Marka: Moon

430HAD D3

MOON NEO 430HAD D3

Moon Neo 430 HAD to znakomity wzmacniacz słuchawkowy ze stajni kanadyjskiego producenta, który napędzi słuchawki o impedancji nawet do 600Ω.

Najważniejsze cechy:

  • w pełni zbalansowana konstrukcja,
  • opcjonalny DAC,
  • współpracuje ze słuchawkami o impedancji od 20 do 600Ω,
  • bogactwo złącz.

MOON NEO 430HAD

W pełni zbalansowany, czysty wzmacniacz analogowy wykorzystujący dyskretną topologię obwodu tranzystorowego, wyposażony w wybieralne ustawienie wzmocnienia (14 lub 20dB. Dzięki mocy 667 mW przy 600 omach i 8 W przy 50 omach, Neo 430HA bez wysiłku będzie napędzi każde słuchawki, wydobywając z nich pełnię ich możliwości.

Dla entuzjastów słuchawek, którzy pragną doskonałości, Neo 430HA jest najlepszym rozwiązaniem. Korzystając z różnych technologii z najbardziej egzotycznej i najdroższej serii Evolution (M-LoVo, M-eVOL2) z najbardziej zaawansowanym analogowym układem audio, 430HA osiąga najlepszą możliwą jakość dźwięku w słuchawkach. Opcjonalny przetwornik cyfrowo-analogowy DSD256 i 32-bitowy PCM może być używany z praktycznie dowolnym źródłem cyfrowym, takim jak komputer do strumieniowego przesyłania muzyki, odbiornik telewizji satelitarnej lub odtwarzacz Blu-Ray, oferując taką samą wierność, jak system muzyczny.

Producent oddał do dyspozycji użytkownika szereg wejść i wyjść m. in. zbalansowane wejście XLR, wejście mini-jack, zbalansowane 3-pinowe wyjścia XLR dual mono oraz 4-pinowe wyjście XLR stereo. Nie mogło zabraknąć klasycznego wyjścia typy jack ¼ cala. Neo 430HA to prawdziwy "tour de force" z licznymi najnowocześniejszymi funkcjami na pokładzie.

Specyfikacja Moon 430HAD D3

Impedancja głośników (min)20 - 600Ω
Pasmo przenoszenia5 Hz - 100 kHz +0/-3dB
Stosunek sygnał/szum 120dB
Zniekształcenia THD 0.005% @ 1kHz, 0dBFS (A-weighted)
Wyjście słuchawkoweTak
Wymiary (S x W x G) mm429 x 89 x 138
Waga kg9

Opinie o Moon 430HAD D3

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: