Wzmaniacz zintegrowany Peachtree Audio nova220SE

Peachtree Audio nova220SE jest nowym wzmacniaczem zintegrowanym wyposażonym w przetwornik C/A oraz audiofilskiej jakości wzmacniacz słuchawkowy.

Urządzenie zbudowano w oparciu o stereofoniczny zbalansowany układ dual-mono. Spośród wszystkich wzmacniaczy zintegrowanych z serii novaSE, model nova220SE cechuje się najszerszym zakresem dynamiki, najmniejszymi zniekształceniami oraz najlepszym dźwiękiem. Urządzenie wyposażone jest we wzmacniacz o mocy 220 W/kanał oraz przetwornik C/A 192 kHz/24 bity. Współpracę ze źródłami dźwięku umożliwia pięć wejść, wliczając asynchroniczne USB 192/24. Wejście analogowe umożliwia podłączenie np. gramofonu/przedwzmacniacza gramofonowego, tunera lub odtwarzacza SACD.

 Wzmaniacz zintegrowany Peachtree Audio nova220SE- detal


Przy pierwszym kontakcie z urządzeniem uwagę przykuwa elegancki, nowoczesny wygląd wzmacniacza. Czarna obudowa wykończona na wysoki połysk jest ręcznie piaskowana i wykonana z drewna. Przedni panel to 6-mm płyta ze szczotkowanego aluminium i z wygrawerowanym logo oraz nazwami wejść. Wyjątkowy charakter urządzenia podkreśla specjalne szklane okienko, w którym widoczna jest podświetlana na niebiesko trioda.

Pod obudową skrywa się potężna końcówka mocy, która dostarcza 350 W/kanał (4 Ω). Wyróżnikiem urządzenia jest wysoka energetyczna efektywność, dwukrotnie wyższa niż w przypadku tradycyjnych technologii wzmocnienia. Dzięki temu nova220SE nie wymaga stosowania kosztownych radiatorów lub powodujących szum wentylatorów. Ponadto urządzenie wyposażone jest we wbudowany przetwornik C/A 192 kHz/24 bity, wykorzystujący opatentowaną technologię ESS Hyperstream Modulator.

Wzmaniacz zintegrowany Peachtree Audio nova220SE - tył

Model nova220SE wyróżnia się jeszcze czystszą reprodukcją mikrodetali oraz bogatą teksturą, co jest m.in. zasługą zastosowania dyskretnego przedwzmacniacza klasy A. To rozwiązanie można znaleźć topowych konstrukcjach Peachtree Audio z linii Grand Series. Przedwzmacniacz dostarcza zrównoważony sygnał do wewnętrznego wzmacniacza, gwarantując najwyższą możliwą jakość. Wysoka jakość dźwięku to również efekt zastosowania triody, która zmiękcza jaskrawe nagrania i tworzy naturalniejsze brzmienie. Użytkownik może włączyć lampę w układ lub ominąć ją za pośrednictwem specjalnego przycisku na przednim panelu, bądź z poziomu pilota zdalnego sterowania. Wzmacniacz wykorzystuje lampę 6N1P (wersja 6922).

Wzmaniacz zintegrowany Peachtree Audio nova220SE

Dopełnieniem wyjątkowego charakteru modelu nova220SE jest wzmacniacz słuchawkowy, który zapewnia 10-krotnie większą moc niż mogą dostarczyć smartfony lub komputery. Moc 1000 mW, ultraniskie zniekształcenia i niska impedancja wyjściowa – słuchawki zabrzmią lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. 

Specyfikacja Peachtree Audio Nova220SE

Opinie o Peachtree Audio Nova220SE

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: