XDP-30R

Mobilny odtwarzacz multimedialny, umożliwiający odtwarzanie hi-res audio – w tym bezstratnego formatu MQA, bezprzewodowej komunikacji przez Bluetooth i Wi-Fi oraz zapewniający wysokiej klasy współpracę z serwisami strumieniowymi, takimi jak TIDAL, Deezer czy Spotify.

Niezależnie od tego, czy jesteś dopiero na początku swojej przygody z hi-res audio, czy tak naprawdę wysokiej jakości muzyka z plików cyfrowych nie ma przed Tobą tajemnic, przenośny odtwarzacz multimedialny Pioneer zapewni Ci moc niesamowitych wrażeń.

Pioneer XDP-30R


Podwójny układ przetworników SABRE DAC ES9018C2M umożliwia przetwarzanie nawet bardzo wymagających plików cyfrowego audio – z DSD (5.6 MHz/2,8 MHz), DSD-IFF, FLAC, ALAC, WAV czy AAC (192 kHz/32 bity) włącznie. Możliwość upsamplingu plików o niskiej rozdzielczości do formatu 192 kHz/32 bity sprawia, że nawet słabszej jakości biblioteka plików MP3 audio nabiera unikalnego, bogatego charakteru. Kompatybilność z MQA (w formie aktualizacji) otwiera przed nami zupełnie nowy wymiar czystego brzmienia.

Pioneer XDP-30R to również dostęp do serwisów TIDAL i TuneIn, dzięki któremu w zasadzie jedynym ograniczeniem staje się nasz własny gust muzyczny. Urządzenie pozwala na prezentację okładek albumów oraz tworzenie playlist, sortowanie według albumu, artysty czy np. gatunku.

Niski współczynnik zniekształceń harmonicznych (0,006%), szerokie pasmo przenoszenia od 20 Hz do 80 000 Hz możliwość współpracy ze słuchawkami o praktycznie dowolnej oporności sprawiają, że decydując się na HDP-30R otrzymujemy nawet 15 godzin unikalnego doświadczenia audio na jednym ładowaniu.

Obsługa Bluetooth, Wi-Fi i dwa wyjścia liniowe sprawiają, że urządzenie z powodzeniem może posłużyć za przenośną bibliotekę cyfrowego sygnału audio, który bez problemu prześlemy np. do radia samochodowego czy domowego systemu hi-fi.

Aplikacja DuoRemote pozwala sterować urządzeniem z poziomu smartfona lub tabletu. Dzięki temu korzystanie z XDP-30R nie wymaga nawet trzymania go w ręku.

Dane techniczne:

Wyświetlacz 2.4-calowy ekran dotykowy 320 x 240-pikseli
Pamięć wew 16 GB (Obsługa kart 256 GB micro SD)
Czas pracy ok 15 godzin
Sygnał wyjściowy:

75 mW + 75 mW (niezbalansowany, 32 Ohm)
150 mW + 150 mW (Tryb BTL, 32 Ohm)

Zniekształcenia harmoniczne 0.006%
Sygnał-szum >115 dB
Pasmo przenoszenia 20 Hz–80,000 Hz
Wspierana impedancja słuchawek

16–300 Ohm niezbalansowane
32–600 Ohm (Tryb BTL)

Obsługiwane formaty

DSD (5.6 MHz/2.8 MHz), DSD-IFF, FLAC, ALAC, WAV, AIFF, MP3,
AAC (Max 192 kHz/32-bit), Wsparcie dla formatu MQA, Dostęp do serwisów TIDAL oraz TuneIn

Wi-Fi 5 GHz/2.4 GHz Wi-Fi®(802.11)
Bluetooth Profil: A2DP/AVRCP, kodek: SBC
Wymiary 63 x 94 x 15 mm
Waga 120 g
Akcesoria Przewód USB -> Micro USB, Folia ochronna na wyświetlacz

 


Specyfikacja Pioneer XDP-30R czarny

Opinie o Pioneer XDP-30R czarny

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: