Phantom II

Marka
Krell
Kategoria
Przedwzmacniacze
49 999
sztuka

Porównywarka 0
Dostępność:
Prosimy o kontakt
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Phantom II to niezwykle ciekawa konstrukcja, która zawiera zaawansowane technologie i doskonały wygląd przedwzmacniacza Phantom, ale zamknięta w pojedynczej obudowie. Często niedostrzegalny, przedwzmacniacz jest krytycznym komponentem w łańcuchu sygnału. Niewielki sygnał musi być wzmocniony na tyle starannie, by nie zniszczyć ulotnej inscenizacji i przestrzenności muzyki. Słyszana za pomocą Phantoma II muzyka wypełnia pokój odsłuchowy trójwymiarowym brzmieniem, tonalną integracją i oszałamiającą dynamiką. Phantom II jest idealnym kompanem dla wzmacniacza Evolution 302e i odtwarzacza SACD/CD Cipher.Wykorzystując te same obwody prądowe co większy brat, przedwzmacniacz Phantom II charakteryzuje się podwójnym monofonicznym projektem obwodów. Kanały lewy i prawy wykorzystują własną regulację zasilania i indywidualne pełnowymiarowe chassis. Producent zastosował połączenia wykorzystujące interkonekty CAST, które redukują liczbę napięciowych stopni wejściowych do minimum. Kontrola głośności odbywa się przy wykorzystaniu specjalnie zaprojektowanej sekcji rezystorów. W ten sposób udało się ograniczyć wpływ regulacji głośności na pasmo przenoszenia i sygnały obwodów przedwzmacniacza. Obwody audio Phantom II zasilane są z analogowego zasilacza Krell Current Mode. W pełni dyskretne obwody dają możliwość szybkiej odpowiedzi na nagłe zapotrzebowanie prądu. Zasilanie wykorzystuje transformator 140 VA i kondensatory o pojemności 35 000 µF.

 

Sekcja przedwzmacniacza
Pasmo przenoszenia 20 - 20 000
Zniekształcenia THD < 0,003
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA, XLR
Wejścia cyfrowe Brak
Wejście gramofonowe Nie
Wyjścia RCA, XLR
Wyjście słuchawkowe Nie
Port RS-232 Tak
Wyzwalacz 12V Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Tak
Zasilanie
Transformator EI
Pobór mocy (max) 65
Pobór mocy (standby) -
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 438 x 97 x 464
Waga kg 10,2
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław