Marka: AVM

Evolution CD 3.2 MK2

AVM Evolution CD 3.2 MK2 - odtwarzacz CD

Ten wyrafinowany sprzęt hi-fi to znacznie więcej niż tylko odtwarzacz CD. To konstrukcja, która zachwyca piękną muzykalnością i niesamowitą wszechstronnością w przetwarzaniu sygnałów cyfrowych.

Najważniejsze cechy:

  • Oddzielne przetworniki dla każdego kanału (double mono)
  • 7 wejść cyfrowych, (AES EBU, koncentryczne, optyczne)
  • Wyjścia XLS,
  • Szczelinowy napęd PureCD
  • Przetwarzanie sygnału do 192 kHz / 24 bity
  • Możliwość wyboru częstotliwości próbkowania
  • Oddzielnie przełączany filtr do indywidualnej regulacji dźwięku
  • Aluminiowy pilot RC 3

AVM Evolution CD 3.2 MK2

Wzornictwo łączące elegancję z funkcjonalnością, intuicyjna obsługa oraz najwyższa jakość dźwięku, to główne założenia, którymi kierowali się projektanci modelu CD 3.2 MK2. Z siedmioma wejściami cyfrowymi CD 3.2 MK2 staje się centrum całego domowego systemu cyfrowego audio. Perfekcyjnie wykończona obudowa z aluminium w oczywisty sposób podkreśla brzmieniową jakość wewnętrznych układów elektronicznych.

Evolution CD 3.2 MK2 oferuje ogromną różnorodność połączeń i opcji sterowania: wejście USB DAC (bez instalowania zewnętrznego sterownika) oraz sześć wejść cyfrowych we wszystkich możliwych kształtach (AES EBU, koncentryczne, optyczne). Port RS232 oraz gniazdo dla zewnętrznego sensora podczerwieni umożliwiają wpięcie odtwarzacza do specjalnych instalacji audio. Wyjścia XLR i cinch aktywują oddzielne stopnie sterujące i mogą być obsługiwane równocześnie.

AVM Evolution CD 3.2 MK2

Do przetwarzania cyfrowych sygnałów CD 3.2 MK2 wykorzystuje najnowocześniejszą technikę. Oba kanały mają oddzielne przetworniki cyfrowo-analogowe, pracujące w konfiguracji double mono. Rezultatem jest optymalny stosunek sygnału do szumu i niemal całkowity brak zniekształceń.

Zastosowany w urządzeniu układ odpowiedzialny za próbkowanie w górę pozwala na indywidualne dopasowanie charakterystyki filtrowania i częstotliwości próbkowania. Wykorzystując technikę próbkowania w górę główny sygnał taktujący dla cyfrowego sygnału generowany jest wewnętrznie i uniezależnia przetwarzanie sygnału od sygnału taktującego znajdującego się na płycie CD. W ten sposób eliminowany jest ewentualny jitter pochodzący z płyty CD. Szczelinowy napęd PureCD zabezpieczony jest przed wpływami akustycznymi i zamocowany na specjalnym zawieszeniu, które chroni napęd przed zewnętrznymi zakłóceniami.

Obsługę urządzenia ułatwia duży, czytelny wyświetlacz z możliwością jego przyciemnienia. Szybki dostęp do funkcji Evolution CD 3.2 MK2 zapewnia w pełni metalowy, aluminiowy pilot zdalnego sterowania, wiele z nich dostępnych jest również z poziomu menu.

Aby zagwarantować absolutną jakość swoich produktów, AVM przeprowadza wielokrotne testy w trakcie produkcji. Po zakończeniu montażu i przeprowadzeniu kontroli wszystkie egzemplarze muszą przejść specjalny test potwierdzający ich niezawodność.

Specyfikacja AVM Evolution CD 3.2 MK2

Odtwarzane formaty płytCD
Odtwarzane formaty plikówDSD
Pasmo przenoszenia<5 Hz – 20 kHz
Stosunek sygnał/szum118 dB / 121 dB(A) (rel. to digital 0)
Wejścia cyfroweRCA, XLR
Wymiary (S x W x G) mm430 x 100 x 325
Waga kg6

Opinie o AVM Evolution CD 3.2 MK2

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: