Rotel RC-1572

Audiofile dążą do oddzielenia przedwzmacniacza, od końcówki mocy, w celu uzyskania najlepszej jakości brzmienia. Rotel RC-1572 jest odpowiedzią na taką potrzebę, wzbogaconą o nowoczesne rozwiązania ze świata audio.

Kluczowe cechy:

  • Wejścia i wyjścia XLR, oraz RCA
  • Wejście gramofonowe Phono
  • Cyfrowe wejścia współosiowe, optyczne i USB
  • Bluetooth aptX
  • Wysokiej rozdzielczości przetwornik CA firmy AKM, akceptujący sygnały PCM do 32bit/384kHz i DSD przez złącze USB
  • Możliwość zdalnego sterowania poprzez aplikację
Przedwzmacniacz RC-1572 pozwoli uzyskać doskonałe brzmienie ze wzmacniaczy mocy, oraz rozbuduje system o nowoczesne rozwiązania. Dzięki dokładnemu projektowi, sekcja analogowa przedwzmacniacza spełni wymagania brzmieniowe nawet doświadczonego użytkownika. Dzięki wejściom XLR i RCA, urządzenie może być wykorzystane w dowolnym systemie audio. Rozwiązania zastosowane w tym urządzeniu czerpane są z modelu flagowego firmy Rotel, RC-1590. Pozwala to na nie tylko uzyskanie firmowego brzmienia, ale również wysokiej funkcjonalności.
 
Rotel RC-1572

Wejścia RC-1572 nie ograniczają się do sygnałów analogowych. Dzięki wbudowanemu przetwornikowi CA, najnowsza konstrukcja japońskiego producenta pozwala na korzystanie ze źródeł cyfrowych. Do dyspozycji użytkownika oddano wejścia współosiowe, optyczne, oraz dwie odmiany USB, jedna dla PC i Mac, a druga dla przenośnych urządzeń Apple. Dzięki temu, możemy wykorzystać nasz sprzęt audio nie tylko słuchania muzyki, ale też do rozrywki multimedialnej. Połączenie USB z komputerem pozwoli na odtwarzanie najwyższej jakości plików z muzyką, czyli gęstych plików PCM, oraz DSD. Moduł Bluetooth w standardzie aptX zapewni strumieniowanie muzyki z urządzeń przenośnych w standardzie płyty CD.

Możliwość podłączenia do sieci pozwala na sterowanie urządzeniem poprzez aplikację na smartfon, lub tablet. Razem z wieloma wejściami dla sygnałów cyfrowych daje to urządzenie niezwykle funkcjonalne, jednak rdzeniem tego przedwzmacniacza jest doskonały tor analogowy. Dzięki temu, RC-1572 jest doskonałym ulepszeniem dla posiadanego systemu audio

Specyfikacja Rotel RC-1572

Pasmo przenoszenia20 Hz - 20.000
Zniekształcenia THD<0,004
Korekcja tonówTak
PilotTak
Pobór mocy (max)15
Pobór mocy (standby)≤ 0,5
Wymiary (S x W x G) mm431 x 99 x 338
Waga kg7,4

Polecane Produkty

Akcesoria do Rotel RC-1572

Opinie o Rotel RC-1572

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: