Marka: Yamaha

WXA-50 + RD 280

Wzmacniacz zintegrowany Yamaha MusicCast WXA-50 z funkcjami sieciowymi i systemem MusicCast

Kompaktowy wzmacniacz o wielkich możliwościach

Yamaha MusicCast WXA-50 to wyposażony w najnowsze funkcje sieciowe wzmacniacz zintegrowany. Wystarczy podłączyć do niego kolumny głośnikowe i otrzymamy nowoczesny sprzęt audio, będący dodatkowo elementem wyjątkowego systemu bezprzewodowej muzyki (multi-room) Yamaha MusicCast.

Największą zaletą Yamaha MusicCast WXA-50 jest ogrom funkcjonalności, które to kompaktowe urządzenie oferuje użytkownikowi. Możemy więc bezprzewodowo przesyłać do niego muzykę z naszego smartfonu, tabletu lub komputera (Wi-Fi, Bluetooth lub Airplay), cieszyć się dostępem do milionów nagrań z serwisów strumieniowych (m.in. Spotify, Tidal, Deezer), słuchać radia internetowego, odtwarzać pliki muzyczne z pamięci USB lub  komputera/serwera NAS

Yamaha MusicCast


Uczyń z WXA-50 centrum swojej domowej rozrywki 

Dzięki pełnej gamie wejść cyfrowych i analogowych możemy również do WXA-50 podłączyć telewizor i/lub odtwarzacz CD lub Blu-ray. Dzięki unikalnej funkcji Bluetooth Output możesz także bezprzewodowo wysyłać dźwięk z Yamaha MusicCast WXA-50 do dowolnych głośników lub słuchawek Bluetooth, również innych producentów.

Urządzeniem można sterować zarówno za pomocą dołączonego pilota jak i poprzez bezpłatną, polskojęzyczną aplikację na urządzenia mobilne - MusicCast Controller. Dodatkową, niezwykle wygodną funkcjonalnością jest również możliwość zaprogramowania na MusicCast WXA-50 ulubionych playlist, stacji radiowych, albumów lub pojedynczych  piosenek – wówczas naciśnięcie jednego przycisku na pilocie pozwoli natychmiast odtworzyć wybraną muzykę. Proste, wygodne i zawsze z jakością dźwięku Yamaha!

Dowiedz się więcej o Yamaha MusicCast WXA-50

Głośnik instalacyjny Indiana Line RD 280

Do kina domowego i nie tylko

Koaksjalny 2-drożny głośnik instalacyjny RD280 został stworzony z myślą o najbardziej wymagających instalacjach audio i audio-wideo. Pokaźnych rozmiarów, bo aż 210-milimetrowy przetwornik niskotonowy w połączeniu z 24-milimetrową pierścieniową kopułką wysokotonową mogą wytworzyć niesamowicie emocjonujący spektakl dźwiękowy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom model RD280 doskonale sprawdzi się zarówno do odtwarzania muzyki w systemach stereo, jak i filmowych efektów dźwiękowych w zestawach kina domowego. Podobnie jak w mniejszym modelu RD 260 z tej serii, specjalna konstrukcja obudowy pozwala zainstalować głośnik w ścianie lub podwieszanym suficie bez potrzeby korzystania z dodatkowych akcesoriów.

Indiana Line RD 280

Najważniejsze cechy modelu RD280:

  • 2-drożna konstrukcja
  • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 4 kHz
  • 210-milimetrowy przetwornik nisko-średniotonowy
  • 24-milimetrowy tweeter
  • Pasmo przenoszenia: od 48 Hz do 22 kHz
  • Sugerowana moc wzmacniacza: 20 – 70 W
  • Czułość: 93 dB (2,8 V/1 m)

Specyfikacja Yamaha WXA-50 + RD 280

Opinie o Yamaha WXA-50 + RD 280

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: