muzycznych, np. popularnych MP3. Dzięki swojej funkcjonalności, a niejednokrotnie także dzięki swojej nowoczesnej stylistyce i kompaktowym rozmiarom radia cyfrowe idealnie wpisują się w wystrój pokoju gościnnego, sypialni i kuchni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną w sklepie tophifi.pl, obejmującą wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości radia cyfrowe projektowane przez znanych i cenionych producentów.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Bluetooth
Producent
Zakresy fal
(4)

Tivoli Audio Albergo+

Tivoli Audio
Radia
1 095 zł
649

Model Albergo+ to kompaktowe radio z wbudowanym tunerem DAB/DAB+ i FM, zegarem i modułem Bluetooth. Wysoką jakość dźwięku zapewniają 76-mm przetwornik oraz  profil A2DP, a łączność bezprzewodowa umożliwia odtwarzanie muzyki np. z urządzeń przenośnych. 

Tivoli Audio Model 10

Tivoli Audio
Radia
1 329 zł
1 249
Model 10 łączy luksusowe wykończenie i zaawansowaną elektronikę, m.in. cyfrowy tuner i zegar. Całość dopełnia pełnozakresowy 3-calowy głośnik z dużym magnesem, dostarczający bogaty i detaliczny dźwięk.
Prosimy o kontakt
Model 10+
Wyprzedaż

Tivoli Audio Model 10+

Tivoli Audio
Radia
949 zł
769

Model 10+ to wysokiej klasy radioodbiornik, który łączy luksusowe wykończenie z wysokiej jakości dźwiękiem radia cyfrowego DAB/DAB+ i analogowego FM. Funkcjonalność modelu zwiększają czytelny wyświetlacz, wbudowany zegar cyfrowy oraz wejście Aux do podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku.

Prosimy o kontakt
Model One
Promocja
(2)

Tivoli Audio Model One

Tivoli Audio
Radia
739 zł
549
Urządzenie w stylistyce retro łączące w sobie tuner FM/AM z wysokiej klasy głośnikiem. Całość zamknięta jest w drewnianej, ręcznie wykonanej obudowie i obsługuje iPod'a i inne odtwarzacze CD i MP3.
Prosimy o kontakt
Model One BT
Promocja Bestseller
(7)

Tivoli Audio Model One BT

Tivoli Audio
Radia
955 zł
699

Niezwykle prosty w obsłudze radioodbiornik FM/AM Tivoli Audio Model One BT, którego funkcjonalność zwiększa wbudowana łączność bezprzewodowa Bluetooth. Czuły tuner analogowy ułatwia wyszukiwanie stacji radiowych i zapewnia bardzo wysoką jakość dźwięku. Ekskluzywny charakter modelu podkreśla drewniana obudowa. 

Prosimy o kontakt
919 zł
699
Urządzenie w stylistyce retro łączące w sobie tuner FM/AM z wysokiej klasy głośnikiem. Całość zamknięta jest w drewnianej, ręcznie wykonanej obudowie wykończonej śnieżnobiałym lakierem.
919 zł
699
Urządzenie w stylistyce retro łączące w sobie tuner FM/AM z wysokiej klasy głośnikiem. Całość zamknięta jest w drewnianej, ręcznie wykonanej obudowie wykończonej śnieżnobiałym lakierem.
(1)

Tivoli Audio Model Three BT

Tivoli Audio
Radia
1 265 zł
999

Model Three BT to atrakcyjne radio FM/AM, zapewniające wysoką jakość dźwięku. Funkcjonalność urządzenia zwiększa bezprzewodowa technologia Bluetooth oraz zegar wyposażony w łatwą w użyciu funkcję budzika i drzemki. Wysoką klasę Tivoli Audio Model Three BT podkreśla drewniana obudowa. 

Music System Three
Supercena
(1)

Tivoli Audio Music System Three

Tivoli Audio
Radia
1 375 zł
899

Music System Three to przenośny system hi-fi, który wyposażony jest w tuner FM/AM i obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth oraz system RDS. Kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie modelu, a wbudowany akumulator zapewnia energię na ponad 20 godzin pracy Music System Three

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław