Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Devialet 200 - Audiophile Evolutive System

Od „szalonego” planu do rewolucji w świecie audio!

Zaprojektowany dla najbardziej wymagających miłośników muzyki.

Devialet 200 to nie tylko wzmacniacz. Devialet jako pierwszy przekazuje na Twoje ręcę wszystkie elementy zestawu audio w jednym jakże szykownym i pięknym opakowaniu: wzmacniacz zintegrowany, przetwornik C/A, streamer oraz przedwzmacniacz gramofonowy.

Devialet 200 to również najwyższej jakości dźwięk, unikalna topografia elektroniczna, niesamowite parametry pracy urządzenia oraz charakterystyczna piękna, stylowa, wykonana w całości z aluminium, nowoczena obudowa urządzenia

Oprócz tego Devialet 200 jest urządzeniem nietuzinkowym nie tylko dlatego, że jest najnowocześniejszym urządzeniem na rynku. Jest również inny dlatego, że tylko z Devialet możesz tworzyć tysiące konfiguracji dla zapewnienia najlepszych wrażeń muzycznych i dostosowania do własnych preferencji.

Dzięki możliwości wprowadzania własnych konfiguracji online możesz w sposób łatwy i przyjemny modyfikować parametry urządzenia, ustawiać moc wzmacniacza czy posiadanej wkładki gramofonowej. Żaden producent nie oferuje takich możliwości. Tylko z Devialet będziesz mógł w najmniejszych szczegółach zestroić posiadany zestaw audio.

Zapewne zastanawiasz się co skrywa wnętrze Devialet 200? Zapoznaj się z informacjaki poniżej, które jeszcze bardziej utwierdzą Cię w przekonaniu o tym jak nowoczesne i zaawansowane jest to urządzenie.


Model Devialet 200 jest większym bratem modelu Devialet 120.

Jeżeli spojrzymy na stronę konstrukcyjną Devialet 200 wykorzystuje on te same elementy i podzespoły, co pozostałe urządzenia producenta. Prezentowany projekt może pochwalić się maksymalną mocą 200 W na kanał i kompletnym wyposażeniem. Oprócz gniazd optycznych (Toslink i minijack), współosiowych, Ethernet i USB użytkownik może korzystać z liniowego zaawansowanego przedwzmacniacza gramofonowego, wyjścia cyfrowego, wyjścia subwoofera, a także wejść/wyjść RS232 i wyzwalacza. 

Poza tym urządzenie Devialet 200 może był łączone z kolejnymi urządzeniami Devialet 200 w celu strorzenia jeszcze mocniejszego, jeszcze bardziej rozbudowanego systemu audio. Możesz połączyć aż 8 sztuk Devialet 200 aby cieszyć się pełnym, bezkompromisowym, potężnym zestawem audio.

Wszystkie urządzenia Devialet z linii Expert zostały zaprojektowane tak aby być cały czas na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Platforma EVO jest obsługiwana przez algorytm, który stale podlega modyfikacjom, dzięki którym możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie nie "zestarzeje się" i będzie na czasie z aktualnymi trendami rynkowymi przez wiele lat. A to wszystko otrzymujesz w postaci regularnych, bezpłatnych aktualizacji oprogranowania!

Sercem urządzenia jest opracowana i opatentowana przez Devialet technologia hybrydowa ADH (Analog Digital Hybrid), która łączy ekstremalną wierność wzmacniacza klasy A z mocą wzmacniacza klasy D, zapewniając najlepsze parametry jakie są obecnie możliwe. Jest to połączenie dwóch światów analogowego, który charakteryzuje się niezwykłą muzykalnością oraz świata cyfrowego, którego walorem jest możliwość osiągania niezwykle wysokich paramentrów wzmocnienia.

Kolejną rewolucją w świecie audio jest technologia SAM, maksymalnego wykorzystania potencjału posiadanego zestawu kolumn głośnikowych.

Wszystkie nowe urządzenia można doposażyć w najnowszą autorską technologię Devialet – SAM (Speaker Active Matching). Co to jest SAM? Sygnał muzyczny obrabiany jest w czasie rzeczywistym i adaptowany jest do charakterystyki głośników, dzięki czemu ciśnienie dźwięku odtwarzanego przez przetworniki odpowiada dokładnie temu, co zostało zarejestrowane przez mikrofon. Do obróbki sygnału system wykorzystuje niezwykle mocny cyfrowy procesor dźwięku, który m.in. wykorzystując maksimum potencjału mechanicznego głośników rozszerza odpowiedź niskich częstotliwości (aż do 25 Hz) oraz zapewnia efektywną ochronę przetworników, eliminując możliwość zniszczenia ich podczas słuchania przy wysokim poziomie głośności. 

Kolejną zaletą SAM jest brak konieczności wprowadzania jakichkolwiek modyfikacji sprzętowych. Wystarczy w konfiguratorze online wybrać z listy model używanych głośników i aktywować SAM, a urządzenie Devialet automatycznie rozpozna profil głośników i będzie gotowe do tego, aby w kilka sekund przesłać perfekcyjnie dopasowany sygnał tak jak ma to miejsce w przypadku niezwykle szanowanych kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins 802 Diamond.

A co z kolumnami, które jeszcze nie posiadają profilu SAM? Nic straconego. Na stronie voteforsam.devialet.com pomożesz zagłosować na swoje kolumny głośnikowe. Im więcej głosów, tym szybciej Twoje kolumny zostaną „przebadane” przez inżynierów Devialet. Baza głośników jest wciąż rozszerzana, a użytkownicy mają wpływ na to, które kolumny zostaną przebadane w pierwszej kolejności.

Możesz również skorzystać z nowości przedstawionej na targach w Monachium w 2015 roku. Mianowicie z SAM Lab. Zminiaturyzowanego laboratorium SAM, które pozwala w sposób łatwy i przyjemny w Twoim domowym zaciszu stworzyć model SAM dla posiadanych kolumn głośnikowych.

Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem jest zastosowanie unikalnego przedwzmacniacza gramofonowego.

RAM - Record Active Matching jest rozwiązaniem, którym może poszczycić się jedynie Devialet. Od tej pory możesz w sposób najbardziej precyzyjny dostroić przedwzmacniacz gramofonowy do posiadanej wkładki gramofonowej. Wszelkich ustawień dokonujesz w konfiguratorze on line i na bieżąco zmieniasz parametry przedwzmacniacza gramofonowego. Do Twojej dyspozycji przekazane zostało aż 11 krzywych takich jak: RIAA 1953, RIAA 1976, NAB, RCA, COLUMBIA, EMI, AES, DECCA, L'OISEAU LYRE, TELEFUNKEN, CAPITOL, MGM czy ESOTERIC. To wszystko otrzymujesz z urządzeniem Devialet. Ponadto jeżeli chciałbyś w sposób szybki i przyjemny skonfigurować cały zestaw to wystarczy w konfiguratorze on line wybrać posiadają przez Ciebie markę wkładki gramofonowej a następnie model wkładki np. Audio-Technica AT-OC9/III a parametry zostaną automatycznie zapisane w Twojej konfiguracji.

Natomiast jeżeli jesteś fanem muzyki zapisanej w postaci plików cyfrowych to Devialet będzie doskonałym urządzeniem, które poradzi sobie z plikami zapisanymi w wielu formatach.

Dzięki zastosowaniu własnego, opatentowanego przetwornika cyfrowo-analogowego DAC magic wire oraz najnowszego rozwiązania inżynierów z Francji aktualizacją MAT DSD ENGINE, będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością utworów zapisanych w formacie DSD. Nowa funkcjonalność dostępna jest po aktualizacji oprogranowania do wersji V8, dostępna poprzez wejście USB, a także za pośrednictwem wejścia XLR, optycznego TOSLINK oraz wszystkich cyfrowych wejść koncentrycznych.

Jeżeli uważasz, że tak kompatkowe urządzenie potrafi tak wiele to informujemy, że to jeszcze nie koniec rewolucji! Aby zwiększyć wygodę użytkowania na Twoje ręce zostało przekazane kolejne autorski rozwiązanie. Devialet AIR.

Streamer wysokiej rozdzielczości, dzięki któremu możesz odtwarzać dowolną muzykę zgromadzoną lub przesyłaną z komputera, tabletu i smartfonu w jakości HD poprzez wi-fi czy ethernet. Devialet AIR (Asynchronous Intelligent Route) jest najbardziej zaawansowaną na świecie technologią streamingu audio.

Aby przekonać się, że zarówno SAM, RAM oraz AIR naprawdę działa przyjdź do jednego z salonów Top Hi-Fi zlokalizowanych w największych miastach w Polsce aby posłuchać tych niezwykle rewolucyjnych, wielokrotnie nagradzanych urządzeń!

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 200 W
Impedancja głośników (min) od 2 do 8 Ω
Typ wzmacniacza Hybrydowy ADH
Pasmo przenoszenia -
Stosunek sygnał/szum 130dB
Zniekształcenia THD 0,001% przy pełnej mocy
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne, USB
Wejście gramofonowe Tak (MM/MC)
Wyjście słuchawkowe Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Tak
Korekcja tonów Tak
Pilot Tak
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator Impulsowy
Pobór mocy (max) -
Pobór mocy (standby) -
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 383 x 40 x 383
Waga kg 5,9
Inne -

AIR (Asynchronous Intelligent Route)

AIR (Asynchronous Intelligent Route) – opracowana przez Devialet najbar...

AIR (Asynchronous Intelligent Route) – opracowana przez Devialet najbardziej zaawansowana technologia przesyłu dźwięku. Dzięki asynchronicznemu projektowi, kiedy naciśniesz przycisk „Play”, do Devialet zostaje przesłany plik zawierający nagranie, a nie sama muzyka z komputera. Devialet natychmiastowo sprawdza wszystkie dane, odzyskuje zgubione pakiety, przetwarza całą ścieżkę i odtwarza ją w rytm zegara taktującego we wzmacniaczu. Efekt?  Niezwykle dokładna (bit-perfect) reprodukcja bez cyfrowego jitteru dla każdego z formatów i po raz pierwszy aż do 192 kHz/24 bitów. Devialet AIR jest łatwym i przyjemnym w użytkowaniu najlepszym możliwym źródłem dźwięku.

Urządzenia Devialet są już wyposażone w technologię AIR. Połącz urządzenie z siecią Wi-Fi, co wymaga zaledwie wybrania kilku opcji w konfiguratorze. Aby używać AIR na komputerze, pobierz program Devialet AIR i zainstaluj go w swoim komputerze Mac lub PC. Devialet natychmiast stanie się nowym wyjściem dźwiękowym dla twojego komputera. Wybierz go, a wszystkie materiały dźwiękowe z komputera będą od tej chwili przetwarzane i wzmacniane przez Devialet. Aplikacje iOS lub Android, wymagane do odtwarzania muzyki zgromadzonej w smartfonie należy pobrać z Appstore lub Google Play.

ADH (Analog Digital Hybrid)

ADH (Analog Digital Hybrid) obecnie odnosi się do serca Devialet. Łącząc opat...

ADH (Analog Digital Hybrid) obecnie odnosi się do serca Devialet. Łącząc opatentowany analogowy wzmacniacz klasy A, źródło wyśmienitej muzykalności, z ośmioma wzmacniaczami klasy D, gwarantującymi kompaktową konstrukcję o dużej mocy, Devialet oferuje najlepsze właściwości z obu światów. Ta inwencja opiera się licznych opatentowanych technologicznych udoskonaleniach.

  • Zmiennoprzecinkowa integralna cyfrowa obróbka sygnału 192 kHz/40 bitów
  • Bezstratna ścieżka prądowa pomiędzy przetwornikiem C/A i wzmacniaczem klasy A
  • Krótki, zaledwie 5-cm obwód pomiędzy przetwornikiem C/A i złączami głośnikowymi
  • Opatentowane przełączane zasilanie 600 W, wartość szczytowa 2500 W
  • Opatentowany przetwornik C/A z topologią „Magic Wire” 192 kHz/24 bity
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Video
Devialet An Epic Story ENG - ... Tak to wszystko się zaczęło ... MP4 [37.97M]
Devialet ADH + SAM The Audio Revolution ENG - La Revolution ! MP4 [21.28M]
Katalog
Katalog Devialet Expert PL - Devialet Expert to urządzenia na lata, podlegające stałym aktualizacjom, unowocześnianiu, podążające razem z trendami rynkowymi. Nie możesz w to uwierzyć? Przeczytaj katalog i przekonaj się sam jak wyjątkowe są to urządzenia... PDF [6.10M]
Katalog Devialet Expert ENG - Urządzenia serii Expert z tej francuskiej stajni piszą nową historię w dziedzinie audio. Opatentowana, nowa technologia wzmocnienia dźwięku ADH ustawia urządzenia Devialet na pierwszym miejscu w dziedzinie innowacyjności i możliwości sonicznych. Devialet Expert wyznacza nowe standardy... PDF [376.88K]
Katalog Devialet Phantom ENG - Urządzenia, które wyznaczają nowy kierunek całej branży audio. Devialet Phantom zmienia reguły gry... PDF [1.71M]
Katalog Devialet Phantom PL - Niezwykle nowoczesne, zawierające wiele opatentowanych technologii. Urządzenie wyznaczające nowe standardy w dziedzinie przetwarzania dźwięku. Przed Państwem Devialet Phantom... PDF [1.73M]
Broszura Devialet PL - 88 patentów, ponad 40 nagród... Devialet zmienia świat muzyki... PDF [15.16M]
Devialet Phantom - Korzystanie z urządzenia - PDF [907.49K]
Devialet Phantom - Instalacja Urządzenia - PDF [659.19K]
Devialet Expert - Korzystanie z konfiguratora online - PDF [424.11K]
Devialet Expert - Informacje Ogólne - PDF [385.64K]
Press info
Oprogramowanie v8 Devialet Expert ENG - PDF [1.07M]
Test / Recenzja
Test Devialet Phantom Silver (iMagazine PAŹDZIERNIK 2015) - "...Jeden z bohaterów filmu "Włoska robota" zapytany o to, co sobie kupi za pieniądze uzyskane z wielkiego skoku, odpowiada: "Kupię sobie zestaw stereo tak mocny, że zrywa dziewczynom ubrania". Chyba ten film musieli oglądać inżynierowie Devialet w czasie tworzenia głośników Phantom..." Norbert Cała iMagazine PDF [1.34M]
Test Devialet Phantom Gold (iMagazine PAŹDZIERNIK 2017) - "... COŚ NIEWIARYGODNEGO... Mógłbym napisać takie oklepane hasło, jak "Devialet Gold Phantom, to Mercedes wśród głośników bezprzewodowych", ale uwierzcie mi, Mercedes nie wyróżnia się wśród samochodów tak, jak Phantom wśród głośników..." iMagazine PDF [5.38M]
Test Devialet Expert Pro 220 (Hi-Fi World PAŹDZIERNIK 2017) ENG - "...The Devialet Expert Pro 220 is a triumph of ingenious engineering hardnessed in the pursuit of excellent sound and 21 st century flexibility. If You like to hear Your music just as it was recorded, you'll love this amplifier..." Jon Myles Hi-Fi World PDF [2.86M]
Test DEVIALET PHANTOM (antyweb.pl LISTOPAD 2016) - ... "Zapewniam, że każdy gość po ujrzeniu Phantoma najpierw zapyta skonsternowany "a co to jest? po czym i tak nie uwierzy w wasze tłumaczenia i będzie chciał usłyszeć jak to gra. U mnie tak było za każdym razem...Każdy myślał, że to sam plastik, a tak naprawdę to 12 kilogramów bardzo solidnie zbudowanego małego dzieła sztuki w stylu hi-tech..." Marcin Matysiak Antyweb JPG [2.41M]
Informacje techniczne Devialet Expert Pro - Nowa odsłona doskonałości... Dowiedz się co oferuje nowy Devialet Expert Pro. EXT [4.00K]
Test Devialet Phantom Silver (iMagazine Październik 2015) - "Jeden z bohaterów filmu „Włoska robota” zapytany o to, co sobie kupi za pieniądze uzyskane z wielkiego skoku, odpowiada: „Kupię sobie zestaw stereo tak mocny, że zrywa dziewczynom ubrania”. Chyba ten film musieli oglądać inżynierowie Devialet w czasie tworzenia głośników Phantom..." Norbert Cała iMagazine PDF [3.14M]
Test Devialet Phantom, Silver Phantom, Dialog (Audio Magazyn październik 2015) - Test magazynu "Audio" głośników bezprzewodowych Devialet Phantom i Silver Phantom oraz modułu komunikacji bezprzewodowej Devialet Dialog PDF [558.94K]
Reportaż Poranek z Devialetem w Top Hi-Fi (Soundrebels lipiec 2014 Jacek Pazio) - "...Projekt plastyczny swą minimalistyczną, perfekcyjnie wykonaną bryłą podąża, a nawet wyprzedza dwudziestopierwszowieczne High Endowe konstrukcje. Wglądające jak błyszcząca srebrem polerowanego aluminium płaszczka urządzenie, w dążeniu do podkreślenia nietuzinkowego podejścia działu projektów plastycznych, otrzymało równie jak ono przyciągającego wzrok pilota... Jacek Pazio" PDF [459.99K]
Reportaż Poranek z Devialetem w Top Hi-Fi (Soundrebels lipiec 2014 Marcin Olszewski) - "...Kilkugodzinny odsłuch, a raczej wstępne zapoznanie się z możliwościami Devialeta 250 - ultranowoczesnego serca teraźniejszych i przyszłych wybitnie high-endowych systemów pokazał nam nad wyraz dobitnie, jaki potencjał drzemie we właściwy sposób okiełznanej cyfrze... Marcin Olszewski" PDF [452.57K]
Test Devialet 400 (Audio Magazyn marzec 2015) - "... Brzmienie krystalicznie czyste, przejrzyste, dynamiczne. Zjawiskowy bas - dokładny i pełen energii. Swobodnie wchodzi na wysokie poziomy głośności..." PDF [1.32M]
Test Devialet 240 (Audio Magazyn marzec 2014) - "... Nowoczesna, intrygująca, a jednocześnie subtelna forma w mistrzowskim wydaniu..." PDF [2.15M]
Test Devialet 110 (Audio-Video Magazyn styczeń 2014) - "...Tak zaawansowane technicznie urządzenie audio za nieco ponad 20 tyś. złotych - to autentyczna rzadkość w high-endzie. Devialet pisze nowy rozdział w historii sprzętu audio najwyższej jakości."... PDF [2.12M]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław