Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Przedwzmacniacz M17 NAD

Otocz się perfekcją. M17 kontynuuje godne pozazdroszczenia zadanie reprezentowania najwyższej jakości parametrów dźwięku przestrzennego. Nieskończone możliwości to konsekwencja najbardziej imponujących funkcji M17, Modular Design Construction (MDC) – naszej sprawdzonej metody zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się produktu. Dolby® TrueHD™, DTS® Master Audio™ i innowacyjny obwód NAD’a EARS™ (stereo do surround) zapewnia hiperrealizm, który przechwytuje każdy wymiar przedstawienia. Dodaj bitowo perfekcyjną obróbkę wideo, a M17 zapewni najdokładniejszy dźwięk i wrażenia wizualne, jakie można doświadczyć. M17 nie ma sobie równych pod względem elastyczności i najnowszych cyfrowych technologii.

Modular Design Construction (MDC)

Dzięki MDC wszystkie główne układy cyfrowe mogą zostać unowocześnione i wymienione, aby zapewnić M17 nieograniczoną nowoczesność i sprawność. Ta innowacja NAD jest unikatową architekturą, która pozwala nadążać za szybko zmieniającym się światem cyfrowych formatów, poprzez udostępnienie złączy i aktualizowanie funkcjonalności wraz z pojawieniem się nowych technologii. Dzięki instalowanym przez dealerów modułom, MDC zapobiega przedwczesnemu starzeniu się, a sprzęt pozostaje cały czas kompatybilny z najnowszymi udoskonaleniami w zakresie wydajności AV. M17 można uaktualniać w zależności od potrzeb i zamiarów rozwoju sprzętu przez użytkownika. Wystarczy wymienić moduł, który wymaga aktualizacji, bez potrzeby kupowania całkowicie nowego przedwzmacniacza z procesorem AV.

W pełni funkcjonalna przestrzenność

M17 kontynuuje odpowiedzialne zadanie urzeczywistniania najlepszych parametrów dźwięku przestrzennego. Urządzenie umożliwia pełne przełączanie HDMI wideo i dekodowanie dźwięku surround. M17 wyposażony jest w wyrafinowane udogodnienia, takie jak obsługę bezstratnych formatów dźwięku surround wysokiej rozdzielczości, opracowany przez firmę NAD układ EARS (stereo do surround) zoptymalizowany dla 7-kanałowego trybu przestrzennego, a także konfigurację Audyssey MultEQ i korekcję pokoju. Do konwersji cyfrowego strumienia bitów urządzenie wykorzystuje ekstremalnie liniowe przetworniki C/A wysokiej rozdzielczości, starannie wyselekcjonowane ze względu na swoje możliwości.

W pełni zbalansowane audio z oddzielnym zasilaniem liniowym

Tak jak wszystkie profesjonalne studia nagraniowe, M17 udostępnia w pełni zbalansowane wyjścia audio dla wszystkich siedmiu kanałów. Złącza XLR i specjalna elektronika interfejsu umożliwiają stosowanie długich przewodów bez wzmocnienia szumu lub utraty sygnału. Ciche czarne tło i wybuchowa dynamika zapewniane przez zbalansowany liniowy stopień wzmacniacza nadaje muzyce i filmom dramaturgię i emocje.

Elastyczna konfiguracja

Pełny zestaw przełączników wideo przystosowany jest do wszystkich popularnych formatów wideo (HDMI, Component Video, S-Video i Composite Video). Wejścia i wyjścia cyfrowe dostępne są zarówno jako koncentryczne i optyczne, co ułatwia podłączenie wszystkich źródeł cyfrowych. Wejścia cyfrowe konwertowane są do analogowych w celu użycia w Strefie 2, użytkownik może wybrać do konwersji niewykorzystywane wyjścia magnetofonowe dla Strefy 3 i Strefy 4 z niezależnym wyborem źródła i kontrolą głośności. Ponadto projektanci zadbali o łatwe podłączanie większej liczby kolumn głośnikowych, co umożliwia słuchanie muzyki w innych pokojach. Repeatery podczerwieni, wyzwalacze 12 V do automatycznego włączania i wyłączania wzmacniacza oraz port danych RS-232 ułatwiają podłączenie do bardzo zaawansowanego zautomatyzowanego systemu kontrolnego, np.  Savant lub Control4. Przemyślane funkcje takie jak dyskretne kody włączania i wyłączania, bezpośredni dostęp do wejść i pamięci stacji FM, umożliwiają zintegrowanie M17 z rozbudowanymi systemami zdalnego sterowania.

Spersonalizuj wstępne ustawienia AV

Elegancki wyświetlacz dotykowy TFT modelu M17 ułatwia konfigurowanie i sterowanie urządzeniem. Unikatowe funkcje takie jakie wstępne ustawienia AV i całkowicie elastyczna konfiguracja wejścia gwarantują niezrównaną elastyczność i łatwość użycia. M17 udostępnia pięć niezależnych predefiniowanych ustawień AV, które zapamiętują niektóre parametry, m.in. ustawienia kontroli barwy, umożliwiając ich szybkie przywołanie i ułatwiając dostosowanie systemu do różnego rodzaju materiałów audio-wizualnych. M17 zapamiętuje także ostatnio wykorzystywane ustawienia przy włączaniu i wyłączaniu trybu czuwania.

Kompletny i kompaktowy

M17 łączy wszystkie funkcje kontrolne i kodujące w jednej kompaktowej obudowie, nie poświęcając nic z wygody urządzenia, a poprzez odseparowanie stopni wzmacniacza zapewniając ogromny skok pod względem wydajności i elastyczności. Połącz go z 7-kanałowym wzmacniaczem mocy M27,  wykorzystującym najnowsze osiągnięcia cyfrowego wzmocnienia hybrydowego. M17 jest doskonałym przykładem wiedzy jakościowej zespołu projektowego NAD związanego z układami dekodowania cyfrowego, sekcją obróbki wideo, a także analogowych stopni przedwzmocnienia. Wraz z nowym, dotykowym ekranem i ergonomicznymi udoskonaleniami, które upraszczają obsługę, M17 będzie wymarzonym centrum zarządzania kina domowego. 

Sekcja przedwzmacniacza
Zniekształcenia THD <0.005%
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA, XLR
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne, USB
Wejście gramofonowe Nie
Wyjścia RCA, XLR
Wyjście słuchawkowe Nie
Port RS-232 Tak
Wyzwalacz 12V Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Tak
Pilot Tak
Zasilanie
Transformator Nie
Pobór mocy (standby) <0.5W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 156 x 386
Waga kg 10.9
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław