Selekt DSM

Marka
Linn
Ocena
1 recenzje
Selekt DSM
Selekt DSM
Selekt DSM
Selekt DSM
Selekt DSM
21 199
sztuka

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Linn Selekt DSM

Wysokiej klasy źródło strumieniowe Selekt DSM pozwala udoskonalić dźwięk płynący z dowolnego sytemu audio. Model ten jest dostępny w dwóch konfiguracjach: stereo oraz wielokanałowej.

Linn Selekt DSM

 • Konfiguracja stereo lub wielokanałowa (5.1)
 • Strumieniowanie praktycznie dowolnego źródła poprzez standardową sieć
 • Wspiera formaty do aż 24-bitów 192 kHz
 • Wbudowany układ Space Optimisation
 • Sześć konfigurowalnych przycisków zapewniających natychmiastowy dostęp do przypisanych treści z dowolnego źródła
 • Podświetlane pokrętło gwarantujące pełną kontrolę i informacje zwrotne bezpośrednio z poziomu urządzenia
 • Bezproblemowa integracja z bezstratnymi serwisami strumieniującymi Tidal i Qobuz
 • Radio internetowe (TuneIn)
 • Dziesięć cyfrowych i analogowych wejść, wliczając HDMI ARC i USB Audio Class 2
 • Moduł HDMI Switching w konfiguracji wielokanałowej – 4 wejścia/ 1 wyjście (dostępny jako rozszerzenie w konfiguracji stereo)
 • Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy MC/ MM do podłączenia gramofonu
 • Przetwarzanie dźwięku przestrzennego do 5.1 (tylko w konfiguracji wielokanałowej lub dostępne jako uaktualnienie konfiguracji stereo)
 • Wyjścia analogowe do podłączenia przedwzmacniaczy lub wzmacniaczy mocy
 • Exakt Link do podłączenia do Linn Exaktbox lub zintegrowanych głośników

Aby wprowadzić dowolny zestaw na nowy poziom wystarczy dodać do niego Selekt DSM. Technologia Space Optimisation odpowiada za to, aby użytkownik otrzymał najlepszy możliwy dźwięk z zestawu skonfigurowanego bezpośrednio pod własne potrzeby, bez znaczenia na stosowane kolumny głośnikowe czy miejsce ich ustawienia.

Linn Selekt DSM

Inżynierowie wyposażyli Selekt DSM w przedwzmacniacz, z pomocą którego możliwe jest podłączenie praktycznie dowolnego źródła – wszystko po to, aby uzyskać znaczną poprawę jakości brzmienia. Urządzenie może współpracować także z gramofonami wykorzystującymi wkładkę MM lub MC, co jest zasługą wbudowanego przedwzmacniacza gramofonowego. Z kolei podłączenie źródeł umożliwia dziesięć wejść cyfrowych i analogowych, w tym HDMI ARC i USB Audio Class 2.

Linn Selekt DSM

Łatwy i błyskawiczny dostęp do wszystkiego, co chcesz usłyszeć zapewnia sześć konfigurowalnych przycisków szybkiego wyboru – niezależnie od źródła. Serwisy strumieniowe, np. Tidal i Qubuz, radio internetowe za pomocą serwisu TuneIn, podcasty, gramofon lub odtwarzacza Blu-ray, wybór jest niemal nieograniczony. Całości dopełnia obsługa formatów w rozdzielczości do 192 kHz/24 bitów.

Linn Selekt DSM

Modułowa konstrukcja otwiera nie tylko dalszą rozbudowę, ale sprawia także, że Selekt DSM może zostać w przyszłości zmodyfikowany zgodnie z oczekiwanymi użytkownika. W razie zaistnienia takiej potrzeby możliwe jest rozszerzenie z wersji Stereo do Surround lub finalne uproszczenie systemu poprzez zastosowanie wbudowanych wzmacniaczy.

Porównanie modeli Linn Selekt

Sekcja sieciowa
Certyfikat DLNA Nie
Radio internetowe Tak
Serwisy strumieniujące qobuz, TIDAL
Tryb GAPLESS (bez pauz) Nie
Sterowanie aplikacją Nie
WiFi Nie
Odtwarzane formaty plików AAC, AIFF, DSD, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24 Tak
Bluetooth Nie
Wejścia / wyjścia
Wejścia cyfrowe Nie
Wejścia Ethernet, HDMI ARC (stereo), HDMI Switching (surround) x4, Toslink x2, SPDIF x2, USB Audio Class 2 endpoint, Line level phono (RCA), MM Phono (RCA), MC Phono (RCA)
Wyjścia STEREO: Exakt Link x2, RCA Phono, Balanced XLR; SURROUND: Exakt Link x2, HDMI, RCA Phono x3, Balanced XLR x3
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 350 x 113 x 350
Waga kg 7.2 (stereo); 8.8 (surround)
Inne THD+N: 0.0002% (line out), 0.001% (power amp); Dynamic range: 114 dB (line out); 110 dB (power amp)
średnia
5
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0
1 Recenzje
Ocena:
Dziś podczas wizyty w salonie miałem okazję posłuchać zestawienia tego Linna w roli przedwzmacniacza z odtwarzaczem plików. Chłopaki podłączyli go z końcówką mocy Copland CTA506. Słuchaliśmy na kolumnach Proac Response D48. Namacalność oraz miękkość grania tego systemu na długo zostanie w mojej pamięci jako odniesienie do porównać innych systemów. Duży system dla poszukujących przede wszystkim grania naturalnego, bez zbędnego upiększania dźwięku na siłę. Miałem możliwość przetestowania w chwili spokoju. Dostałem do ręki tablet z aplikacją Linna i mogłem posłuchać wybranej muzyki. Aplikacja działa bardzo dobrze i jest przejrzysta. Korzystałem z odtwarzania z Tidala oraz dysku sieciowego. Żadnego problemu ze stabilnością nie zauważyłem. Obudowa tego odtwarzacza jest wykonana bardzo starannie, no i ten piękny wyświetlacz zapalający się tylko po wybraniu lub zmianie utworu na kilka sekund. Wyraźnie wszystko widziałem z miejsca odsłuchu.
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • Produkty firmy Linn dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design

  Produkty marki Linn już od wielu lat kojarzą się z doskonałej jakości dźwiękiem. Jest to efekt bogatego doświadczenia konstruktorów zebranego m.in. podczas nagrywania muzyki we własnym studiu nagraniowym. Wszechstronne, nowoczesne urządzenia Linn cieszą się uznaniem wśród melomanów i profesjonalistów, a te dostępne są teraz także w salonach Top Hi-Fi & Video Design.
 • „To świetne urządzenie” – Test odtwarzacza sieciowego Linn Selekt DSM z Katalyst

  „To świetne urządzenie” – tak w przeprowadzonym teście na łamach magazynu „Audio-Video” określony został high-endowy odtwarzacz sieciowy Linn Selekt DSM. Warto więc przyjrzeć się, jakie elementy złożyły się na tę opinię.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław