Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Przedwzmacniacz stereofoniczny RC-1570 to konstrukcja łącząca zaawansowany układ cyfrowy z przetwornikiem C/A i stopniami analogowymi. Za stabilne zasilanie wszystkich układów, nawet pod dużym obciążeniem, odpowiada duży toroidalny transformator i regulowane źródło zasilania. W urządzeniu zastosowano wyselekcjonowane podzespoły, a staranne zaprojektowanie ścieżek sygnałów o niskim poziomie zapewnia doskonały stosunek sygnał/szum, przejawiający się niesamowitą dynamiką muzyczną, detalicznością i potęgą. 
 


RC-1570 pozostaje przy tym bardzo elastyczną konstrukcją. 4 wejścia cyfrowe (2 współosiowe i 2 optyczne) oraz PC-USB na tylnym panelu umożliwiają współpracę z cyfrowymi źródłami o rozdzielczości aż do 192 kHz/24 bitów. 4 wejścia przygotowano z myślą o dekoderach telewizyjnych, telewizorach oraz odtwarzaczach Blu-ray. Wejście PC-USB z kolei pozwala odtwarzać muzykę z cyfrowej biblioteki komputerowej przy wykorzystaniu oprogramowania iTunes lub Windows Media Player. Ponadto do urządzenia dołączony jest specjalny klucz Bluetooth, który można podłączyć do wejścia USB na przednim panelu.

Model RC-1570 wykorzystuje wysokiej jakości przetwornik C/A Wolfson. Zestaw złączy obejmuje wejścia analogowe zbalansowane (XLR) i konwencjonalne RCA. Ponadto urządzenie umożliwia współpracę z gramofonami wyposażonymi we wkładki MM. 

Sekcja przedwzmacniacza
Pasmo przenoszenia 10 Hz - 95.000
Zniekształcenia THD 0,004
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA, XLR
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne, USB
Wejście gramofonowe Tak (MM)
Wyjścia RCA, XLR
Wyjście słuchawkowe Tak
Port RS-232 Tak
Wyzwalacz 12V Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Tak
Pilot Nie
Zasilanie
Transformator Nie
Pobór mocy (max) 15
Pobór mocy (standby) ≤ 0,5
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 431 x 99 x 320
Waga kg 7,0
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Katalog
Katalog produktów Rotel - A Passion for Performance PDF [24.77M]
Rotel - katalog 2015 - Pełny katalog marki Rotel na rok 2015 EXT [4.00K]
Test / Recenzja
Test - Rotel RA-1572 (Audio, grudzień 2018) - W ofercie Rotela znajdziemy pięć wzmacniaczy zintegrowanych; trzy tańsze poznamy po symbolu A, a dwa droższe – po RA. Najlepszą integrę RA-1592 już testowaliśmy, teraz zajmujemy się więc “vice”, ale już na początku możemy zdradzić, że chociaż jest tańszy, to konstrukcyjnie i funkcjonalnie – bardzo podobny. Rotel wprowadza nowoczesne funkcje, przetworniki C/A, wejścia USB, a także rozwiązania sieciowe. Tak też jest w przypadku RA-1572, w którym to wszystko zamknięto wygodnie w dużej, masywnej obudowie. Wielkość niektórych zniechęci, ale wielu wciąż ucieszy. Tym bardziej, że RA-1572 zawiera solidne, klasyczne końcówki w klasie AB, generujące sporą moc. PDF [781.65K]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław