Marka: AVM

Evolution CS 5.2 LE

AVM Evolution CS 5.2 LE - amplituner i odtwarzacz sieciowy z CD

AVM Evolution CS 5.2 LE jest wysokiej klasy, nowoczesnym urządzeniem typu all-in-one, które w jednej obudowie łączy amplituner z odtwarzaczem CD i odtwarzaczem strumieniowym.

Najważniejsze cechy:

  • 2 x 300 W
  • Napęd PureCD
  • Strumieniowanie HiFi (TIDAL, Qobuz, UPnP, Webradio i inne)
  • Bluetooth 4.2
  • Wejście gramofonowe
  • Tuner FM
  • DAC
  • Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji RC S na iOS & Android*
  • Opcjonalny pilot zdalnego sterowania RC 9 z kolorowym wyświetlaczem

CS 5.2 LE jest najbardziej kompaktowym systemem muzycznym AVM w serii Evolution. Urządzenie dostarcza potężną moc ponad 300 W/kanał i oferuje ogromną różnorodność połączeń i funkcji. Model obsługuje każdy znany format przy przesyłaniu muzyki z różnych źródeł. Ponadto CS 5.2 LE udostępnia wiele cyfrowych złączy, takich jak synchroniczne wejście USB i wejścia/wyjścia SPDIF.

AVM Evolution CS 5.2

Dodatkowo system AVM wspiera serwery NAS i dyski zewnętrzne, a także pamięci USB. Dopełnieniem trzech wejść liniowych jest doskonały przedwzmacniacz gramofonowy. Oprogramowanie i klient strumieniowy mogą być aktualizowane, dzięki czemu CS 5.2 LE przystosowany jest do przyszłego unowocześnienia. Ponadto w ten sam sposób użytkownik będzie mógł zaimplementować formaty, które pojawią się w przyszłości.

Z myślą o miłośnikach analogowego brzmienia projektanci wyposażyli CS 5.2 LE w przedwzmacniacz gramofonowy oraz tuner FM. Wygodną obsługę gwarantuje aplikacja RC S (iOS i Android) oraz opcjonalny pilot zdalnego sterowania RC 9 z kolorowym wyświetlaczem.

AVM Evolution CS 5.2

Ze wzmacniaczem o mocy 300 W/kanał, CS 5.2 LE z łatwością wysterowuje dowolne kolumny głośnikowe. Ponadto urządzenie wykorzystuje wiodące rozwiązania techniczne w układach odpowiedzialnych za cyfrowe przetwarzanie sygnału. Wszystkie cyfrowe sygnały próbkowane są do 192 kHz/24 bitów, a dwa przetworniki c/a konwertują je z tego formatu na sygnał analogowy. Wszystko to gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie muzyki z każdego dostępnego źródła. Szczególny nacisk położono na uzyskanie maksymalnej wierności brzmienia podczas odtwarzania płyt CD. Akustycznie ekranowany napęd Pure CD mocowany jest sprężynowo, aby skutecznie chronić przed wibracjami.

Wszechstronność systemu CS 5.2 LE zwiększają wbudowany tuner FM RDS i obsługa funkcji sieciowych. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do wspieranych serwisów strumieniowych, m.in. TIDAL i Qobuz, a także tysięcy stacji radiowych z całego świata. Obsługę systemu umożliwia aplikacja AVM RC S dla urządzeń z systemem iOS/Android, zamieniająca smartfon lub tablet w łatwe w użyciu zdalne sterowanie ze zintegrowanymi opcjami strumieniowania. Rozwiązanie to zapewnia dostęp do różnych funkcji, pozwalając wydobyć pełnię możliwości z sieciowego urządzenia AVM. Opcjonalnie można zamówić także zaawansowany pilot zdalnego sterowania RC 9 z kolorowym wyświetlaczem. Programowalny pilot dostarczany jest wraz ze stacją do ładowania baterii pilota.

Tak jak wszystkie komponenty hi-fi AVM, model CS 5.2 LE został starannie opracowany i montowany jest w Malsch w Niemczech. W okolicy znajduje się także większość dostawców elementów wykorzystywanych do produkcji urządzeń AVM. Aby zagwarantować absolutną jakość swoich produktów, AVM przeprowadza wielokrotne testy w trakcie produkcji. Po zakończeniu montażu i przeprowadzeniu kontroli wszystkie egzemplarze muszą przejść specjalny test potwierdzający ich niezawodność.

avm-app

*RC S APP DLA IOS ANDROID

Aplikacja AVM RC S na urządzenia z systemem iOS i Android zamieni Twój smartfon lub tablet w łatwy w użyciu pilot zdalnego sterowania dla komponentów audio AVM ze zintegrowanymi funkcjami przesyłania strumieniowego i udostępni szereg intuicyjnych funkcji, aby jak najlepiej wykorzystać Twoje urządzenia AVM HiFi.

avm-RC9

RC 9 PILOT ZDALNEGO STEROWANIA

Piękny pilot zdalnego sterowania RC 9 z kolorowym wyświetlaczem jest dostępny jako opcja. Ten programowalny i ładowany pilot IR / RF zawsze jest wyposażony w stację ładującą.Specyfikacja AVM Evolution CS 5.2 LE

Moc wyjściowa2 x 330 W
Impedancja głośników (min)4
Pasmo przenoszenia< 5 Hz - > 50 kHz
Stosunek sygnał/szum96 dB(A)
Wyjście słuchawkoweTak
Korekcja tonówTak
PilotTak
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Wymiary (S x W x G) mm430 x 130 x 370
Waga kg12
Innefunkcje sieciow, CD, Bluetooth 4.2

Polecane Produkty

Akcesoria do AVM Evolution CS 5.2 LE

Opinie o AVM Evolution CS 5.2 LE

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: