Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Pioneer N-30AE uwalnia melomanów od ograniczeń związanych z fizycznymi nośnikami i wprowadza nas do niemal nieograniczonego dostępu do muzyki z sieci. Ten zaawansowany odtwarzacz sieciowy z każdego pliku audio, od skompresowanych MP3 aż do formatów wysokiej rozdzielczości WAV/FLAC/Apple Lossless/AIFF i DSD 11,2 MHz, wydobywa wszystkie detale i dostarcza najlepsze możliwe brzmienie.

Model N-30AE eliminuje konieczność kolekcjonowania muzyki na serwerze NAS. Wystarczy do odtwarzacza Pioneera podłączyć dysk twardy, aby uzyskać łatwy i szybki dostęp do całej muzycznej kolekcji, którą zgromadziłeś. Co więcej, urządzenie, korzystając z sieci Wi-Fi (dwupasmowej 5 GHz/2,4 GHz), udostępni bibliotekę muzyczną innym produktom sieciowym. Użytkownicy preferujący odsłuch muzyki z serwisów internetowych mogą korzystać z dostępu do serwisów takich jak Spotify, Tidal, Deezer. Możliwości urządzenia rozszerza obsługa radia internetowego (TuneIn) oraz możliwość bezprzewodowej współpracy ze smartfonami i tabletami poprzez AirPlay, a po bezpłatnej aktualizacji za pomocą Google Cast.

Wysoką jakość dźwięku model N-30AE zawdzięcza zaawansowanemu przetwornikowi c/a AKM. Moduł ten pozwala w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w najgęstszych formatach. Ponadto użytkownik może wykorzystać cyfrowy filtr z trzema trybami pracy (Sharp/Slow/Short), a dzięki funkcji odtwarzania bez pauz (gapless playback) cieszyć się niczym nie zakłóconym dźwiękiem ciągłych nagrań, np. koncertów.

Sekcja sieciowa
Certyfikat DLNA Nie
Radio internetowe Nie
Serwisy strumieniujące Deezer, Spotify, TIDAL
Tryb GAPLESS (bez pauz) Tak
Sterowanie aplikacją Tak
WiFi Tak
Odtwarzane formaty plików ALAC, FLAC, WAV
FLAC, WAV 192/24 Tak
Bluetooth Nie
Wejścia / wyjścia
Wejścia cyfrowe USB
Zasilanie
Pobór mocy (max) 19 W
Pobór mocy (standby) 0.19 W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 103 x 300
Waga kg 3.4
  • Pioneer publikuje aktualizacje dla Chromecast

    Japoński producent elektroniki udostępnił aktualizacje dla 21 modeli urządzeń produkowanych od 2016 roku. Dzięki temu zyskają one pełną funkcjonalność w ramach wbudowanego Chromecast.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław