Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przedwzmacniacz NAD Masters M12

Stworzony z myślą o przyszłości, M12 nie jest ani typowym przetwornikiem C/A, ani typowym przedwzmacniaczem. M12 jest centrum cyfrowego dźwięku ultrawysokiej rozdzielczości, który szczyci się kompletną listą audiofilskiego wyposażenia. Asynchroniczne USB 192/24 zapewnia nowoczesne możliwości połączeń z dowolnego źródła. Przetwarzanie DirectDigital™  i bufor klasy A gwarantują w czasie rzeczywistym 24-bitową dokładność od pierwszego do ostatniego bitu. M12 łączy wszystkie cyfrowe i analogowe źródła muzyczne i perfekcyjnie dopasowuje je do wzmacniaczy mocy i aktywnych głośników.


Innowacja NAD DirectDigital™

Wzmocnienie DirectDigital™ zapewnia najwyższy poziom wydajności. 35-bitowa ścieżka danych z 24-bitowymi współczynnikami i 62-bitową akumulacją, i wahającym się przycinaniem z powrotem do 35 bitów po funkcji DSP, gwarantuje całościową 24-bitową dokładność. Przy takim stopniu rozdzielczości wszystkie funkcje przedwzmacniacza mogą być zrealizowane z nowym poziomem precyzji, i wszystkie w cyfrowej domenie. Eliminuje to szum i zniekształcenia, na które podatne są analogowe obwody. Ze względu na superwysoką rozdzielczość, nawet 24-bitowe pliki przetwarzane są bez przycinania lub utraty informacji.

Bezkompromisowe połączenie

Ten najwyższej klasy przedwzmacniacz wyposażony jest w wejścia AES/EBU, asynchroniczne USB 192/24, cyfrowe wejścia optyczne i koncentryczne oraz zbalansowane i liniowe wejścia, wliczając zaawansowany stopień gramofonowy MC/MM. Ponadto bufor czystej klasy A, wykorzystując najnowocześniejsze superwzmacniacze operacyjne, udostępnia połączenia zbalansowane o niskiej impedancji, a także single-ended do wzmacniaczy mocy lub głośników aktywnych. Pilot steruje wszystkimi funkcjami i transmiterami podczerwieni, wyzwalaczami 12 V i portem szeregowym, co pozwala z łatwością zintegrować urządzenie z zaawansowanymi systemami kontrolnymi.

Precyzyjne dostrojenie systemu

Ze względu na potężną moc obliczeniową i ścieżkę sygnałową wysokiej rozdzielczości, możliwe było dołączenie dodatkowych interesujących funkcji, aby jeszcze bardziej udoskonalić muzyczne doświadczenie. Zamierzasz wzbogacić swój system o subwoofer? M12 wyposażony jest w zwrotnicę niskoprzepustową i górnoprzepustową drugiego rzędu, z możliwością wyboru częstotliwości. Użytkownik może także wybrać inne częstotliwości krzywych dla każdego filtru. Ten poziom elastyczności i precyzji możliwy jest wyłącznie dzięki perfekcyjnej architekturze DirectDigital.

Przyszłościowy moduł MDC

Jedno z najbardziej innowacyjnych udoskonaleń technologicznych firmy NAD – Modular Design Construction (MDC) – eliminuje proces starzenia się produktu, poprzez dostarczenie prostego sposobu aktualizacji, umożliwiającego wzbogacenie urządzenia o przyszłe rozwiązania i funkcje. Użytkownicy M12 mogą dodać opcjonalny moduł HDMI DD HDM-1 z 3 wejściami i 1 wyjściem (przepustowość 3D) i/lub sieciowy moduł audio, DD BluOS, z oprogramowaniem do zarządzania muzyką, które kontrolowane jest za pomocą urządzenia iOS lub Android. Moduł MDC DD BluOS umożliwia strumieniowanie z różnych serwisów muzycznych, strumieniowanie HD z urządzenia NAS, a także zapewnia dostęp do radia TuneIn. Dodatkowo moduł pozwala w pełni kontrolować muzyczną bibliotekę. Ponadto DD BluOS udostępnia zintegrowane połączenia Wi-Fi/Ethernet oraz Bluetooth aptX. 

BluOS

Zniekształcenia THD<0.0005%
Wejścia analogoweXLR
Wejścia cyfroweCoaxial, Optyczne, USB
WyjściaXLR
Wyjście słuchawkoweNie
Port RS-232Tak
Wyzwalacz 12VTak
Korekcja tonówTak
PilotTak
Pobór mocy (standby)<0.5W
Wymiary (S x W x G) mm435 x 133 x 383
Waga kg8.1

Marka: NAD

M12

Cena promocyjna 14 999 zł Normalna cena 16 999 zł
/ sztuka
  • Zniekształcenia THD: <0.0005%
  • Wejścia analogowe: XLR
  • Wejścia cyfrowe: Coaxial, Optyczne, USB
  • Wyjścia: XLR

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 750 zł

Sprawdź szczegóły

Przedwzmacniacz Direct Digital z przetwornikiem C/A z asynchronicznym USB 192 kHz/24 bity. Urządzenie wykorzystuje przetwarzanie DirectDigital™ i bufor klasy A, co gwarantuje w czasie rzeczywistym 24-bitową dokładność. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: