Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

System audio TEAC LP-R500

Niezwykle utalentowana konstrukcja, pozwalająca odtwarzać lub nagrywać na CD utwory z płyt gramofonowych, kaset magnetofonowych i programy radiowe. LP-R500 został zaprojektowany z myślą o tych, którzy nie chcą całej swojej radości muzycznej wiązać wyłącznie z komputerem i wciąż mają wiele analogowych nagrań. Ten unikatowy model wyposażony jest w gramofon obsługujący trzy szybkości obrotu płyty (33, 45 i 78 obr./min.), odtwarzacz kasetowy, radio AM/FM oraz odtwarzacz/nagrywarkę CD. Całość umieszczona jest w klasycznej, drewnianej obudowie.
 


TEAC LP-R500 jest ciekawym urządzeniem audio dla każdego, kto chce zachować swoje stare nagrania z płyt winylowych i ponownie skopiować je przy użyciu nowoczesnej technologii cyfrowej i zapisać ją na płycie CD. Użytkownik zyskuje przy tym niemal pełną kontrolę nad kopiowanym materiałem – może nagrać cały album lub wybrać pojedyncze utwory, automatycznie lub manualnie ustawić poziom nagrywania i numery ścieżek. Co więcej, LP-R500 umożliwia również nagrywanie z wbudowanego tunera AM/FM, a w przypadku skorzystania z wejścia Aux także z podłączonych zewnętrznych źródeł dźwięku.

Wygodę używania urządzenia zwiększa pilot zdalnego sterowania oraz podświetlany wyświetlacz LCD. Ponadto LP-R500 wyposażony jest stereofoniczne wyjścia liniowe, dzięki czemu dowolny z odtwarzaczy można podłączyć do wejść liniowych jakiegokolwiek zewnętrznego wzmacniacza. Projektanci wzbogacili LP-R500 także o wyjście słuchawkowe.

Sekcja ramienia
Typ ramienia Klasyczne
Typ wkładki Nie
Odczyt płyty Nie
Sekcja napędu
Prędkość obrotowa 33 1/3, 45, 78
Przeniesienie napędu Pasek
Inne
Wyjście USB Nie
Wbudowany przedwzmacniacz Tak
Pokrywa w komplecie Tak
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Katalog
Podział wkładek gramofonowych ze względu na kształt końcówki igły oraz na powierzchnię styku z rowkiem płyty gramofonowej. - Jednym z najważniejszych elementów każdej wkładki gramofonowej jest igła, która odczytuje sygnał zapisany w rowku płyty. W zależności od profilu zastosowanego zakończenia igła może odczytać większą lub mniejszą ilość informacji zapisanych w rowkach płyty, a kształt szlifu może także wpływać na szybkość zużywania się płyty i samej igły. PDF [67.43K]
TEAC - retro - catalog - TEAC - retro - catalog PDF [1.43M]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław