Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

Hegel H95 - wzmacniacz zintegrowany

Przez lata utytułowane produkty Hegel zdobyły serca miłośników muzyki dzięki swojej niesamowitej wydajności i wartości. Wraz ze swoim atrakcyjnym, minimalistycznym wzornictwem i niesamowitą funkcjonalnością, H95 urzeczywistnia to dziedzictwo – wszystko w atrakcyjnej cenie.

Najważniejsze cechy:

  • 2 × 60 W, nieco ulepszona wersja stopnia analogowego H90;
  • Spotify Connect dla kont premium i bezpłatnych (w trakcie certyfikacji);
  • Apple AirPlay;
  • cyfrowe wejścia: 1 × koncentryczne, 3 × optyczne;
  • wejście USB, 2 pary analogowych wejść RCA;
  • regulowane wyjście analogowe.

Nawiązując do słów Alberta Einsteina, „Miarą inteligencji jest zdolność do zmiany”, projektanci firmy Hegel wierzą, że H95 jest idealnym urzeczywistnieniem tej maksymy. Model ten to nie tylko wzmacniacz zintegrowany, lecz także kompletne rozwiązanie do strumieniowania muzyki zarówno poprzez AirPlay, jak i UPnP. Aby spełnić oczekiwania dzisiejszej generacji melomanów, H95 wyposażony został w Spotify Connect, dzięki czemu zapewnia natychmiastowy dostęp do muzyki.

Projektanci modelu H95 zadbali o to, aby urządzenie mogło służyć jak najdłużej i zmieniać się wraz z upływem czasu. Dlatego też wbudowane oprogramowanie można bezprzewodowo aktualizować, dzięki czemu ulepszenia funkcji oraz całkowicie nowe udogodnienia dostarczane są wprost do urządzenia.

Klasę produktu potwierdzają nie tylko łączność i możliwość aktualizacji, lecz przede wszystkim wewnętrzne układy H95. Obecnie większość muzyki docierającej do wzmacniaczy ma cyfrową postać. Dlatego też Hegel wyposażył swój najnowszy model w najwyższej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy, który dokonuje konwersji sygnału z cyfrowego na analogowy w bardzo inteligentny sposób. Dzięki autorskiej, stworzonej od podstaw technologii, urządzenie ma pełną kontrolę nad strumieniem cyfrowych danych. W efekcie muzyka cyfrowa dostarczana jest w swojej najczystszej postaci, czego rezultatem jest niesamowicie naturalny dźwięk, bez dodatkowych „upiększeń”, dzięki czemu można słuchać muzyki jeszcze głośniej.

Dowiedz się więcej na temat modelu Hegel H95.

Kolumny podstawkowe ProAc Response DB3

ProAc Response DB3 to wysokiej klasy kolumna głośnikowa, która łączy kompaktowe rozmiary z najwyższą możliwą jakością brzmienia. Dzięki swojej podstawkowej konstrukcji z łatwością mieści się w dowolnym pomieszczeniu, wypełniając przestrzeń mocnym, naturalnym i angażującym dźwiękiem.

ProAc Response DB3

Głęboki, mocny bas

U podstaw fantastycznego dźwięku Response DB3 leżą nowo zaprojektowany głośnik niskotonowy oraz zaawansowana zwrotnica. 127-milimetrowy przetwornik wyposażony jest w specjalne zawieszenie oraz zatyczkę przeciwpyłową i podobnie jak głośnik wysokotonowy zapewnia dokładniejszy przekaz drgań dźwiękowych z cewki na membranę. Jednostka basowa wspomagana jest przez system bas-refleks, z wylotem portu wentylacyjnego na tylnej ściance, dzięki czemu dostarcza bogaty i szeroko rozciągający się bas.

H95
Moc wyjściowa2 x 60 W
Impedancja głośników (min)2 Ω
Pasmo przenoszenia5 Hz-100 kHz
Stosunek sygnał/szum> 100 dB
Zniekształcenia THD< 0.01% @ 25 W, 8 Ω, 1 kHz
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
Głośniki A/BNie
Wymiary (S x W x G) mm430 x 100 x 350
Waga kg10,6
Response DB3 (mahoń)
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa20 - 100 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy12,7
Przetwornik wysokotonowy2,5
Pasmo przenoszenia38Hz – 30kHz
Skuteczność88.5 db
Wymiary (S x W x G) mm182 x 320 x 280
Waga kg8.8
Wersje wykończeniaCzarny
Impedancja8 Ohm

Polecane Produkty

Akcesoria

Marki: Hegel, ProAc

H95 + Response DB3

As low as 14 798 zł Regular Price 18 998 zł
/ komplet

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 740 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: