Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

AVM Inspiration CS 2.2 4T - amplituner z odtwarzaczem sieciowym

Bazując na klasycznym modelu Inspiration CS 2.2, projektanci zrobili krok w przód i opracowali jeszcze bardziej zaawansowaną konstrukcję, oferującą liczne dodatkowe funkcje i rozwiązania elektroniczne, których zadaniem jest dalsze udoskonalenie dźwięku.

Najważniejsze cechy:

 • Przedwzmacniacz gramofonowy
 • Wysokiej klasy wejście gramofonowe MM / MC
 • Najnowszej generacji przetwornik c/a Wolfson
 • Obsługa plików high-res
 • Łączność bezprzewodowa
 • Bluetooth 4.2
 • Specjalne wykończenie 4T TITAN
 • Programowalny pilot zdalnego sterowania RC 9 (IR / RF) ze stacją ładującą (w standardzie).

AVM Inspiration CS 2.2 4T

4T jest specjalną wersją wielokrotnie nagradzanego systemu muzycznego all-in-one CS 2.2. Ten kompaktowy sieciowy amplituner CD teraz dodatkowo wyposażony jest w moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 4.2, high-endowy przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC i najnowszej generacji przetwornik c/a Wolfson. Wyróżnikiem jest również specjalne wykończenie 4T Titan i standardowo dołączany programowalny pilot zdalnego sterowania RC 9 ze stacją do ładowania.

avm-RC9

Głównym celem podczas opracowywania nowej konstrukcji było wprowadzenie nowoczesnej łączności bezprzewodowej Bluetooth, która obsługuje również pliki muzyczne high-res przy zachowaniu fantastycznej jakości dźwięku. Połączenie to pracuje zgodnie ze standardem Bluetooth 4.2 i wymaga oddzielnej, drugiej anteny na tylnej ściance CS 2.2 4T.

Pod względem dźwięku i funkcji technicznych, sekcja gramofonowa specjalnej wersji 4T również gra w swojej własnej klasie. Unowocześnione wejście gramofonowe można teraz z łatwością przełączać pomiędzy MM i MC z poziomu menu. Dzięki nowej, ekstremalnie kompaktowej konstrukcji, wszystkie ścieżki sygnałowe modułu gramofonowego zostały zredukowane do absolutnego minimum. Jednocześnie zastosowanie najnowocześniejszych, wysokiej jakości komponentów znacząco udoskonaliło możliwości brzmieniowe zarówno w odniesieniu do wkładek MM, jak i MC.

Dalsze modyfikacje objęły cyfrową sekcję CS 2.2 4T. Wyrafinowany przetwornik c/a z najnowszej generacji układów Wolfson teraz wprowadza znaczące ulepszenia w jakości dźwięku dla wszystkich źródeł tego zaawansowanego systemu all-in-one.

Tak jak w przypadku modelu CS 2.2, wszechstronność CS 2.2 4T zwiększają wbudowany tuner FM RDS i obsługa funkcji sieciowych. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do wspieranych serwisów strumieniowych, m.in. TIDAL i Qobuz, a także tysięcy stacji radiowych z całego świata. Obsługę systemu umożliwia aplikacja AVM RC S dla urządzeń z systemem iOS/Android, zamieniająca smartfon lub tablet w łatwe w użyciu zdalne sterowanie ze zintegrowanymi opcjami strumieniowania. Rozwiązanie to zapewnia dostęp do różnych funkcji, pozwalając wydobyć pełnię możliwości z sieciowego urządzenia AVM.

Tak jak wszystkie komponenty hi-fi AVM, model CS 2.2 4T został starannie opracowany i montowany jest w Malsch w Niemczech. W okolicy znajduje się także większość dostawców elementów wykorzystywanych do produkcji urządzeń AVM. Aby zagwarantować absolutną jakość swoich produktów, AVM przeprowadza wielokrotne testy w trakcie produkcji. Po zakończeniu montażu i przeprowadzeniu kontroli wszystkie egzemplarze muszą przejść specjalny test potwierdzający ich niezawodność.

Moc wyjściowa2 x 165 W
Impedancja głośników (min)4
Wyjście słuchawkoweTak
Korekcja tonówTak
PilotTak
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Wymiary (S x W x G) mm340 x 95 x 350
Waga kg9
Innefunkcje sieciowe + CD

Polecane Produkty

Akcesoria

Marka: AVM

Inspiration CS 2.2 4T

Special Price 17 999 zł Regular Price 21 999 zł
/ sztuka
 • Moc wyjściowa: 2 x 165 W
 • Impedancja głośników (min): 4
 • Wyjście słuchawkowe: Tak
 • Korekcja tonów: Tak

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 900 zł

Sprawdź szczegóły

AVM Inspiration CS 2.2 4T

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: