Promocja Bestseller

HA-P90SD

Marka
TEAC
Seria
Portable
1 499
sztuka
2 799 zł

Porównywarka 0
Dostępność:
Prosimy o kontakt
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Wzmacniacz słuchawkowy, odtwarzacz muzyczny TEAC HA-P90SD

TEAC zaprojektował model HA-P90SD, urządzenie, które w kompaktowej, metalowej obudowie łączy sekcję wzmacniacza, odtwarzacz muzyczny kompatybilny z najnowszymi formatami, m.in. DSD 128 (5,6 MHz), przetwornik cyfrowo-analogowy oraz zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych podzespołów – wysokowydajnego procesora Blackfin, układu Burr-Brown PCM1795 i wzmacniacza operacyjnego Burr-Brown OPA1602 – przenośny odtwarzacz TEAC-a dostarcza wysokiej jakości dźwięk i gwarantuje wysoką moc. HA-P90SD oprócz formatu DSD odtwarza również pliki wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24 bity i skompresowane: WAV, FLAC, MP3, AAC, DSF i DFF (DIFF). Wyróżnikiem najnowszej konstrukcji TEAC-a jest także obsługa trybu asynchronicznego oraz odtwarzania bez pauz (gapless). 

  


TEAC HA-P90SD łączy funkcję wysokiej jakości przenośnego wzmacniacza oraz odtwarzacza kompatybilnego z formatem natywnym DSD i powstał w efekcie integracji techniki bardzo precyzyjnego odtwarzania plików DSD, którą TEAC opanował do perfekcji podczas projektowania profesjonalnych urządzeń audio oraz w trakcie udoskonalania wzmacniaczy słuchawkowych. Sercem HA-P90SD jest przetwornik cyfrowo-analogowy Burr-Brown PCM1795 oraz zegar sterujący z dwoma precyzyjnymi oscylatorami kryształowymi, które są kluczowym elementem w obróbce i perfekcyjnej synchronizacji cyfrowego dźwięku. Ponadto odtwarzacz TEAC-a obsługuje tryb asynchroniczny, dzięki czemu przy połączeniu USB nie korzysta z zegara PC. Możliwość współpracy z licznymi źródłami dźwięku to zasługa zastosowania cyfrowych wejść współosiowego i optycznego oraz analogowego wejścia liniowego.

Wyróżnikiem urządzenia TEAC-a jest także wbudowany wzmacniacz słuchawkowy pracujący w klasie AB, zaprojektowany w oparciu o elementy dyskretne. Korzystając z doświadczenia zdobytego podczas opracowywania modelu HA-501 inżynierowie stworzyli wzmacniacz mogący pochwalić się bardzo szerokim pasmem przenoszenia (10 Hz-80 kHz), co gwarantuje piękne odwzorowanie i detaliczność nagrań w wysokiej rozdzielczości. Ponadto urządzenie kompatybilne jest z niemal dowolnymi słuchawkami, których impedancja mieści się w zakresie 8 – 600 Ω.

Obsługę HA-P90SD ułatwia umieszczony pośrodku kontroler. Jedną ręką można sterować funkcjami odtwarzania i przeszukiwać listę utworów zapisanych na karcie microSD. Funckjonalność i autonomię urządzenia wbudowany akumulator, który pozwala słuchać nagrań z karty microSD przez ok. 6 godzin, a w przypadku podłączenia zewnętrznego urządzenia iOS nawet przez 7 godzin. Atutem modelu HA-P90SD jest również aluminiowa obudowa, która minimalizuje wpływ zewnętrznego szumu na układy wewnętrzne, a dodatkowo zwiększa wytrzymałość urządzenia. To szczególnie ważne w przypadku konstrukcji o grubości zaledwie 21,5 mm. Dodatkową ochronę zapewniają specjalne występy oraz gumowe paski. 

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 0,17 W
Impedancja głośników (min) 8Ω
Typ wzmacniacza Cyfrowy
Pasmo przenoszenia 10Hz - 80kHz
Stosunek sygnał/szum 105dB
Zniekształcenia THD 0.004%
Wejścia / wyjścia
Wejścia cyfrowe Coaxial
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Tak
Pilot Nie
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 69.6 x 123 x 21.5
Waga kg 0,28
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Katalog
TEAC - retro - catalog - TEAC - retro - catalog PDF [1.43M]
Test / Recenzja
Test "Audio" – TEAC HA-P90SD - W ciągu ostatnich kilku lat Teac wyraźnie się zaktywizował, eksplorując zarówno tradycyjne (gramofony), jak i nowe kierunki Hi-Fi. Dużo jest urządzeń niekonwencjonalnych, wręcz eksperymentujących z akceptacją i potrzebami klientów, ale opartych na niekwestionowanym znaczeniu plików. PDF [432.55K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław