Marki: NAD, Linn

C 399 + Majik 140

Special Price 16 999 zł Regular Price 24 198 zł i
/ komplet
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17499 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

 

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 399

Model C 399, flagowy wzmacniacz zintegrowany z serii Classic, jest doskonałym dowodem na zaangażowanie firmy NAD w dążenie do doskonałości w aspekcie jakości brzmienia, ale także nieprzemijającej wartości. Model ten wykorzystuje autorski układ wzmocnienia firmy NAD – HybridDigital nCore, który do tej pory był dostępny tylko w modelach należących do serii Masters.

Sekcja cyfrowa w modelu C 399 zbudowana jest w oparciu o 32-bitowy/384 kHz przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre. Jest to ten sam układ, który zastosowano w uznanych wzmacniaczach NAD M10 i M33 serii Masters. Model C 399 jest również pierwszym wzmacniaczem, który wykorzystuje najnowszą generację technologii MDC (Modular Design Construction) firmy NAD. MDC2, bo o niej mowa, pozwala użytkownikom na dodawanie nowych, opcjonalnych modułów, które zapewniają takie funkcje jak strumieniowanie muzyki wykorzystujące rozwiązanie BluOS i korekcję akustyki pomieszczenia Dirac Live.

NAD C 399

Czysta moc

Wywodzący się z serii Masters firmy NAD, wzmacniacz HybridDigital nCore, zastosowany w modelu C 399, jest wysoce wydajny. Może dostarczyć 180 W mocy ciągłej na kanał (250 W mocy chwilowej na kanał), pozwalając C 399 na perfekcyjną reprodukcję muzycznych transjentów. Konstrukcja HybridDigital nCore jest znana z szerokiego pasma przenoszenia, płaskiej charakterystyki częstotliwościowej, odpowiedniego przetwarzania przy obcinaniu wierzchołków sygnału, a ponadto dużej wydajności prądowej i stabilności, nawet przy współpracy z wymagającymi kolumnami głośnikowymi. Co więcej, szumy i zniekształcenia są znikome praktycznie w każdych warunkach pracy, a zniekształcenia harmoniczne są zdominowane przez łagodne dla brzmienia drugą i trzecią harmoniczną.

Wprowadzone udoskonalenia pozwalają wzmacniaczowi wytworzenie naturalnego, wolnego od zniekształceń dźwięku – nawet dla wysokich poziomów głośności – z porywającą dynamiką, szczegółowością i perfekcyjnym odwzorowaniem przestrzeni. DAC ESS Sabre 9028 to moduł charakteryzujący się szerokim zakresem dynamiki przetwarzanego sygnału, bardzo niskim poziomem szumów i zniekształceń, a do tego praktycznie zerowym jitterem. Ten zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy pozwala odtwarzać rozmaite cyfrowe źródła dźwięku z wyjątkową muzykalnością, precyzyjną i bogatą sceną dźwiękową, a do tego niezwykłą czystością.

Dowiedz się więcej o NAD C 399

 

Linn Majik 140 - głośniki wolnostojące

Linn Majik 140 to wolnostojąca kolumna głośnikowa, która może być świetnym pierwszym krokiem w kierunku prawdziwego hi-fi. Ten 4-drożny, pełnozakresowy, a jednocześnie stosunkowo nieduży model potrafi ożywić muzykę, nie przytłaczając przy tym pomieszczenia odsłuchowego.

Linn Majik 140

Za precyzyjne wysokie tony i szeroką dyspersję odpowiada moduł głośnikowy 2K wykorzystywany w serii Majik. Z kolei odseparowane przetworniki nisko- i średniotonowy zapewniają muzyczną dokładność przy niższych częstotliwościach. Wysoka jakość dźwięku jest także efektem zastosowania specjalnie zaprojektowanych, wysokiej klasy zwrotnic.

Majik 140 gwarantuje niesamowitą wartość zaraz po wyjściu z opakowania i wysoki poziom wydajności, co jest zasługą szerokiej gamy opcji modyfikacji, m.in. prostego bi-wiringu oraz aktywnej konfiguracji w ramach systemu Exakt.

Linn Majik 140

Niezwykle istotnym elementem każdego dobrego projektu kolumny głośnikowej jest obudowa, umożliwiająca przetwornikom funkcjonować z maksymalną wydajnością, bez podkolorowywania dźwięku. Obudowy głośnikowe Linn stanowią połączenie mistrzowskiego rzemiosła z zaawansowanymi materiałami i technikami produkcji. Efektem są piękne konstrukcje charakteryzujące się wysoką wartością pod względem akustycznym. Całości dopełniają dokładnie rozmieszczone wewnętrzne wzmocnienia, które zwiększają sztywność i  akustyczną inercję, gwarantując stabilność mocowania przetworników.

Projektanci z myślą o modelu Majik 140 przygotowali lite aluminiowe podstawki. Te pozwalają zwiększyć stabilność i ograniczyć wibrację, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się lepszą jakością dźwięku w całym zakresie częstotliwości. 

Specyfikacja NAD C 399 + Majik 140

C 399
Moc wyjściowa2 x 180 W
Impedancja głośników (min)
Pasmo przenoszenia±0.3 dB (20 Hz - 20 kHz)
Stosunek sygnał/szumLINE INPUT, PRE-OUT: >106dB (IHF; A-weighted, ref. 500mV out, unity gain); LINE IN, SPEAKER OUT: >95 dB (A-weighted, 500 mV input, ref. 1 W out in 8 ohms);
Zniekształcenia THDLINE INPUT, PRE-OUT: <0.002% at 2V out; LINE IN, SPEAKER OUT: <0.02% (250 mW to 180 W, 8 ohms and 4 ohms)
Wyjście słuchawkoweTak
Korekcja tonówTak
PilotTak
Głośniki A/BTak
Wymiary (S x W x G) mm435 x 120 x 390
Waga kg11.2
Majik 140 (dąb)
System4-drożny
ObudowaBass-reflex
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowyPorted bass reflex, 160 mm doped paper (górny); 160 mm sandwitched cone (dolny
Przetwornik średniotonowy30 mm PU dome
Przetwornik wysokotonowy16 mm silk dome
Wymiary (S x W x G) mm250 x 975 x 335
Waga kg21,3
Wersje wykończeniaBiały, Czarny, Dąb, Orzech, Różany, Wiśnia

Opinie o NAD C 399 + Majik 140

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: