Marka: AVM

Evolution A 3.2

Outlet

AVM Evolution A 3.2 - wzmacniacz zintegrowany

Najwyższa jakość dźwięku, niezrównane wzornictwo łączące w sobie elegancję i funkcjonalność przy zachowaniu prostoty obsługi są dla AVM standardem podczas tworzenia komponentów hi-fi. Zintegrowany wzmacniacz A3.2 jest perfekcyjnym przykładem doktryny inżynieryjnej niemieckiego producenta.

Najważniejsze cechy:

 • wysoce wydajne stopnie wyjściowe z 175 W/kanał 4 Ω,
 • regulacja barwy brzmienia,
 • duża liczba złącz - w tym zbalansowane XLR,
 • wyjście słuchawkowe
 • filtr parametryczny loudness
 • aluminiowy pilot RC 3

AVM Evolution A 3.2

Model A3.2 jest bardzo łatwy w użytkowaniu i zapewnia wiele funkcji przyjaznych dla użytkownika, umożliwiając skonfigurowanie urządzenia według osobistych preferencji. Wzmacniacz pozwala m.in. nadawać własne nazwy wejściom i określać ich czułość. W ten sposób, wraz z możliwością rozbudowy konstrukcji, A3.2 gwarantuje czystą, wieloletnią radość ze słuchania muzyki. Informacje o statusie pracy wzmacniacza przekazuje duży i jasny wyświetlacz (niebieski) z funkcją przyciemnienia.

Fantastyczne możliwości A3.2 to w dużej mierze zasługa wysoko wydajnych stopni wyjściowych dostarczających moc 175 W na kanał przy obciążeniu 4 Ω (100 W na kanał przy 8  Ω). Użytkownik może regulować barwę brzmienia (basy i soprany z opcją ominięcia układu regulacji barwy), a także korzystać z filtra parametrycznego loudness. Funkcjonalność A3.2 zwiększają opcjonalne moduły: przedwzmacniacza gramofonowego MM/MC, tunera FM-RDS oraz USB DAC z próbkowaniem w górę do 192 kHz/24 bity (USB, SPDIF koncentryczny i TOS-link).

A3.2 dzieli najważniejsze rozwiązania techniczne ze swoimi bliźniaczymi modelami A5.2 oraz PA 3.2. Ten to niezwykle wszechstronny wzmacniacz zintegrowany zapewnia swojemu właścicielowi pięć wejść liniowych (w tym zbalansowane XLR), wejście na panelu frontowym (alternatywnie może być używane jako złącze słuchawkowe) i trzy sloty na opcjonalne moduły łączące wzmacniacz z dowolnym źródłem. Wzmacniacze mocy można podłączać za pomocą złączy RCA cinch, a aktywny subwoofer do wejścia/wyjścia procesora.

AVM Evolution A 3.2

Evolution A3.2, tak jak wszystkie komponenty hi-fi AVM, jest starannie projektowany i montowany w Malsch w Niemczech. W pobliżu znajdują się także dostawcy obudów i elementów elektronicznych. Ta bliskość pomaga z łatwością utrzymywać najwyższą jakość dostarczanych części i urządzeń hi-fi, w których są one wykorzystywane.

Podczas całego procesu produkcji wykonywane są wielokrotne testy, aby zapewnić absolutną jakość produktów AVM. Po zakończeniu montażu i przeprowadzeniu pierwszej kontroli każdy egzemplarz musi przejść test potwierdzający jego niezawodność. Następnie przeprowadzana jest dokładna inspekcja końcowa przed zapakowaniem urządzenia i jego wysyłką. Wszystko to jest gwarancją doskonałego produktu.

Specyfikacja AVM Evolution A 3.2

Moc wyjściowa2 x 175 W
Impedancja głośników (min)4
Wyjście słuchawkoweTak
Korekcja tonówNie
PilotNie
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Wymiary (S x W x G) mm430 x 100 x 325
Waga kg8

Opinie o AVM Evolution A 3.2

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Lendrop

  Ocena:
  Ocena: 5
  Słuchałem z odtwarzaczem CD 3.2 jako komplet z kolumnami ProAc Response D Two i B&W 705 S2 i o dziwo z jednymi i drugimi grał więcej niż dobrze.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: