Marka: Moon

740P

MOON Evolution 740P

Przedwzmacniacz Moon Evolution 740P to urządzenie stawiające jakość brzmienia na pierwszym miejscu. Pozwoli on na wysterowanie dowolnej końcówki mocy, a niezwykle precyzyjna regulacja głośności pozwoli na bardzo komfortowe użytkowanie.

 Moon Evolution 740P

Najważniejsze cechy:

  • Regulacja głośności M-eVOL2 z 530 krokami, pozwala na dokładną i płynną pracę
  • Szeroki wachlarz konfigurowalnych wejść RCA i XLR
  • Wyjścia RCA i XLR, o regulowanym, lub stałym poziomie
  • Stabilizatory M-LoVo dbają o dostarczenie bardzo czystego napięcia zasilania
  • System zasilania posiada system I2DCf, który poprawia jakość zasilania dzięki dodaniu cewki przy każdym elemencie aktywnym
  • Kompatybilny z zasilaczem 820S, który pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszego brzmienia
Moon Evolution 740P

Sercem każdego przedwzmacniacza jest układ regulacji głośności. Konstruktorzy kanadyjskiej firmy Moon opracowali własny system M-eVOL2. Dzięki unikalnej konstrukcji uzyskano nie tylko doskonałą rozdzielczość regulacji, aż 530 kroków, ale cały układ pozostaje przezroczysty dla dźwięku. Ruch gałki głośności przetwarza wysokiej klasy impulsator, który zapewni długie lata bezproblemowej pracy.

Moon Evolution 740P posiada bogaty zakres konfigurowalnych wejść. Układ wewnętrzny jest w pełni zbalansowany, co pozwala wykorzystać pełen potencjał połączeń XLR. Wejścia, czy to RCA, czy XLR można ustawić w trybie bypass, pomijającego regulację głośności. Pozwoli to na podłączenie przedwzmacniacza 740P do systemów kina domowego. Każde wejście posiada regulowany poziom wzmocnienia, w zakresie +-10dB. Dostępne wyjścia to jedna para XLR, oraz dwie pary wyjść RCA, z czego jedna o stałym poziomie wyjściowym. Dzięki temu kanadyjski przedwzmacniacz oferuje nie tylko świetną jakość dźwięku, ale również doskonałą funkcjonalność.

Podstawą każdego urządzenia audio jest stabilne i czyste zasilanie. Inżynierowie firmy Moon doskonale zdają sobie sprawę z tego faktu, więc wyposażyli Evolution 740P w bardzo zaawansowany system zasilania. Wykonano je w układzie dual-mono, co oznacza, że każdy kanał ma oddzielne zasilanie. Pierwszym stopniem stabilizacji napięcia są stabilizatory M-LoVo, które charakteryzują się nie tylko niskim poziomem szumów, ale również dużą precyzją działania. Przy każdym z analogowych układów scalonych umieszczono cewkę, która dba o jakość lokalnego zasilania. Jest to system I2DCf, który znacząco poprawia parametry i brzmienie urządzenia. Tak wysoki poziom dbałości o szczegóły sprawia, że przedwzmacniacz 740P należy do światowej czołówki.

Poza bogatym zestawem uniwersalnych wejść i wyjść, przedwzmacniacz 740P posiada również szeroki zestaw połączeń do sterowania. Poza obowiązkowym w urządzeniach interfejsem SimLink, kanadyjskie urządzenie dysponuje również wejściami Trigger, RS-232 i M-Lock. Pozwala to na łatwą integrację w każdym systemie, od Hi-Endowego stereo, po najwyższej klasy systemy domu inteligentnego i kina domowego. Dla najbardziej wymagających użytkowników dostępny jest zewnętrzny zasilacz 820S, który pozwoli na uzyskanie jeszcze doskonalszego dźwięku.

 

 

Specyfikacja Moon 740P

Pasmo przenoszenia5 Hz - 100 000 Hz
Zniekształcenia THD0.001%
Wymiary (S x W x G) mm476 x 102 x 419
Waga kg16

Opinie o Moon 740P

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: