PD-50

Marka
Pioneer
Kategoria
Odtwarzacze CD
Seria
PD
2 299
sztuka

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Odtwarzacz CD dla wielu melomanów niezmiennie jest jednym z najważniejszych źródeł dźwięku, w szczególności, gdy mamy do czynienia z odtwarzaczem SACD. Pioneer CD-50 nie tylko obsługuje płyty Super Audio CD, lecz także kompatybilny jest z plikami DSD (Direct Stream Digital). Funkcjonalność modelu zwiększa znajdujący się na frontowym panelu cyfrowy port USB, do którego można podłączyć  m.in. iPoda, iPhona lub iPada.

Niezależnie od rodzaju wybranego źródła dźwięku, PD-50 dostarcza to, co najważniejsze – wysokiej jakości dźwięk. To zasługa zastosowania dopracowanej konstrukcji i wykorzystania zaawansowanych rozwiązań, takich jak bardzo sztywna podstawa, aluminiowy panel przedni, podwójny przetwornik c/a (Twin DAC 192 kHz/32 bity), odseparowana, ekranowana struktura obudowy (konstrukcja Direct) oraz technologia Hi-bit DSP. Korzyści? Ekranowanie oddziela zasilanie od sekcji audio i maksymalnie skraca tor sygnałowy, gwarantując krystalicznie czyste brzmienie, a Hi-bit DSP zapewnia precyzję i wierność przetwarzania sygnału audio. A to nie wszystko. Tryb Pure Audio pozwala cieszyć się nieskazitelną, analogową reprodukcją dźwięku, a układ Auto Level Control koryguje różnice poziomów głośności pomiędzy utworami.

Pioneer PD-50 jest przy tym niezwykle funkcjonalny. Odtwarzacz obsługuje CD oraz SACD i kompatybilny jest z plikami DSD (Direct Stream Digital). Wykorzystując cyfrowy port USB możemy podłączyć do niego również zewnętrzną pamięć z zapisanymi plikami MP3/WMA/MPEG-4/AAC lub iUrządzenie (iPod/iPhone/iPad). W tym ostatnim przypadku odtwarzacz będzie ładował baterię podłączonego sprzętu. PD-50 wyposażony jest także w układ Sound Retriever, który zwiększa jakość brzmienia skompresowanych plików. 

Sekcja odtwarzacza
Odtwarzane formaty płyt CD, CD-R/RW (MP3; WMA), DVD-R/-RW/+R/+RW, SACD
Odtwarzane formaty plików MP3, WMA
Pasmo przenoszenia 4 - 50 000 Hz
Zniekształcenia THD 0.002 %
Wejścia / wyjścia
Wyjścia cyfrowe Coaxial, Optyczne
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne
Sekcja sieciowa
Certyfikat DLNA Nie
Radio internetowe Nie
FLAC, WAV 192/24 Nie
Tryb GAPLESS (bez pauz) Nie
Sterowanie aplikacją Nie
WiFi Nie
Zasilanie
Pobór mocy (max) 41 W
Pobór mocy (standby) 0.45 W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 130 x 329
Inne 7.8 kg

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław