Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S301

Yamaha A-S301 jest stereofonicznym wzmacniaczem zintegrowanym stereo, wykorzystującym technologię ToP-ART , zaawansowane podzespoły oraz tryb Pure Direct i zapewniającym wysoką jakość dźwięku.

Urządzenie dostarcza moc 2 x 60 W (RMS), współpracuje z bezprzewodowym adapterem Bluetooth YBA-11 i wyposażone jest w cyfrowe wejścia.

 • ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) i wysokiej jakości podzespoły
  - I/O (wejście do wyjścia) bezpośrednia symetryczna konstrukcja
  - podstawa ART (antywibracyjna i sztywna)
  - specjalnie opracowany transformator mocy / kondensatory blokowe o pojemności 6800 µF / aluminiowe radiatory
 • Wysoka moc wyjściowa 95 W x 2 (maks.), 60 W x 2 (RMS)
 • Tryb Pure Direct gwarantuje czystsze brzmienie
 • Ciągła zmienna kontrola loudness
 • Cyfrowe wejścia audio dla telewizora lub odtwarzacza Blu-ray
 • Podłączenie dla bezprzewodowego adaptera Bluetooth YBA-11
 • Proste i eleganckie wzornictwo (aluminiowy panel przedni i pokrętła)
 • Automatyczny tryb czuwania

Układy elektroniczne zapewniające wysokiej jakości dźwięk, oparte na koncepcji ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology)

Koncepcja ToP-ART i podstawa ART zapewniają optymalne brzmienie. W przypadku prostej i bezpośredniej obróbki oraz transmisji sygnału ryzyko zakłócenia przesyłanego sygnału szumem i zniekształceniami jest mniejsze. Technologiczna koncepcja wzmacniacza Yamahy, zwana ToP-ART, wykorzystuje bezpośrednią symetryczną konstrukcję I/O (wejście do wyjścia), z lewym i prawym kanałami uporządkowanymi w prostym, symetrycznym układzie, zapewniającym najwyższą czystość sygnału. Dodatkowo dolna rama ART (antywibracyjna i sztywna) oraz solidna centralna belka zapewniają bardzo wysoką sztywność i tłumienie wibracji. Te innowacje Yamahy zapewniają wzmacniaczowi bogaty dźwięk z niesamowitą muzykalnością.

Wysokiej jakości części zapewniają perfekcyjne brzmienie

Specjalnie opracowany transformator mocy, przygotowane na zamówienie kondensatory blokowe, dwie bezpośrednie ścieżki sygnałowe dla głośników, jednopunktowy system uziemienia, aluminiowe radiatory i inne wysokiej jakości elementy gwarantują doskonałe warunki pracy dla wymagającego sygnału audio. Jakość każdego z podzespołów, a także to, jak współpracują ze sobą, bezpośrednio wpływa na jakość dźwięku. Yamaha wykorzystuje wyłącznie najlepsze części, starannie wyselekcjonowane i przetestowane.

Dowiedz się więcej o wzmacniaczu stereofonicznym Yamaha A-S301

 

ConX - odtwarzacz sieciowy

Dodaj funkcje sieciowe do swojego sprzętu audio!

Tivoli Audio ConX to urządzenie, które w jednej obudowie łączy bezprzewodowy nadajnik i odbiornik. Za jego pomocą twój stary sprzęt audio zyska nowe funkcje.

Skorzystaj z gniazda LINE OUT znajdujacego się w CONX aby połączyć się z każdym urządzeniem nie posiadającym Bluetooth np. starszą miniwieżą, radiem, wzmacniaczem, wykorzystując wbudowane złącze AUX in w tym urządzeniu. Dzięki temu będziesz mógł strumieniowac muzykę bezprzewodowo po Wi-Fi z serwisów Spotify, Tidal, Deezer i QQ. Zyskasz także dostęp do tysięcy stacji radiowych poprzez aplikację TuneIN.

Tivoli Audio Conx umożliwia także strumieniowanie muzyki z odtwarzacza CD, gramofonu lub telewizora. Wystarczy połączyć CONX ze źródłem dźwięku za pomocą przewodu mini jack lub optycznego. Dzięki temu będziesz mógł bezprzewodowo strumieniować muzykę po WIFI do głośników z serii ART (Cube, Sphera lub Model One Digital). Sterowanie odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji Tivoli w smartfonie.

ConX można obsługiwać za pomocą przycisków, ale aby maksymalnie uprościć konfigurację i połączenia, skorzystaj z aplikacji, która w pełni zintegruje ConX z Twoim system audio. Niezależnie od tego, czy użytkujesz swój poczciwy amplituner hi-fi, wzmacniacz czy miniwieżę, ConX sprawia że starsze produkty stają się rozpoznawalne dla bezprzewodowej aplikacji Tivoli Audio, a ty zyskujesz możliwość tworzenia różnorodnych, unikatowych konfiguracji.

Tivoli Audio ConX komunikuje się za pomocą Wi-Fi i wyposażony został w wejście optyczne. Zasilany poprzez port USB transmiter Tivoli Audio kompatybilny jest z popularnymi serwisami strumieniowymi, takimi jak Spotify, Deezer, Tidal i QQ. Urządzenie umożliwia również strumieniowanie twojej własnej biblioteki muzycznej za pomocą domowej sieci bezprzewodowej, a ponadto pozwala tworzyć konfigurację strefową, aby w jednym czasie odtwarzać muzykę na różnych głośnikach. Aktywując tryb Party sprawisz, że twoje ulubione nagrania zabrzmią w całym domu po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku.


Kolumny podstawkowe Indiana Line Nota 240

Kolumny głośnikowe z serii Nota to konstrukcje, które zapewniają bardzo dobry dźwięk przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Już najmniejszy, podstawkowy model Nota 240 pozwala cieszyć się dynamicznym, a jednocześnie detalicznym i ciepłym dźwiękiem. Finezyjne brzmienie wysokich tonów w połączeniu z otwartą, przestrzenną średnicą i zwinnym, punktowym basem tworzą obraz dźwiękowy, który zachęca do ponownego odkrywania swojej ulubionej muzyki.

Nota 240 jest 2-drożną konstrukcją, wyposażoną w dwa przetworniki. Wysokie tony obsługuje 26-milimetrowa jedwabna kopułka, która umieszczona jest specjalnej, wentylowanej komorze. Głośnik napędzany jest przez magnes neodymowy. Pozostałe zakresy obsługuje przetwornik niskotonowy (107 mm) z membraną wykonaną z połączenia miki i polipropylenu. Materiał ten, dzięki wysokiej sztywności, pozwala uzyskać czysty i naturalny dźwięk przy jednoczesnym ograniczeniu zniekształceń. Głośnik współpracuje z systemem bass-reflex, którego wylot umieszczony został na tylnej ściance.

Indiana Line Nota 240 przykuwa uwagę także swoim eleganckim wzornictwem. Obudowa w całości wykonana została z płyty MDF. Konstrukcję usztywniają specjalne wzmocnienia wewnętrzne, a całość wytłumiona jest włóknem poliestrowym. Boczne ścianki kolumny pokryte są grubą okleiną winylową, a górna część obudowy została wykończona materiałem skóropodobnym.

A-S301 czarny
Moc wyjściowa2 x 90 W
Impedancja głośników (min)4
Typ wzmacniaczaAnalogowy
Pasmo przenoszenia10 - 100.000
Stosunek sygnał/szum99
Zniekształcenia THD0,019
Wejścia analogoweRCA
Wejścia cyfroweCoaxial, Optyczne
Wejście gramofonoweTak (MM)
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectTak
Korekcja tonówTak
PilotTak
Głośniki A/BTak
TransformatorEI
Pobór mocy (max)190 W
Pobór mocy (standby)0,5 W
Wymiary (S x W x G) mm435 x 151 x 387
Waga kg9,0
ConX - Czarny
Nota 240 X czarny dąb
System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa30-60 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy107 mm
Przetwornik średniotonowyb.d.
Przetwornik wysokotonowy26 mm
Pasmo przenoszenia54-22000 Hz
Skutecznośćb.d.
Impedancja4-8 Ω
Częstotliwość podziału3000 Hz
Wymiary (S x W x G) mm160 x 235 x 160 mm
Waga kg2.2
Wersje wykończeniaCzarny, Orzech

Marki: Yamaha, Tivoli Audio, Indiana Line

A-S301 + ConX + NOTA 240

Cena promocyjna 2 499 zł Normalna cena 3 147 zł

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Zestaw stereo składający się ze zintegrowanego wzmacniacza stereofonicznego Yamaha A-S301, adaptera sieciowego Tivoli Audio ConX oraz kolumn podstawkowych Indiana Line Nota 240.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: