Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Przedwzmacniacz Classé Sigma SSP

Classé Sigma SSP jest 7.1-kanałowym przedwzmacniaczem/procesorem zoptymalizowanym pod kątem systemów stereofonicznych, ale wyposażonym w przełączanie HDMI, wielokanałową obróbkę i zarządzanie basem. Szeroka różnorodność złączy wejściowych obejmuje asynchroniczne USB i Ethernet do strumieniowania sygnału, a także gniazda współosiowe i optyczne. Mimo swoich kompaktowych rozmiarów przedwzmacniacz/procesor Sigma SSP wyróżnia się wszechstronnością, czego potwierdzeniem są analogowe wejścia symetryczne i niesymetryczne, a także opcjonalny stopień gramofonowy. Ponadto ta wypełniona funkcjonalnym wyposażeniem konstrukcja zawiera również m.in. cyfrową kontrolę barwy i 9-zakresowy/kanał korektor parametryczny, który w każdym pokoju zapewnia najlepsze parametry odtwarzanych nagrań.


Sigma SSP stanowi pomost pomiędzy dwoma światami: 2-kanałowym i kina domowego. Ten zoptymalizowany pod kątem stereo przedwzmacniacz/procesor wyposażony jest w przełączanie HDMI oraz zaawansowaną obróbkę 7.1-kanałową. Układ stereofoniczny wywodzi się z najnowszej generacji modelu CP-800 z serii Delta, dzięki czemu Sigma SSP jest zachwycającą konstrukcją w roli przedwzmacniacza stereo. Ponadto pod względem sonicznym urządzenie przewyższa modele z autonomicznymi przetwornikami C/A, a jednocześnie zapewnia doskonałe dekodowanie formatów wysokiej rozdzielczości, wliczając Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio.

Różnorodne opcje połączeniowe pozwalają obsłużyć praktycznie dowolne źródło: strumieniuj asynchronicznie audio z komputera, pamięci masowej lub internetu za pomocą złącza Ethernet. Sigma SSP kompatybilny jest z technologiami AirPlay i DLNA. Znajdujące się na przedniej i na tylnej ściance porty USB wspierają asynchroniczne strumieniowanie z komputerów i urządzeń z iOS. Osiem wejść HDMI (w tym jedno na przednim panelu) jest optymalnym rozwiązaniem dla odtwarzaczy Blu-ray, konsol do gier i dekoderów telewizyjnych, przy jednoczesnym zachowaniu prostoty połączeń. Dopełnieniem kompletu złączy są gniazda współosiowe i optyczne, dzięki czemu wciąż można korzystać ze źródeł, w których nie ma HDMI.

Sigma SSP -2

Doskonałe parametry zapewniają opcje DSP, dostępne dla wszystkich źródeł. Zarządzanie basem, 9-zakresowy korektor parametryczny i kontrola barw w domenie cyfrowej gwarantują, że system można zoptymalizować pod kątem wykorzystywanych kolumn głośnikowych oraz warunków akustycznych w pomieszczeniu odsłuchowym, a każde ze źródeł dźwięku pokaże się z najlepszej strony. Opcjonalny przedwzmacniacz gramofonowy można przygotować tak, aby był zgodny z wkładkami MM i MC. Ukłonem w stronę wymagających audiofili jest także kompatybilność z plikami audio wysokiej rozdzielczości (aż do 192 kHz/24 bity), m.in. FLAC, WAV i Apple Lossless. 

Sekcja przedwzmacniacza
Pasmo przenoszenia 8 Hz - 20 kHz
Zniekształcenia THD 0.0005%
Wejścia / wyjścia
Wejścia cyfrowe Optyczne, USB
Wejście gramofonowe Nie
Wyjścia RCA, XLR
Wyjście słuchawkowe Nie
Port RS-232 Tak
Wyzwalacz 12V Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Tak
Pilot Tak
Zasilanie
Transformator Nie
Pobór mocy (max) 35 W
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław