Marka: Linn

Selekt DSM: Edition HUB z Organik Stereo

Cena na telefon
 • Certyfikat DLNA: Nie
 • Radio internetowe: Tak
 • Serwisy strumieniujące: Qobuz, TIDAL
 • Odtwarzane formaty plików: AAC, AIFF, DSD, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Odtwarzacz sieciowy

Linn Selekt DSM: Edition Hub z Organik Stereo

Selekt DSM: Edition Hub z Organik Stereo to nowoczesny, konfigurowalny odtwarzacz sieciowy, wzbogacony o układ Organik, czyli zaawansowany, bezkompromisowy przetwornik cyfrowo-analogowy firmy Linn. Konfiguracja ta wyznacza nowe standardy w strumieniowym przesyłaniu muzyki, zapewniając wysoką jakość odtwarzanego dźwięku.

Wytrzymała obudowa

Obudowa tego modelu wyróżnia się wyjątkową jakością. Składa się z czterech solidnych, połączonych śrubami płyt aluminiowych. Boczne elementy są precyzyjnie spasowane z podstawą za pomocą kołków, a zastosowane cztery długie śruby zapewniają wyjątkową stabilność i precyzyjne mocowanie. To sprawia, że cała konstrukcja jest niezwykle sztywna, a przy tym skutecznie chroni podzespoły przed czynnikami zewnętrznymi, jednocześnie doskonale się prezentując.

Skuteczna wentylacja podzespołów

Główne otwory wentylacyjne, które znajdują się na górnym panelu obudowy zostały precyzyjnie zaprojektowane i wycięte. Gwarantują one optymalne odprowadzanie ciepła, a przy tym zwiększają estetykę urządzenia. Otwory układają się w kształt przypominający falę – każdy fragment jest precyzyjnie wycięty i odpowiednio wyprofilowany. Dzięki temu, kiedy patrzymy na urządzenie pod różnymi kątami, wówczas otwór wentylacyjny odbijając światło wydaje się zmieniać i falować.

„Nowy przetwornik cyfrowo-analogowy Organik to znaczący postęp w stosunku do już i tak doskonałego układu Katalyst. Niezliczone ulepszenia nowego DAC-a ujawniają się na głębszym, muzycznym poziomie – gdzie wrodzone emocje odtwarzaczy prezentują się w całej okazałości”.

David Price, redaktor naczelny StereoNET

Przetwornik cyfrowo-analogowy Organik

Urządzenie wyposażone jest w zaprojektowany od podstaw przez firmę Linn przetwornik cyfrowo-analogowy Organik, który jest poniekąd ukoronowaniem dziesiątek lat doświadczenia szkockiego producenta w dziedzinie techniki cyfrowej. Organik DAC łączy przetwarzanie FPGA (ang. Field Programmable Gate Array) z dyskretnym stopniem konwersji. Tor sygnałowy jest ograniczony do absolutnego minimum, a wszystkie elementy tego układu przetwarzania działają w pełnej harmonii i pozwalają uzyskać bogaty w detale sygnał o niewiarygodnie niskim poziomie szumów i zniekształceń.

Organik DAC – kilka technicznych szczegółów:

 • Stosowana metoda modulacji – PWM (modulacja szerokości impulsu) typu Delta-Sigma
 • Konwersja z wykorzystaniem skończonej odpowiedzi impulsowej AFIR (Adaptive Finite Impulse Response)
 • Dwustronna, 8-warstwowa płytka drukowana, ułatwiająca optymalne dostarczanie zasilania i precyzyjne taktowanie
 • Ścieżki zegara dopasowano z dokładnością do ułamków milimetra, aby zapewnić dotarcie sygnału taktującego w tym samym czasie do każdego z elementów przetwornika C/A.

Udoskonalona konstrukcja

Edition Hub w porównaniu z wersją Classic Hub modelu Selekt DSM ma ulepszone pokrętło sterujące, które niewątpliwie przyciąga uwagę. Dzięki precyzyjnemu łożysku ze stali nierdzewnej obrót pokrętła przy regulacji głośności jest płynny i delikatnie wyczuwalny. Na krawędzi pokrętła znajduje się wygrawerowana charakterystyczna stalowa obwódka, która doskonale współgra z podświetleniem emitowanym za pomocą stu LED-ów. Co więcej, na stylowym szklanym froncie odtwarzacza sieciowego nie zabrakło dużego i czytelnego wyświetlacza.

Różnorodne złącza

Odtwarzacz sieciowy firmy Linn ma na tylnym panelu szeroki wybór złączy, które umożliwiają odbiór i przetwarzanie dźwięku z praktycznie każdego źródła sygnału audio. Do modelu Selekt DSM: Edition Hub z Organik Stereo podłączysz zarówno gramofon, jak i odtwarzacz płyt CD. Na wyposażeniu są również wejścia cyfrowe, w tym m.in. złącza HDMI z funkcją ARC (ang. Audio Return Channel). Umożliwia to podłączenie takich urządzeń jak odtwarzacz Blu-ray czy konsola do gier.

Zaawansowany zasilacz Utopik

W modelu Selekt DSM: Edition Hub zastosowano nowy, niezwykle wydajny, precyzyjnie regulowany zasilacz Utopik firmy Linn – najlepszy tego rodzaju komponent, jaki dotąd pojawił się w portfolio szkockiego producenta. Produkt ten dostępny jest również jako upgrade dla modeli Selekt DSM poprzedniej generacji..

Najważniejsze cechy odtwarzacza sieciowego:

 • Wyposażony w Organik – najnowocześniejszy DAC firmy Linn
 • Ulepszone pokrętło sterujące
 • Sześć programowalnych przycisków z wytłaczanego aluminium
 • Stylowa obudowa z czytelnym wyświetlaczem
 • Streaming z wykorzystaniem Wi-Fi, Bluetooth i AirPlay 2
 • Różnorodne wejścia umożliwiające podłączenie praktycznie każdego źródła sygnału
 • Wysokowydajny analogowy przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC
 • Wyjście słuchawkowe
 • Wyjście subwooferowe
 • Wsparcie dla funkcji Space Optimisation
 • Linn Exakt Ready
 • Zasilany przez Utopik – najlepszy jak dotąd zasilacz w historii firmy Linn

Specyfikacja Linn Selekt DSM: Edition HUB z Organik Stereo

Selekt DSM: Edition Hub (czarny)
Certyfikat DLNANie
Radio internetoweTak
Serwisy strumieniująceQobuz, TIDAL
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, DSD, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24Tak

Opinie o Linn Selekt DSM: Edition HUB z Organik Stereo

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: