Promocja Wyprzedaż

Sonoro Radio

Marka
Sonoro
Kategoria
Radia
Ocena
799
sztuka
1 399 zł

Porównywarka 0
Dostępność:
Prosimy o kontakt
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Sonoro Radio to funkcjonalny, elegancki i perfekcyjnie wykończony radiobudzik, który wypełniając sypialnię wysokiej jakości dźwiękiem pomaga zrelaksować się po stresującym dniu i jednocześnie wspomaga zdrowy, niezakłócony sen. Zastosowany w urządzeniu inteligentny wyświetlacz pozostaje jasny i wyraźny w ciągu dnia, automatycznie ściemniając się wraz z nadejściem zmroku, dzięki czemu jaskrawe światło nie wybudzi cię ze snu. Wyświetlacz wskazuje m.in. aktualną godzinę, datę, wybraną stację radiową i inne istotne informacje wykorzystując duże, czytelne cyfry.

sonoro-radio

Oczywiście Sonoro Radio gwarantuje również doskonałą jakość dźwięku. Dzięki temu niezależnie od tego, czy wygodnie siedzisz lub leżysz na łóżku, czy też poruszasz się po domu, brzmienie modelu Radio zawsze cię oczarowuje. W przeciwieństwie do konwencjonalnych radiobudzików, które emitują dźwięk w jednym kierunku, 360-stopniowy głośnik Sonoro dzięki swojej doskonałej technice akustycznej rozsyła dźwięk na całe pomieszczenie. W efekcie twoje ulubione nagrania brzmią dokładnie tak, jak powinny – z czystym sopranem, zrównoważonym zakresem średniotonowym i dynamicznym basem.

Dzięki wbudowanemu portowi USB nie tylko doładujesz smartfona, lecz także posłuchasz swojej ulubionej muzyki zapisanej na przenośnej pamięci USB. Funkcjonalność modelu zwiększają łączność bezprzewodowa Bluetooth i cyfrowy tuner DAB+.

sonoro-radio

Praktycznym udogodnieniem modelu jest wbudowany alarm, który łagodnie obudzi cię utworem z twojej ulubionej playlisty zapisanej w pamięci urządzenia podłączonego do USB, muzyką z wybranej stacji radiowej lub jednym z delikatnych dźwięków budzika. Sonoro Radio za pośrednictwem zapisanych w pamięci urządzenia dźwięków natury wprowadza do sypialni także spokojny, relaksujący nastrój. Łagodnie zaśniesz przy szumie fal oceanu lub ciepłym trzasku dochodzącym z kominka, a o świcie obudzi cię poranny chór.

Sekcja odtwarzacza
Odtwarzane płyty Nie
Sekcja sieciowa
Certyfikat DLNA Nie
Radio internetowe Nie
Tryb GAPLESS (bez pauz) Nie
Sterowanie aplikacją Nie
WiFi Nie
FLAC, WAV 192/24 Nie
Bluetooth Nie
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
  • Jakie radio cyfrowe DAB+ kupić?

    Naziemne radio cyfrowe powoli wypiera to analogowe. Do końca 2020 roku, nadajniki DAB+ Polskiego Radia mają pokryć swoim zasięgiem obszar całego kraju. W Norwegii postanowiono, że ostatnie analogowe stacje nadawcze zostaną wyłączone w grudniu 2017 roku. Podobne rozwiązanie rozważają także Dania, Szwecja, Szwajcaria i… odległa Korea Południowa. Kwestią czasu pozostaje pytanie, kiedy ten scenariusz zostanie wdrożony także u nas?

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław