Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Devialet Expert 140 Pro

Devialet Expert 140 jako najbardziej zaawansowany na świecie audiofilskim system audio został specjalnie skierowany do melomanów poszukujących wysublimowanego oraz prawdziwie emocjonującego dźwięku. Ta wyrafinowana konstrukcja, mająca na celu zastąpienie tradycyjnych systemów Hi-Fi, zawiera wszystkie niezbędne elementy – przedwzmacniacz, końcówkę mocy, przetwornik cyfrowo-analogowy, odtwarzacz strumieniowy i przedwzmacniacz gramofonowy – w jednej, niezwykle kompaktowej obudowie.

Projektantom Devialeta – m.in. za pomocą całkowicie innowacyjnego podejścia do odwzorowania dźwięku na każdym z etapów – udało się osiągnąć najwyższą wydajność, niezależnie od poziomu mocy. Expert Pro nie tylko jest w pełni konfigurowalny i przygotowany na dalsze udoskonalenia, ale przede wszystkim pozwala uwolnić pełen potencjał muzyki, niezależnie nawet od źródła czy głośników.

Devialet Expert 140 Pro

Elegancką obudowę modelu Expert 140 Pro wyposażono w zaawansowane elementy, które odpowiadają za wspaniałą jakość dźwięku. Ponadto inżynierowie postanowili w jedną całość połączyć moduły, którymi urządzenie jest w stanie zastąpić cały system hi-fi. Urządzenie stanowi połączenie przedwzmacniacza, końcówki mocy, przetwornika cyfrowo-analogowego oraz odtwarzacza strumieniowego wi-fi. Konstrukcja gwarantuje moc do 140 @ x 2 (6 Ω), cechując się jednocześnie znakomitymi parametrami pracy. Stosunek sygnał/szum sięga aż 130 dB, natomiast wartość całkowitych zniekształceń harmonicznych i szumu pozostaje niemal na granicy mierzalności – 0,0005% przy pełnej mocy i 0,00025% przy 10 W.

Core Infinity – u podstaw znakomitej efektywności Expert Pro

Źródłem szerokich możliwości modeli z kolekcji Expert Pro jest Core Infinity, zapoczątkowujący nową erę strumieniowania muzyki wraz z rozwojem technologii. W Core Infinite wbudowano różnorodne protokoły transmisji strumieniowej, które pozwalają w pełni cieszyć się nimi na dowolnym urządzeniu Expert Pro – bez względu na to, czy użytkownik będzie korzystał z audiofilskiego odtwarzacza czy też serwisu muzycznego online.

Najnowszy system operacyjny Devialet oraz potężna moc obliczeniowa wyróżniają Core Infinity, który zaprojektowany został pod kątem wieloletniej wydajności. Na płycie głównej znajduje się procesor Quadcore ARM taktowany zegarem 1 GHz, dodatkowo wspierany przez 1 GB pamięci RAM-DDR3 i 4 GB pamięci flash. Główny procesor jest również wspomagany przez układ FPGA gwarantujący dodatkową moc obliczeniową i zapewniający minimalny cyfrowy jitter, drugi procesor dźwięku DSP, usprawniony interfejs USB przygotowany na przyszłe formaty audio, jak również trzy przetworniki ASRC – te komponenty umożliwiają pozostawienie odpowiedniej przestrzeni na przyszłe rozwiązania, z naciskiem na kompatybilność z dodatkowymi źródłami.

Core Infinity odpowiada także za obsługę zaawansowanej architektury sieciowej, która jest świetnie dopasowana do strumieniowania muzyki high-res: port Ethernet 100/1000 Mbps, 2,4/5 GHz 802.11ac Wi-Fi (kompatybilne wstecznie z 802.11a/b/g/n) oraz 500 Mbps HomePlug AV2 PLC (aktualnie nieaktywny).

Warto też zwrócić uwagę, że Core Infinity otwiera modele Expert Pro na świat strumieniowania muzyki. Pełniące funkcję renderera UPnP, urządzenia Devialet są w stanie strumieniować muzykę z dowolnej aplikacji obsługującej UPnP, z zachowaniem rozdzielczości do 192 kHz/24 bitów. Natomiast AirPlay udostępnia możliwość strumieniowania muzyki w jakości CD z dowolnego urządzenia z systemem iOS lub Mac OS, jak również komputerów i tabletów z systemem Windows poprzez iTuner. Z kolei za pośrednictwem Spotify Connect użytkownik może cieszyć się dostępem do serwisu muzycznego z poziomu Expert Pro, ze specjalnie zintegrowaną regulacją głośności i funkcją automatycznego budzenia.

Funkcjonalność urządzenia zwiększa opatentowana przez Devialeta technologia AIR®, przekształcająca model Expert Pro w wirtualne wyjście karty dźwiękowej dla dowolnego odtwarzacza, z możliwością strumieniowania sygnału 192 kHz/24 bity w trybie bit-perfect. Funkcja Bluetooth dla Core Infinity sprawia, że Expert Pro stanie się jeszcze bardziej wszechstronne i uniwersalne w przyszłości.

Devialet Expert 140 Pro

Technologia Devialet AIR® z Roon

Poprzez natywną integrację innowacyjnej technologii Devialet AIR® z Roon użytkownik ma okazję doświadczyć najbardziej zaawansowanego na świecie audiofilskim odtwarzacza z Expert Pro. Roon otwiera nowe możliwości, zapewniając m.in. wspaniałe wrażenia przy odkrywaniu muzyki, zarządzaniu biblioteką czy odtwarzaniem dźwięku:

- rozwiązanie opracowane przez i dla miłośników muzyki oraz audio;

- bardzo intuicyjny i responsywny interfejs użytkownika na komputer, laptop, tablet lub smartfon;

- szczegółowy wyświetlacz jakości dźwięku w całym torze sygnałowym, aby zagwarantować, że sygnał wyjściowy jest w trybie bit-perfect;

- przetwarzanie sygnału Ultra HD (korekcja pokoju, EQ, itd.);

- obsługa MQA, TIDAL i radia internetowego.

Dowolność konfiguracji

Modele z serii Expert wyróżniają się możliwością dowolnego ich konfigurowania. Za pomocą internetowego konfiguratora można dostosować cały system pod kątem własnych preferencji. Do wyboru są trzy różne funkcje w odniesieniu do złącza (cyfrowe lub analogowe wejście lub wyjście). Użytkownik może również zdefiniować aktywne filtry w trybie wielokanałowym lub dual-mono. Co więcej konfigurator zapewnia dokładne dopasowanie parametrów przedwzmacniacza gramofonowego i dostarcza nowe rozwiązania pozwalające na łatwe dopasowanie do źródeł i głośników.

ADH® - Analog Digital Hybrid

Autorski ADH® Intelligence to pierwsza na świecie hybrydowa technologia amplifikacji. ADH® funkcjonuje jednocześnie wykorzystując liniowość oraz wyrafinowanie analogowego wzmocnienia (Class A), a także całą moc i kompaktowość cyfrowej amplifikacji (Class D). Poprzez równoczesne działanie, opatentowany system hybrydowego wzmocnienia wyraźnie poprawia wydajność.  

SAM® - Speaker Active Matching

Dzięki SAM® Speaker Active Matching modele Expert Pro są w stanie dokładnie dopasować przekazywany sygnał do głośników. Po raz pierwszy możliwym jest uzyskanie idealnego wyrównania czasowego między nagranym sygnałem a ciśnieniem akustycznym generowanym przez głośniki. Efektem jest emocjonalna moc muzyki, odwzorowana w pełni z zamierzeniami artysty.

RAM™ - Record Active Matching

RAM® to najbardziej wszechstronny i precyzyjny przedwzmacniacz gramofonowy, który w połączeniu z unikatową technologią Devialet adaptuje się do charakterystyki podłączonego gramofonu oraz płyt winylowych. Wraz z ponad 256 kombinacjami dla wkładek MM i MC oraz 13 korekcjami krzywą RIAA, RAM znakomicie dopasowuje odtwarzanie ulubionych albumów pod własne preferencje.

DAC – Magic Wire™

Obwód Magic Wire™, autorskie rozwiązanie Devialeta, zapewnia najmniejszą odległość pomiędzy przetwornikiem c/a (DAC) i wyjściowymi złączami głośnikowymi: skróconą do 5 cm. Magic Wire™ odpowiada za uniknięcie degradacji sygnału w całym paśmie przenoszenia, co zapewnia idealne dopasowanie impedancji oraz ograniczenie do absolutnego minimum szumu i zniekształceń termicznych.

EVO™ – przełomowa platforma

Konstrukcje z kolekcji Expert Pro zostały wyposażone w platformę EVO™, unikatową architekturą elektroniczną zarządzaną przez oprogramowanie, które można uaktualniać. Dzięki bezpłatnym i regularnym aktualizacjom, które oferują kolejne funkcje oraz zwiększają wydajność, każdy ze wzmacniaczy z serii Expert Pro może stawać się coraz lepszy.  

 

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 140 W
Impedancja głośników (min) 6
Typ wzmacniacza Nie
Stosunek sygnał/szum 130dB
Zniekształcenia THD 0.0005%
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne, USB
Wejście gramofonowe Tak (MM/MC)
Wyjście słuchawkowe Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Nie
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 383 x 40 x 383
Waga kg 5,65
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Video
Devialet An Epic Story ENG - ... Tak to wszystko się zaczęło ... MP4 [37.97M]
Devialet ADH + SAM The Audio Revolution ENG - La Revolution ! MP4 [21.28M]
Katalog
Katalog Devialet Expert PL - Devialet Expert to urządzenia na lata, podlegające stałym aktualizacjom, unowocześnianiu, podążające razem z trendami rynkowymi. Nie możesz w to uwierzyć? Przeczytaj katalog i przekonaj się sam jak wyjątkowe są to urządzenia... PDF [6.10M]
Katalog Devialet Expert ENG - Urządzenia serii Expert z tej francuskiej stajni piszą nową historię w dziedzinie audio. Opatentowana, nowa technologia wzmocnienia dźwięku ADH ustawia urządzenia Devialet na pierwszym miejscu w dziedzinie innowacyjności i możliwości sonicznych. Devialet Expert wyznacza nowe standardy... PDF [376.88K]
Katalog Devialet Phantom ENG - Urządzenia, które wyznaczają nowy kierunek całej branży audio. Devialet Phantom zmienia reguły gry... PDF [1.71M]
Katalog Devialet Phantom PL - Niezwykle nowoczesne, zawierające wiele opatentowanych technologii. Urządzenie wyznaczające nowe standardy w dziedzinie przetwarzania dźwięku. Przed Państwem Devialet Phantom... PDF [1.73M]
Broszura Devialet PL - 88 patentów, ponad 40 nagród... Devialet zmienia świat muzyki... PDF [15.16M]
Devialet Phantom - Korzystanie z urządzenia - PDF [907.49K]
Devialet Phantom - Instalacja Urządzenia - PDF [659.19K]
Devialet Expert - Korzystanie z konfiguratora online - PDF [424.11K]
Devialet Expert - Informacje Ogólne - PDF [385.64K]
Press info
Oprogramowanie v8 Devialet Expert ENG - PDF [1.07M]
Test / Recenzja
Test - Devialet Expert 140 Pro (Stereolife, listopad 2018) - Devialet to jedna z niewielu firm, którym udało się wprowadzić do świata wysokiej klasy sprzętu audio mnóstwo świeżości. Francuzi zerwali z obowiązującymi od dawna schematami i weszli na rynek z takim przytupem, że nie sposób było tego nie zauważyć. Choć ich produkty od samego początku były wybitnie innowacyjne, prezentowano je od razu w gotowej, pięknej, dopracowanej formie. PDF [33.72M]
Test Devialet Phantom Silver (iMagazine PAŹDZIERNIK 2015) - "...Jeden z bohaterów filmu "Włoska robota" zapytany o to, co sobie kupi za pieniądze uzyskane z wielkiego skoku, odpowiada: "Kupię sobie zestaw stereo tak mocny, że zrywa dziewczynom ubrania". Chyba ten film musieli oglądać inżynierowie Devialet w czasie tworzenia głośników Phantom..." Norbert Cała iMagazine PDF [1.34M]
Test Devialet Phantom Gold (iMagazine PAŹDZIERNIK 2017) - "... COŚ NIEWIARYGODNEGO... Mógłbym napisać takie oklepane hasło, jak "Devialet Gold Phantom, to Mercedes wśród głośników bezprzewodowych", ale uwierzcie mi, Mercedes nie wyróżnia się wśród samochodów tak, jak Phantom wśród głośników..." iMagazine PDF [5.38M]
Test Devialet Expert Pro 220 (Hi-Fi World PAŹDZIERNIK 2017) ENG - "...The Devialet Expert Pro 220 is a triumph of ingenious engineering hardnessed in the pursuit of excellent sound and 21 st century flexibility. If You like to hear Your music just as it was recorded, you'll love this amplifier..." Jon Myles Hi-Fi World PDF [2.86M]
Test DEVIALET PHANTOM (antyweb.pl LISTOPAD 2016) - ... "Zapewniam, że każdy gość po ujrzeniu Phantoma najpierw zapyta skonsternowany "a co to jest? po czym i tak nie uwierzy w wasze tłumaczenia i będzie chciał usłyszeć jak to gra. U mnie tak było za każdym razem...Każdy myślał, że to sam plastik, a tak naprawdę to 12 kilogramów bardzo solidnie zbudowanego małego dzieła sztuki w stylu hi-tech..." Marcin Matysiak Antyweb JPG [2.41M]
Informacje techniczne Devialet Expert Pro - Nowa odsłona doskonałości... Dowiedz się co oferuje nowy Devialet Expert Pro. EXT [4.00K]
Test Devialet Phantom Silver (iMagazine Październik 2015) - "Jeden z bohaterów filmu „Włoska robota” zapytany o to, co sobie kupi za pieniądze uzyskane z wielkiego skoku, odpowiada: „Kupię sobie zestaw stereo tak mocny, że zrywa dziewczynom ubrania”. Chyba ten film musieli oglądać inżynierowie Devialet w czasie tworzenia głośników Phantom..." Norbert Cała iMagazine PDF [3.14M]
Test Devialet Phantom, Silver Phantom, Dialog (Audio Magazyn październik 2015) - Test magazynu "Audio" głośników bezprzewodowych Devialet Phantom i Silver Phantom oraz modułu komunikacji bezprzewodowej Devialet Dialog PDF [558.94K]
Reportaż Poranek z Devialetem w Top Hi-Fi (Soundrebels lipiec 2014 Jacek Pazio) - "...Projekt plastyczny swą minimalistyczną, perfekcyjnie wykonaną bryłą podąża, a nawet wyprzedza dwudziestopierwszowieczne High Endowe konstrukcje. Wglądające jak błyszcząca srebrem polerowanego aluminium płaszczka urządzenie, w dążeniu do podkreślenia nietuzinkowego podejścia działu projektów plastycznych, otrzymało równie jak ono przyciągającego wzrok pilota... Jacek Pazio" PDF [459.99K]
Reportaż Poranek z Devialetem w Top Hi-Fi (Soundrebels lipiec 2014 Marcin Olszewski) - "...Kilkugodzinny odsłuch, a raczej wstępne zapoznanie się z możliwościami Devialeta 250 - ultranowoczesnego serca teraźniejszych i przyszłych wybitnie high-endowych systemów pokazał nam nad wyraz dobitnie, jaki potencjał drzemie we właściwy sposób okiełznanej cyfrze... Marcin Olszewski" PDF [452.57K]
Test Devialet 400 (Audio Magazyn marzec 2015) - "... Brzmienie krystalicznie czyste, przejrzyste, dynamiczne. Zjawiskowy bas - dokładny i pełen energii. Swobodnie wchodzi na wysokie poziomy głośności..." PDF [1.32M]
Test Devialet 240 (Audio Magazyn marzec 2014) - "... Nowoczesna, intrygująca, a jednocześnie subtelna forma w mistrzowskim wydaniu..." PDF [2.15M]
Test Devialet 110 (Audio-Video Magazyn styczeń 2014) - "...Tak zaawansowane technicznie urządzenie audio za nieco ponad 20 tyś. złotych - to autentyczna rzadkość w high-endzie. Devialet pisze nowy rozdział w historii sprzętu audio najwyższej jakości."... PDF [2.12M]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
  • Certyfikat Roon Ready dla serii Expert Pro Devialeta

    Devialet opracował i udostępnił nową wersję oprogramowania dla swojej serii Expert Pro. Najnowsza aktualizacja zapewnia wzmacniaczom z tej linii zgodność z certyfikatem Roon Ready. Klienci, którzy zdecydują się na zakup urządzenia Expert Pro zyskają roczną (stereo) lub dożywotnią (dual mono) subskrypcję Roon.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław