Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Tuner FM z DAB+ Rotel RT-1570 z funkcjami sieciowymi i obsługą formatów wysokiej rozdzielczości

Rotel RT-1570 jest zaawansowanym technicznie i wszechstronnym tunerem, który nie tylko umożliwia odbiór konwencjonalnych stacji FM i cyfrowych DAB+, lecz także zapewnia dostęp do radia internetowego i nagrań odtwarzanych z serwera muzycznego. Dzięki wysokiej klasy podzespołom, takim jak przetwornik cyfrowo-analogowy Wolfson, specjalnie opracowany przez Rotela transformator toroidalny z niezależnym zasilaniem dla sekcji cyfrowej i analogowej oraz kondensatorom foliowym, urządzenie zapewnia niezwykle czysty i naturalny dźwięk.

Możliwości Rotela RT-1570 sięgają dużo dalej, niż tylko odtwarzanie audycji radiowych i muzyki z sieci. Tuner obsługuje również liczne formaty muzyczne, w tym najpopularniejsze MP3, FLAC, WAV, ALAC i AIFF, umożliwiając odtwarzanie plików z częstotliwością próbkowania aż do 96 kHz/24 bitów. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że muzyka nadawana przez internetowe serwisy radiowe i pliki wysokiej rozdzielczości, np. zgromadzone na domowym serwerze z mediami, zostaną odtworzone przy zachowaniu ich natywnego formatu i rozdzielczości. 

Sekcja tunera
Bluetooth Nie
Zakresy fal DAB+, FM
Pasmo przenoszenia (FM) 10Hz - 15kHz
Stosunek sygnał/szum (FM) 65dBf
Zniekształcenia THD (FM) 0.2%
Czułość użytkowa (FM) 22.2dBf
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Katalog
Katalog produktów Rotel - A Passion for Performance PDF [24.77M]
Rotel - katalog 2015 - Pełny katalog marki Rotel na rok 2015 EXT [4.00K]
Test / Recenzja
Test - Rotel RA-1572 (Audio, grudzień 2018) - W ofercie Rotela znajdziemy pięć wzmacniaczy zintegrowanych; trzy tańsze poznamy po symbolu A, a dwa droższe – po RA. Najlepszą integrę RA-1592 już testowaliśmy, teraz zajmujemy się więc “vice”, ale już na początku możemy zdradzić, że chociaż jest tańszy, to konstrukcyjnie i funkcjonalnie – bardzo podobny. Rotel wprowadza nowoczesne funkcje, przetworniki C/A, wejścia USB, a także rozwiązania sieciowe. Tak też jest w przypadku RA-1572, w którym to wszystko zamknięto wygodnie w dużej, masywnej obudowie. Wielkość niektórych zniechęci, ale wielu wciąż ucieszy. Tym bardziej, że RA-1572 zawiera solidne, klasyczne końcówki w klasie AB, generujące sporą moc. PDF [781.65K]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław