Hi-Fi dla komputera


Zaawansowane systemy audio stereo coraz częściej funkcjonują w ścisłym związku z komputerami oraz innymi urządzeniami cyfrowymi. Doskonałym rozwiązaniem, które w oparciu o „pecet” pozwala stworzyć domowe centrum muzyczne, jest wzmacniacz hybrydowy. Na tophifi.pl mogą Państwo kupić najwyższej klasy urządzenia, wśród nich produkty renomowanej marki NAD. Ten ceniony producent już od wielu dekad dostarcza znakomite rozwiązania. Nowoczesny wzmacniacz audio, opracowywany z myślą o współpracy z komputerowymi źródłami dźwięku, może poszczycić się znacznie większą funkcjonalnością niż konwencjonalny sprzęt. Poza komputerem można podłączyć do niego inne źródła cyfrowe oraz analogowe. Niejednokrotnie wyposażone w asynchroniczny port USB sprawiają, że sygnał audio omija niedoskonałe układy komputera i przetwarzany jest przez wysokiej klasy komponenty, w które został wyposażony wzmacniacz audio. Redukuje to poziom zakłóceń generowanych przez sprzęt komputerowy i pozwala uzyskać czystszy i bardziej naturalny dźwięk.

Idealne do komputera, te zaawansowane urządzenia doskonale sprawdzają się również w roli uniwersalnego systemu audio. Szeroka gama złączy, m.in. wejścia współosiowe i optyczne, pozwalają podłączyć do urządzenia odtwarzacz płyt CD lub DVD, tuner telewizji satelitarnej lub dekoder telewizji kablowej. Wyposażone we wzmacniacz cyfrowy zachowują kompaktowe rozmiary, co ułatwia rozstawienie urządzeń w nawet ograniczonej przestrzeni. Listę zalet rozszerza obecność łączności bezprzewodowej Bluetooth aptX, która gwarantuje doskonałą jakość sygnału audio. W zależności od wybranego modelu, wzmacniacz do komputera może być wyposażony również we wzmacniacz słuchawkowy, a także moduł Wi-Fi z pełnym dostępem do usługi Spotify. Sieciowe funkcje sprzętu otwierają przez Klientami sklepu tophifi.pl jeszcze więcej możliwości.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent

NAD D3020

NAD
Stereo
2 299 zł
1 899
D 3020 jest hybrydowym wzmacniaczem cyfrowym, wyposażonym m.in. w niezwykle zaawansowany przetwornik C/A 24/192. Urządzenie wykorzystuje unikatową technologię Power Drive, która w połączeniu z precyzyjnym obwodem Soft Clipping pozwala D 3020 brzmieć znacznie potężniej, niż wskazywałyby na to jego rozmiary. Dzięki układowi Bass EQ nawet nieduże głośniki zapewnią obszerny dźwięk przez przesterowania. Wzmacniacz wyposażony został w wejścia pozwalające na podłączenie komputera oraz innych cyfrowych i analogowych źródeł. Gniazdo USB wykorzystuje tryb asynchroniczny, co zapewnia najniższy możliwy jitter sygnałom przesyłanym z niestabilnych wyjść audio w komputerze, a także obsługuje pliki 24/96 HD. Ponadto użytkownik może skorzystać z wejść współosiowych i optycznych, za pomocą których można podłączyć np. odtwarzacze CD i DVD, urządzenia strumieniujące takie jak Apple TV, tunery satelitarne, a także urządzenia analogowe, m.in. iPody i tuner FM. Atutem D 3020 jest także obsługa bezprzewodowej technologii Bluetooth aptX, która zapewnia najwyższą jakość dźwięku.

NAD D7050

NAD
Stereo
4 399 zł
2 999
Wzmacniacz cyfrowy z technologią NAD Direct Digital, obsługujący Apple AirPlay, UPnP i Bluetooth aptX. Po zaktualizowaniu oprogramowania do wersji 1.62 urządzenie zapewnia także dostęp do Spotify Connect.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław