Marka: Audio Pro

A26 + ADDON C-SUB

 

 

Aktywne kolumny podstawkowe all-in-one Audio Pro A26

 

 

Znakomity dźwięk dla telewizora w kompaktowych rozmiarach

A26 to podstawkowe kolumny głośnikowe typu all-in-one, w których skumulowano 40 lat doświadczenia w tworzeniu zaawansowanych konstrukcji audio. Efektem są głośniki, które zapewniają imponujące wrażenia brzmieniowe z telewizora, jednocześnie gwarantując mocniejszy i pełniejszy dźwięk niż ten, który dostarczany jest z tradycyjnego soundbara.

Multiroom – muzyka we wszystkich pomieszczeniach

A26 bez trudu można wykorzystać jako komponent domowego systemu multiroom – wystarczy, że połączysz bezprzewodowo głośniki rozstawione w różnych pokojach w jedną lub kilka grup, aby cieszyć się wspaniałym dźwiękiem w całym domu czy w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Każdy z użytkowników ma także indywidualny dostęp do swojej ulubionej muzyki, jako że wszystkimi głośnikami multiroom można sterować w pełni niezależnie.

Brzmienie dopasowane do własnych preferencji

Konstruktorzy Audio Pro zadbali o to, aby jak najbardziej ułatwić użytkownikowi precyzyjne dopasowanie brzmienia do własnych preferencji. W tym celu opracowana została specjalna aplikacja Audio Pro Control – dostępna na smartfony oraz tablety z iOS/Android. Za jej pomocą możliwe jest dokładne dostrojenie charakterystyki brzmienia, regulacja basów i sopranów czy włączenie wirtualnego dźwięku przestrzennego (tylko dla wejścia ARC).

Prawdziwy dźwięk w jakości hi-fi

Model A26 stanowi połączenie cech i funkcji kompletnego rozwiązania audio do domowej rozrywki. Łączność bezprzewodowa Bluetooth aptX pozwala z łatwością przesyłać do kolumn dźwięk wprost z urządzeń mobilnych. Istnieje również możliwość odtwarzania muzyki z serwisów on-line, natomiast chcąc podłączyć do A26 zewnętrzne źródło dźwięku – np. gramofon lub odtwarzacz CD – wystarczy użyć wejścia analogowego.

Komfort sterowania

Wraz z kolumnami dostarczany jest pilot zdalnego sterowania, który ułatwia obsługę odtwarzania, głośności i wyboru źródeł. Ponadto wyposażono go także w pięć przycisków szybkiego wyboru, do których wystarczy przypisać preferowaną stację radiową czy listę odtwarzania (np. ze Spotify), po czym przywołać ją za pośrednictwem jednego przycisku.

Złącze HDMI z obsługą ARC

Wygoda użytkowania A26 zwiększa złącze HDMI kompatybilne z ARC. Połączenie głośników z dowolnym telewizorem obsługującym ARC otwiera możliwość sterowania nimi za pomocą pilota do telewizora.

Specyfikacja techniczna

Wzmacniacze i przetworniki

Wzmacniacz: cyfrowy Class D, 2 x 75W
Głośnik wysokotonowy: 25 mm tekstylna kopułka
Głośnik niskotonowy: 114 mm o długim skoku
Membrany bierne: 2 × 165 mm

Wejścia

Standard Bluetooth 5.0 z kodekiem apth-X Low Latency
Aux 3,5 mm
Cyfrowe optyczne złącze TOSLink (tylko PCM)
ARC/TV (tylko PCM)

Wyjścia

RCA Sub Out

Wymiary

W × S × G: 238 × 150 × 200 mm

Częstotliwość

Pasmo przenoszenia: 45 – 20 000 Hz
Częstotliwość zwrotnicy: 2 800 Hz

Inne

Pilot zdalnego sterowania frezowany z litego aluminium. Uwaga! Uchwyt ścienny sprzedawany oddzielnie.

 

C-SUB

Bezprzewodowy subwoofer multiroom Addon C-Sub jest wyjątkowo kompaktową konstrukcją gwarantującą potężne uderzenie, które naprawdę można poczuć. To doskonały, 23-centymetrowy sześcian zapewniający niesamowicie emocjonujący bas. Urządzenie łączy się automatycznie bezprzewodowo z najbliższym głośnikiem multiroom Audio Pro lub ewentualnie w klasyczny sposób, za pomocą przewodu. C-Sub to subwoofer, który z łatwością można zainstalować i jeszcze łatwiej pokochać – więcej basu dla Twojej muzyki, bez zbędnego okablowania.

Znakomity bas

Aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia podczas słuchania muzyki, C-Sub perfekcyjnie współpracuje z dowolnymi głośnikami multiroom Audio Pro. Możesz dodać do swojego systemu multiroom tyle subwooferów C-Sub, ile tylko chcesz. Za pomocą aplikacji każdy może odtwarzać swoje ulubione nagrania na wybranym przez siebie głośniku. Albo na wszystkich razem. Słuchaj muzyki z internetowych serwisów strumieniowych, komputera, dysku NAS lub utworów zgromadzonych w telefonie. Całością można zarządzać z poziomu intuicyjnej aplikacji.

Kontroluj moc

Moc jest niczym bez kontroli. Addon C-Sub ma regulowaną zwrotnicę i można zmieniać fazę, co ułatwia umiejscowienie urządzenia i dopasowanie do wybranego pomieszczenia.

Doskonałe brzmienie gdziekolwiek jesteś

Dźwięk multiroom i możliwość równoczesnego korzystania z systemu przez wiele osób. Łącz głośniki w grupę, twórz pary stereo lewy/prawy, odtwarzaj tę samą muzykę na wszystkich urządzeniach lub inny utwór na każdym z nich. Wybór należy do Ciebie.

Poczuj muzykę

Od początku swojej działalności, tj. 1978 r., Audio Pro starało się uzyskać jak najlepszy bas z niewielkiej obudowy. Aktywne subwoofery stały się dla Audio Pro chlebem powszednim.

Specyfikacja techniczna

Wzmacniacze i przetworniki

Wzmacniacz: cyfrowy Class D 200 W
Głośnik niskotonowy: 165 mm o długim skoku
Membrany bierne: 2 × 190 mm

Wejścia

Wi-Fi + RCA
Automatyczne połączenie bezprzewodowe do prostej konfiguracji

Wymiary

W × S × G: 230 × 230 × 230 mm

Funkcjonalność multiroom

Multiroom Audio Pro
Bezpłatna aplikacja dla iOS i Android

Kompatybilność sieciowa

802.11 b/g/n, tylko 2,4 GHz

Formaty audio

MP3, WMA, AAC, FLAC, Apple Lossless

Kompatybilność sieciowa

802.11 b/g/n, tylko 2,4 GHz

Specyfikacja Audio Pro A26 + ADDON C-SUB

A26 bialy
Moc wzmacniacza2 x 75 W Class D
Pasmo przenoszenia45 – 20.000 Hz
WiFiTak
AirPlayNie
BluetoothTak
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Wejście analogoweTak (RCA)
Wejście cyfroweOptyczne
PilotTak
Wymiary (S x W x G) mm150 x 238 x 200
InneRCA Sub out, HDMI: TV/ARC
ADDON C-SUB biały
Moc wzmacniacza200 W Digital class D
Pasmo przenoszenia30 – 120 Hz; Variable crossover: 50-120 Hz; Variable phase: 0-180 degrees
WiFiTak
AirPlayNie
BluetoothNie
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Rodzaj złączaBrak
Wejście analogoweTak (RCA)
Wejście cyfroweBrak
PilotNie
Wymiary (S x W x G) mm230 x 230 x 230
InneFormaty audio: MP3, WMA, AAC, FLAC, Apple Lossless;

Opinie o Audio Pro A26 + ADDON C-SUB

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: