Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Pioneer N-70A to nowoczesny odtwarzacz sieciowy, który jest odpowiedzią na potrzeby obecnej ery cyfrowej muzyki. Przygotowany do współpracy z różnorodnymi źródłami dźwięku, przewodowymi i bezprzewodowymi, pozwala przesyłać muzykę z komputerów PC i Mac oraz serwerów NAS, a także zapewnia dostęp do radia internetowego (vTuner) i Spotify Connect. Dzięki technologii AirPlay N-70A może bezprzewodowo odtwarzać nagrania wprost z iPhona lub iPoda touch. Ponadto urządzenie zgodne jest z certyfikatem DLNA (1.5) i może pracować w trybie Digital Media Player oraz Digital Media Renderer.

Pioneer N-70A Lifestyle


Pioneer wzbogacił swój odtwarzacz o zaawansowany przetwornik c/a SABRE32 Ultra DAC (ES 9016S x 2) i funkcję pracy jako asynchroniczny DAC USB. Dzięki temu urządzenie pozwala odtwarzać pliki wysokiej rozdzielczości, m.in. DSD 5,6 MHz i PCM 384 kHz/32 bity). Wysoką jakość dźwięku gwarantuje tryb Direct CT, dzięki któremu nagrania odtwarzane są w najwierniejszy możliwy sposób. Słuchanie ciągłych nagrań, takich jak np. koncerty, uprzyjemnia funkcja odtwarzania bez pauz (gapless playback), który eliminuje irytujące przerwy pojawiające się między nagraniami, gdy ten tryb jest nieaktywny.

 Pioneer N-70A Lifestyle 2

Obsługę urządzenia ułatwia czytelny, 3,5-calowy wyświetlacz, na którym mogą być również prezentowane okładki albumów. N-70A przystosowany jest także kompatybilny z aplikacją Pioneer ControlApp, która umożliwia m.in. przesyłanie muzyki wprost do odtwarzacza bez potrzeby aktywowania dodatkowych aplikacji. Wysoką klasę urządzenia podkreślają aluminiowe panele przedni i boczne oraz liczne złącza, w tym USB do podłączenia zewnętrznego dysku twardego lub przenośnej pamięci, gniazda XLR, a także wejścia/wyjścia cyfrowe – optyczne i koncentryczne.

Sekcja sieciowa
Certyfikat DLNA Tak
Radio internetowe Tak
Bezprzewodowy streaming AirPlay
Serwisy strumieniujące Spotify
Tryb GAPLESS (bez pauz) Tak
Sterowanie aplikacją Tak
WiFi Nie
Odtwarzane formaty plików AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24 Tak
Bluetooth Nie
Wejścia / wyjścia
Wyjścia cyfrowe Coaxial, Optyczne
Wejścia cyfrowe USB/ Optyczne / Coaxial
Zasilanie
Pobór mocy (max) 45W
Pobór mocy (standby) 0.3W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 121 x 338
Waga kg 11.5

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław