Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Przedwzmacniacz M12 NAD

Stworzony z myślą o przyszłości, M12 nie jest ani typowym przetwornikiem C/A, ani typowym przedwzmacniaczem. M12 jest centrum cyfrowego dźwięku ultrawysokiej rozdzielczości, który szczyci się kompletną listą audiofilskiego wyposażenia. Asynchroniczne USB 192/24 zapewnia nowoczesne możliwości połączeń z dowolnego źródła. Przetwarzanie DirectDigital™  i bufor klasy A gwarantują w czasie rzeczywistym 24-bitową dokładność od pierwszego do ostatniego bitu. M12 łączy wszystkie cyfrowe i analogowe źródła muzyczne i perfekcyjnie dopasowuje je do wzmacniaczy mocy i aktywnych głośników.


Innowacja NAD DirectDigital™

Wzmocnienie DirectDigital™ zapewnia najwyższy poziom wydajności. 35-bitowa ścieżka danych z 24-bitowymi współczynnikami i 62-bitową akumulacją, i wahającym się przycinaniem z powrotem do 35 bitów po funkcji DSP, gwarantuje całościową 24-bitową dokładność. Przy takim stopniu rozdzielczości wszystkie funkcje przedwzmacniacza mogą być zrealizowane z nowym poziomem precyzji, i wszystkie w cyfrowej domenie. Eliminuje to szum i zniekształcenia, na które podatne są analogowe obwody. Ze względu na superwysoką rozdzielczość, nawet 24-bitowe pliki przetwarzane są bez przycinania lub utraty informacji.

Bezkompromisowe połączenie

Ten najwyższej klasy przedwzmacniacz wyposażony jest w wejścia AES/EBU, asynchroniczne USB 192/24, cyfrowe wejścia optyczne i koncentryczne oraz zbalansowane i liniowe wejścia, wliczając zaawansowany stopień gramofonowy MC/MM. Ponadto bufor czystej klasy A, wykorzystując najnowocześniejsze superwzmacniacze operacyjne, udostępnia połączenia zbalansowane o niskiej impedancji, a także single-ended do wzmacniaczy mocy lub głośników aktywnych. Pilot steruje wszystkimi funkcjami i transmiterami podczerwieni, wyzwalaczami 12 V i portem szeregowym, co pozwala z łatwością zintegrować urządzenie z zaawansowanymi systemami kontrolnymi.

Precyzyjne dostrojenie systemu

Ze względu na potężną moc obliczeniową i ścieżkę sygnałową wysokiej rozdzielczości, możliwe było dołączenie dodatkowych interesujących funkcji, aby jeszcze bardziej udoskonalić muzyczne doświadczenie. Zamierzasz wzbogacić swój system o subwoofer? M12 wyposażony jest w zwrotnicę niskoprzepustową i górnoprzepustową drugiego rzędu, z możliwością wyboru częstotliwości. Użytkownik może także wybrać inne częstotliwości krzywych dla każdego filtru. Ten poziom elastyczności i precyzji możliwy jest wyłącznie dzięki perfekcyjnej architekturze DirectDigital.

Przyszłościowy moduł MDC

Jedno z najbardziej innowacyjnych udoskonaleń technologicznych firmy NAD – Modular Design Construction (MDC) – eliminuje proces starzenia się produktu, poprzez dostarczenie prostego sposobu aktualizacji, umożliwiającego wzbogacenie urządzenia o przyszłe rozwiązania i funkcje. Użytkownicy M12 mogą dodać opcjonalny moduł HDMI DD HDM-1 z 3 wejściami i 1 wyjściem (przepustowość 3D) i/lub sieciowy moduł audio, DD BluOS, z oprogramowaniem do zarządzania muzyką, które kontrolowane jest za pomocą urządzenia iOS lub Android. Moduł MDC DD BluOS umożliwia strumieniowanie z różnych serwisów muzycznych, strumieniowanie HD z urządzenia NAS, a także zapewnia dostęp do radia TuneIn. Dodatkowo moduł pozwala w pełni kontrolować muzyczną bibliotekę. Ponadto DD BluOS udostępnia zintegrowane połączenia Wi-Fi/Ethernet oraz Bluetooth aptX. 

Sekcja przedwzmacniacza
Zniekształcenia THD <0.0005%
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe XLR
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne, USB
Wejście gramofonowe Nie
Wyjścia XLR
Wyjście słuchawkowe Nie
Port RS-232 Tak
Wyzwalacz 12V Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Tak
Pilot Tak
Zasilanie
Transformator Nie
Pobór mocy (standby) <0.5W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 133 x 383
Waga kg 8.1
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Test / Recenzja
NAD M12 + M22 - test "Audio" - Dla wielu audiofilów NAD pozostanie na zawsze marką brytyjską i w gruncie rzeczy takie postrzeganie jest dla firmy korzystne. PDF [17.79M]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław