Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki nauszne MH30 zostały zaprojektowane z myślą o dużo podróżujących melomanach. Dzięki składanej konstrukcji i niewielkiej wadze model ten jest łatwy w użytkowaniu i idealnie sprawdza się w bardzo zróżnicowanym, wciąż zmieniającym się otoczeniu.

Master & Dynamic MH30 white

Luksusowy charakter słuchawek podkreślają najwyższej jakości materiały. Pasek nagłowny wykończony jest naturalną skórą – gruboziarnistą bydlęcą od strony zewnętrznej i miękką owczą od strony wewnętrznej. Wszystkie elementy narażone na duże obciążenie wykonane są ze stali nierdzewnej, a same obudowy nauszników z czystego aluminium. Obudowy skrywają zaawansowane 40-milimetrowe przetworniki z neodymowymi magnesami. Głośniki i cała konstrukcja zostały zoptymalizowane pod kątem wysokiej wierności dźwięku i zapewniają ciepłe brzmienie.

Master & Dynamic MH30 brown

Funkcjonalność słuchawek, oprócz składanej konstrukcji, zwiększają wymienne przewody. MH30 dostarczane są z dwoma kablami – 1,25-metrowym z wbudowanym zdalnym sterowaniem/mikrofonem (iPod, iPad, iPhone) oraz standardowym 2-metrowym. Oba kable wykorzystują przewodniki z miedzi beztlenowej, gwarantujące czysty dźwięk i ograniczające szum. Ponadto komfort użytkowania zwiększają nauszniki wykończone miękką skórą owczą, pod którą znajduje się pianka z funkcją pamięci.

TypNauszne
PrzeznaczenieUniwersalne
Impedancja (Ω)30
Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz - 20 kHz
Zniekształcenia (%)z
Długość przewodu (m)2
Odłączany przewódTak
SkładanieTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak

Marka: Master & Dynamic

MH30 (szare)

Cena promocyjna 844 zł /sztuka Normalna cena 999 zł /sztuka
  • Typ: Nauszne
  • Przeznaczenie: Uniwersalne
  • Impedancja (Ω): 30
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 20 Hz - 20 kHz

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 42 zł

Sprawdź szczegóły

Nauszne słuchawki MH30 idealnie sprawdzają się w roli mobilnych słuchawek na co dzień – w domu, w pracy i w podróży. Zaawansowane przetworniki dostarczają wysokiej jakości dźwięk, a przewód z wbudowanym zdalnym sterowaniem ułatwia sterowanie odtwarzaniem muzyki z iUrządzeń. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: