Marka: Linn

Majik DSM czarny + Majik LP12

Linn Majik DSM

Linn Majik DSM to wysokiej klasy system typu all-in-one, łączący w jednej konstrukcji odtwarzacz sieciowy, przedwzmacniacz oraz końcówkę mocy. Wystarczy, że użytkownik podłączy głośniki i będzie mógł cieszyć się nie tylko szerokim dostępem do licznych źródeł dźwięku, ale także wspaniałą jakością brzmienia.

Linn Majik DSM

Majik DSM będzie w stanie obsłużyć niemal wszystko, co zostanie do niego dostarczone, bez względu na to, czy zdecydujesz się odtworzyć muzykę z chmury, czy też użyjesz jednego z 15 wejść w urządzeniu do podłączenia telewizora 4K. Funkcjonalność konstrukcji zwiększa efektywny wzmacniacz Linn Chakra o mocy 90 W. Ponadto Exakt Links sprawia, że w dowolnym momencie można wzbogacić Majik DSM o moduł DSM.

Linn Majik DSM

Aluminiowa obudowa Majik DSM jest dostępna w dwóch kolorach – czarnym i srebrnym – i w jej środku mieszczą się wysokiej klasy komponenty oddające uniwersalny charakter tego modelu. Konstrukcję wyposażono m.in. we wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy MM/wejście liniowe, który da się dodatkowo ulepszyć o obsługę wkładek MC. Liczne formaty cyfrowe, aż do 192 kHz/24 bity, są również wspierane przez Majik DSM.

Linn Majik DSM

Bezproblemowa integracja z bezstratnym strumieniowaniem dźwięku z internetowych serwisów muzycznych Tidal i Qobuz zapewnia łatwy dostęp do muzyki. Użytkownik ma możliwość podłączenia niemal dowolnego źródła muzycznego, jako że Majik DSM udostępnia aż 15 wejść cyfrowych i analogowych, w tym złącza HDMI 2.0 (kompatybilne z 4K). Z kolei na przednim panelu uwagę także zwraca wejście Aux oraz wyjście słuchawkowe.

Linn Majik LP12

Majik LP12 jest idealną pierwszą opcją, aby wkroczyć do świata wspaniałego analogowego brzmienia. Zastosowanie starannie wyselekcjonowanych, autorskich komponentów w tym wysokiej klasy gramofonie sprawia, że użytkownik może cieszyć się ikonicznym dźwiękiem LP12.

Linn Majik LP12

W skład kompletnego gramofonu LP 12 Majik wchodzą:

  • Gramofon Sondek LP12
  • Aluminiowe sub-chassis i laminatowa podstawa pod ramieniem
  • Solidna podstawa z aluminium
  • Wewnętrzny zasilacz Majik LP12
  • Ramię Majik
  • Wkładka MM Adikt
  • Adapter 45 obr./min
  • Kabel ramienia gramofonowego T-Kable

Konstruując gramofon, projektanci sięgnęli po najnowszą – autorską – warstwową podstawę z aluminium, opatentowane łożysko jednopunktowe oraz wewnętrzny zasilacz niskoszumowy. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w ramię Majik, do którego przymocowana jest wkładka MM Adikt.

Linn Majik LP12

Podstawę gramofonu wykonano z litego aluminium. Konstruktorzy wykorzystali aluminium również w konstrukcji sub-chassis. Majik LP12 jest w stanie obsłużyć dwie prędkości, 33 1/3 i 45 obr./min, przy czym ta druga wymaga dołączonego do urządzenia adaptera.

Linn Majik LP12

Specyfikacja Linn Majik DSM czarny + Majik LP12

Majik DSM czarny
Certyfikat DLNANie
Radio internetoweTak
Serwisy strumieniująceQobuz, TIDAL
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24Tak
Wymiary (S x W x G) mm381 x 91 x 355
Waga kg4.9
InneTHD: <0,002%; S/N: >110dB; HDMI 2.0 4K @ 60 Hz 4:4:4; HDCP 2.2; HDR; ARC, CEC
Majik LP12 czarny
Rodzaj mechaniki gramofonumanualny
Rodzaj napędubezpośredni
Obsługiwane prędkości odtwarzania33, 45
Rodzaj zamontowanego ramieniaproste
Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowynie
Wyjścia dodatkowenie
Bluetoothnie
Koszyczek (Headshell) wymiennynie
Kabel RCAwtyk ramieniowy
Pokrywa w zestawienie
Zasilaniewewnętrzne
Wyłącznik krańcowynie
Typ wkładkiMM
Wymiary (S x W x G) mm445 x 140 x 356

Polecane Produkty

Akcesoria do Linn Majik DSM czarny + Majik LP12

Opinie o Linn Majik DSM czarny + Majik LP12

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: